2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
iyi akşamlar kızlar .benimde fazla bulantım olmuyor arada içim bulanıyor gibi oluyor .ablam hamileyken de hiç bulantısı olmamıştı yeğenim de maşallah gayet sağlıklıydı.bence bünyeden bünyeye değişiyor bulantı

kesinlikle bünyeden bünyeye değişiyor hamileliğimi ilk öğrendiğimde annem ve halam biz hiç bilmedik sen bize çektiysen çok rahat edersin demişlerdi Allaha şükür 11. haftadayım ve ne bulantı ne kusma ne başdönmesi yok aşermem bile olmadı daha :KK52:

herkese hayırlı cumalar hamişler Rabbim hayırlısı ne ise gönlünüze gönlünüzdeki ne ise hayırlısı eylesin güzel haberler almak ümidiyle

Herkese günaydın + hayırlı cumalar
İyi değilim ben kızlar, midem fena, birde içim çok daralıyor...
Evde olmak vardı şimdi...

tutabililiyosan kendini söyleme canım en iyisi tabi, ne bileyim insan kendini daha rahat hissediyo...ben dayanamadım söledim genel yakınlarıma :) ama onun dışında saklıyorum...

delisin yaaa:)) bide şişiriyosun iice demek:) valla normalde göbekli olmaktan utanırdım bu yaşta şuna bak diye,ama suan o kadar mutluyumki bu halimden,Allah ım bozmaz inşallah bu mutlulugumuzu...

canım bende de 1-2 hafta önce çok çıkmıştı ama geçti şimdi...

canım ya bende de mide bulantısı çoktu bikaç gündür azaldı baya korkuyorum ama aslında ben bulantı varsa bebek iyidir olayına çokda inanamıyorum nedense..bu benim 4.bebeğim 2.deyken de çok bulantım oldu,bebeğimin kalbi hiç atmadı ben kürtaja girerken bile böğüre böğüre girdim resmen... bulantı kesenin yaptıgı bişeymiş,ama yinede çogunluğun dediği gibi bebeğin iyi olduguna da işaret olabilir... c.tesi günü gidicem dr a eğer bebişim iyiyse demekki bulantı olmasa da olur diyebilicem inşallah iyidir bebeğim...
diliyimm :)) yaa bende biraz kiloluyum 67.5 la hamiş kaldım bide bu kilo vermiş haalim :)) bende göbeğime dinir oluyodum şimdi çok seviyorum vee azcık şişiriyorumm :)) aminn kuzumm inşallahh Allahım bu mutluluğumuzu hiç bozmasın inşallahhhh ...
herkese hayırlı cumalar hamişler Rabbim hayırlısı ne ise gönlünüze gönlünüzdeki ne ise hayırlısı eylesin güzel haberler almak ümidiyle

hayırlı cumalarr ... aminnn inşallahhhhh :))

günaydın kızlar
bugün hepimiz için güzel bir gün olsun inş...
depremi hisseden arkadaşlarada geçmiş olsun
yazdıklarınıza bir göz atayım

günaydınn cnmm hayırlı cumalarr ... bende geçen hafta öle diyodum bu hafta evdeyim dinleniyorum ama pazartesiden itibaren çalışmaya devam napcam bilmiyorum gerçekten evde olmak büyük rahatlık :))
günaydın kızlar

günaydınnn :)) aminnnn hepimiz için inşallahhh ... yaaa ben hissetmedimm ama hissedenlere geçmiş olsun ...

ayshecim erkekte karını çabuk çıkmıyor benim erkekti ilk bebeğim 5 aylık hamileyken dümdüzdüm :) ben yataktaydım cnm hem alttan hem ağızdan hemde serumla verdiler ilaç . aman çok şükür geçti o günler yeni umutlarımız var .

cnm benim ilk hamileliğimde çok bel ağrısı çektim yattığım yerden bel ağrısıyla kalkıyordum çok şükür bunda yok bel ağrım .

cnm başınız sağolsun . en kısa zamanda hamilelik haberlerini bekliyoruz . herşeyde bir hayır vardır .

