2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
tunaydın kızlar oğlumu uyuttum geldim nasılsınız nasıl gıdıyor benım yıne mıde bulantılarım vee göğüs şişliğim mahfediyor beni sutyen takamaz hale geldim iyice oğlumda böyle olmamıstı inşallah bunda boyle giderde belki sütlü olurum

tünaydın canım ohh uyusun paşa :)

benımde bulantım azaldı öğürmem arttı naıs oluo anlamadım bulanmadan birden istifra edesım gelıo

böle de garip bi canlı oldum cıktım :) göğüslerim azcıkda olsa normale döndü çok sukur :)

Herkese Merhaba...

Bende anne olacağım. Çok mutluyum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin....

merhaba canım hoşgeldın hayırlı olsun :)

tecrübeli hanımlar, benim mide bulantılarım çok şiddetliydi biliyosunuz
ancak şu üç gündür yok denecek kadar azaldı sizce bu durum garip mi? doktorumu aramalı mıyım?
yoksa 12. haftaya kadar tamamen geçeceğini mi gösteriyor

ancak şu üç gündür yok denecek kadar azaldı sizce bu durum garip mi? doktorumu aramalı mıyım?

korkucak hiçbirşey yok bazı gunler ıyı oluyor ınsan mesela ben ılk gebelıgımdede bundada ıstanbuldayken ıstıfra edıyorum ama yazlıga gıttıgımde denız kenarında kaldıgım sabah sabah bulantılarım bıle olmuyor hava uyku durumu hersey deıstıryor bu bulatıları yani

tünaydın canım ohh uyusun paşa :)

benımde bulantım azaldı öğürmem arttı naıs oluo anlamadım bulanmadan birden istifra edesım gelıo

böle de garip bi canlı oldum cıktım :) göğüslerim azcıkda olsa normale döndü çok sukur :)

oda ilginçmiş bende öğürme yokta sürekl midem bulanma halinde ağzımda iğrenç bir tat

vuhuuu gecıyo demekkı ınsallaahh canım :)

ınsallah 12. haftaya kadar tamamen bıter bence doktoru aramayı gerektırıcek bişi yok ama :)

istresen bi ara sor

oda ilginçmiş bende öğürme yokta sürekl midem bulanma halinde ağzımda iğrenç bir tat

eskıden baya saatlerce mıdem bulanıodu sımdı bırden öğürmeye baslıyorum garip cidden

bulantımda oluo ama eskısı kadar cok değil....evet agzımın tadı yok burnumda süper koku alıyo :KK9:

su gunler bı gecse sonrası daha rahat olur ınsallah :)

şok oldum :)))ben kilo aldım ama aç kalmamam gerekiyor,tansiyonum çıkıp,midem bulanıyor, o yüzden sürekli elimde ağzımda bi şeyler,olips,çubuk kraker yemezsem fenalaşıyorum..ama kilo aldım ama aç kalmadığım için sanıyordum :)yoksa bende mi :))
13-16 mm arasıymış ,göbek çıkmaz ama ,sürekli yenildiği için olabilir :)))benim koca bi göbeği oldu :)

cinsiyeti ne zaman öğrenicez onu bilemiyorum:)))?????

Tam olarak karın şişmesi bebişin büyüklüğü ile ilgili değil.Rahim büyüyo daha çok ilk aylarda ondan kaynaklanıyor.Ben 2 ayda 1 kilo verdim ona rağmen pantolonlarım olmuyo bi de minyonum baya onunla da ilgisi olabilir.
Cinsiyet konusu beni de çok heyecanlandırıyo ama henüz ne istediğime karar verebilmiş değilim:)erkek çocuklarına bakıyorum yaramaz kuzular gibi hoplayıp zıplıyorlar, kız çocuklarına bakıyorum bıdır bıdır konuşuyolar ikisinden de olsa keşke:)Tabi en önemlisi sağlıklı ve sıhhatli olmaları.

vuhuuu gecıyo demekkı ınsallaahh canım :)