canım ıc karnın gensıtır belkı kız :KK70: çok kez gördüm erkek göbee çok çabuk cıkıo :KK70: hatta kkdan beraber ahmıle oldugumuz bırı vardı
onun erkektı benım kız onun karnı varken benım hıc yoktu sonradan büyümeye basladı benım iç karnıdma gensıu fln diil :KK70:
kız bebıs yaygın oluo erkek sivri oluo ama öle itşe :)

kızlar merhaba ben de ocak annesiyim:KK16:

nerdesın sen bebısım :)

günaydın kızlar

günaydın canım yaa sormaa biz eşimel erkenden yatmsıtık
sonra ben cok acıkında uyandım saat 11 fldnı aşağı ındım salonda ne yesem die düşünürken
koltukta dalmısım birden uyandım korkarak ne oldu anlayamadım pc i actım baktım deprem olmus
sallanmsıız da uyanmısım ay o korkuyla koştum sarıldım kocişe :KK70: Allah korusun ınsallah yaa
canım siz daha cok hıssetmsısınzıdır heralde değil mi ?

hayırlı cumalar canımm amınn ınsallahh ecmaın ınsallah canım :)

günaydın hayırlı cumalar canım
of of şu bulantılar....Allah yardımcın olsun canım ne diyeyım
ama gecıcek bu gunler ınsallahh az sabır
benım hala gecmedı ama eskıye gore ıyyım sanırım

günaydııın.ya benim dünden beri yine midem bulanmaya başladı.ne güzel tam geçti diyodum yine başladı.heralde 12.haftaya kadar böyle gidecek .yani bir gün iyi bir gün kötü falan.sizde durumlar nasıl.

Gunaydııınnn

depremı hısseden arkadaslara gecmıs olsun

kesinlikle bünyeden bünyeye değişiyor hamileliğimi ilk öğrendiğimde annem ve halam biz hiç bilmedik sen bize çektiysen çok rahat edersin demişlerdi Allaha şükür 11. haftadayım ve ne bulantı ne kusma ne başdönmesi yok aşermem bile olmadı daha :KK52:
masallah canım sana :nazar: ben kusmayayım dıye yemek yemekten korkar oldum sabah khvaltımı soyleyeyım patates puresı ıcıne bıraz sut ve peynır karıstırıp yedım
her yolu denıyorum artık. ne zaman gecıcek bılmıyorum 10. haftada bıttı sayılır ama devam edıyor , gazgırl oldum kotuyum :KK37:

bu arada benım gobıste sıstı erkek mı acep ???

Son düzenleme:
günaydınn cnmm hayırlı cumalarr ... bende geçen hafta öle diyodum bu hafta evdeyim dinleniyorum ama pazartesiden itibaren çalışmaya devam napcam bilmiyorum gerçekten evde olmak büyük rahatlık :))

Bende dinlenebilsem keşke en azından 2 gün falan... İnsanın evi gibisi var mı..

günaydın hayırlı cumalar canım
of of şu bulantılar....Allah yardımcın olsun canım ne diyeyım
ama gecıcek bu gunler ınsallahh az sabır
benım hala gecmedı ama eskıye gore ıyyım sanırım

Allah razı olsun canım. Tez zamanda geçsin Yarabbim, gücüm tükenmeye başladı. Akşam sabah...

Ne diyosun ben 1 haftadır hamile pantolunu giyiyorum:) Zaten mide bağırsak sorunum olduğu için zaten 3-4 aylık hamile gibiydim. Bebişim sıkışmasın diye baktım sıkıyo gidip hemen aldım:) Çok rahat valla:)
hamile pant.çok rahattır en yakın zamanda bende alıcam:KK70:
şok oldum :)))ben kilo aldım ama aç kalmamam gerekiyor,tansiyonum çıkıp,midem bulanıyor, o yüzden sürekli elimde ağzımda bi şeyler,olips,çubuk kraker yemezsem fenalaşıyorum..ama kilo aldım ama aç kalmadığım için sanıyordum :)yoksa bende mi :))
13-16 mm arasıymış ,göbek çıkmaz ama ,sürekli yenildiği için olabilir :)))benim koca bi göbeği oldu :)

cinsiyeti ne zaman öğrenicez onu bilemiyorum:)))?????
erkekse 3.ayında söyler dr.un ama kızsa emin olmak için biraz geç söyleyebilir
bende çok merak ediyorummmm
yaa galiba benimde göbeğim mi çıktı noldu zaten biraz kiloluyum ama sert sert oldu göbeğimm:KK53:

bide benim hiç midem bulanmaı yaa 8+2 deyim bugün korkuyorum ilk bebeğimin kalbi durmuştu
bu da öyle olur diye çok korkuyorum doktora gitmeye korkuyorum yaa
mide bulantısı bebeğin sağlıklı olduğuna işaretmiş ama benim hiç bulanmadı :26:
bence miden bulanmıyorsa çok şanslısın
okadar berbat birşey kii mide bulantısı:KK43:(
birde bence mide bulantısı bebeğin iyi olduğuna dair bir işaret falan değil
çevremde mide bulantısı yaşamayıp bebeklerini kucağına alan arkadaşlarım var
içini rahat tut hamileliğinin tadını çıkart:))

Slm kiZlar nasılsiniz ben izmirdeyim dün felaket boğazım ağrıdı grip oldum ama bugun Iim çok şükür sadece gribim var biraz önce kuzenimle sahil kenarına yürüyüşe çıktık şimdide denize karsı balkon sefası yapiorum sizler napiosunuz bakalım:))
geçmiş olsun
ne güzel sahil yürüyüşü,denize karşı içilen kahveler ah ahhhhh
denize girilmeyede başlanmıştır oralarda
bende nasip olursa oğlumu alıp pazar günü gidicem yazlığa babamız çalışsın:KK70:DD

tunaydın kızlar oğlumu uyuttum geldim nasılsınız nasıl gıdıyor benım yıne mıde bulantılarım vee göğüs şişliğim mahfediyor beni sutyen takamaz hale geldim iyice oğlumda böyle olmamıstı inşallah bunda boyle giderde belki sütlü olurum
bende göğüs ağrısından şikayetçiyim :KK43:(
evdeyken bende sütyen takmıyorum zil çalarsada hemen şal alıyorum üzerime:)))

günaydınnn :)) aminnnn hepimiz için inşallahhh ... yaaa ben hissetmedimm ama hissedenlere geçmiş olsun ...

sağol canım biz hissettik çokta korktum akşam:KK43:(

kızlarrr bişi sorcam ben biraz kiloluyum ilk hamiş oldugumu öğrendiğim sıralarda tartıldıgımda hep 67.5 çıkıyodum sabah bi tartilim bakim noluşum dedim tartıyo bi çıktım 65.1 nasıl yaa dedim kilo almam gerekiyoken 65 kiloya düşmüşüm az az ama yemek yiyorum hatta ekmek manyak yiyorum yinede kilo vermişim benim gibi olan varmı ???

Allah razı olsun canım. Tez zamanda geçsin Yarabbim, gücüm tükenmeye başladı. Akşam sabah...

inşallah canım hemen gecer ama ıste 12. haftadan önce gecmesı zor gibi....

senın daha yenı basladı dımı ??? benım en çok ısıme yarayan sey yedıkelrımı gozleyıp

tetıkleyenlerı yememek oldu...mesela simit zeytın peynır kraker çay kepek ekmeği bunalr tetıklıo ve üstelik midemi ekşitiyo

ama tost ayran meyve çorba bunlar iyi gelıyo kahveyı ıse gecen gun ıctım çarpıntı yaptı o gece uyyamadım hıc

normalde bişeyım olmuyodu ama bı daha carpıntı yapmasın dıye su anda ıcmıyorum canım

sen de kendı yıeybılıcekelrını gözle öyle ye belkı bıraz olsun azalır

ayşecim burayıda buldum:KK9: nasılsın canım... sana güzel hamilelik,hayırlı bebek diliyorum:KK16:

hoşgeldın canım :) hamdolsun ıyıyımm :) sen naıslsın

ınsallah hepımız sağlıklı bı gebelık gecırırız canımm :)

kızlarrr bişi sorcam ben biraz kiloluyum ilk hamiş oldugumu öğrendiğim sıralarda tartıldıgımda hep 67.5 çıkıyodum sabah bi tartilim bakim noluşum dedim tartıyo bi çıktım 65.1 nasıl yaa dedim kilo almam gerekiyoken 65 kiloya düşmüşüm az az ama yemek yiyorum hatta ekmek manyak yiyorum yinede kilo vermişim benim gibi olan varmı ???

bir arkadaşım öyleydi 4-5 ayına kadar 5 kilo verdi sonra yine almaya başladı 8 kilo alarak doğuma girdi normal yani sorun yok korkma

X