ınsallah 12. haftaya kadar tamamen bıter bence doktoru aramayı gerektırıcek bişi yok ama :)

istresen bi ara sor

yarın aramayı düşünüyorum hem ikili testi sorucam bugün 10. hfta bitti çünkü
valla benimki geçerse herkesinki gecer:)
geçsin ya Rabbiiimm yalvarıyorum geçsiiin :)

eskıden baya saatlerce mıdem bulanıodu sımdı bırden öğürmeye baslıyorum garip cidden

bulantımda oluo ama eskısı kadar cok değil....evet agzımın tadı yok burnumda süper koku alıyo :KK9:

su gunler bı gecse sonrası daha rahat olur ınsallah :)

benimde burnum çok başarılı eşim seni ava çıkarsam av köpeklerinden daha başarılı olursun bu burunla diyor:)

herkese merhaba bi kaç gündür yoğunluktan yazamamıştım umarım tüm anne adayları iidir. biz iyiyiz dün tahlillerimizi yaptırdık sonuçlarını bekliyoruz.aile hekiminize gebelik kaydınızı yaptırmayı unutmayın arkadaşlar

kızlar ıcım rahat etmedı gıttım acıle
lekelenmeyı soyledım kalbı atıyor cok sukur 9+5 cıktı
progestan ıgne verdı haftada bır kere onu vurdurucam
gercı benım daha once progestan hapım vardı onu kullansam ıgneye gerek olurmu dıye sorsaydım keske
neyse bebısın kalbı atıyor cok mutluyum 2.87 cm olmus kocaman olmus yahu :KK1::emir_bebek:

hafıflemıs olabilir canım ne guzel ıste ıcını ferah tut. kanama , lekelenme ve sancı olmadıgı surece endıse etme
benım lekelenme olmustu bugun gıttım gordum kucuk kusumu rahatladım . hazıran 21 yenı bulusma tarıhımız :)

gercı benım daha once progestan hapım vardı onu kullansam ıgneye gerek olurmu dıye sorsaydım keske
neyse bebısın kalbı atıyor cok mutluyum 2.87 cm olmus kocaman olmus yahu :KK1::emir_bebek:

canım maşallahh koccaman olmus ciddenn :) :) :)

benimde burnum çok başarılı eşim seni ava çıkarsam av köpeklerinden daha başarılı olursun bu burunla diyor:)

eheuehu valla öllee :KK70:

yarın aramayı düşünüyorum hem ikili testi sorucam bugün 10. hfta bitti çünkü
valla benimki geçerse herkesinki gecer:)
geçsin ya Rabbiiimm yalvarıyorum geçsiiin :)

canım ıkılı tets ıcın en güzeli 12+0 fakat 13 olmamasına dıkkat etmek lazım

cunku bebek buyuk oluyo ve doktorlar gözlemlemekte zorlanıyolarmıs ama 12 tam zamanı zaten

testın adı 11-14 testı die gecer bazı yerlerde 11. hafta ile 14. hafta arası yapılabildiği için :)

hafıflemıs olabilir canım ne guzel ıste ıcını ferah tut. kanama , lekelenme ve sancı olmadıgı surece endıse etme
benım lekelenme olmustu bugun gıttım gordum kucuk kusumu rahatladım . hazıran 21 yenı bulusma tarıhımız :)

hamdolsun canım, bir problem yaşamamana sevindim

canım senin lekelenmen kaç gündür var benim yaklaşık 6 gündür kırmızı değil ama açık kahve 4 gün önce doktora gittim kesye yakın yerde küçük bir kanama alanı var ama herşey normal dedi ama hala kesilmedi lekelenme çok tedirginim yarın yine gidicem senin lekelenmenin sebebi neymiş

ben hapını kullanıyorum eczacı iğne daha kuvvetli demişti progesteronu birden yükseltiyor daha iyi tutunuyor demişti

canım en azından hava serin yaa sıcak olunca hiç çekılmıyoo :S

Allah allah nerede acaba dışarda flnmı kaybettın ınsallah bulursun canım

e hamıleyken normal böle dalgalanmalar...sakin olmaya çalış

ne bileyim ben heryeri aradım baktım yok
dün de anahtarımı iş yerinde unutmuşum ben de bebeğim de Allah a emanetiz...

yaa galiba benimde göbeğim mi çıktı noldu zaten biraz kiloluyum ama sert sert oldu göbeğimm:KK53:

bide benim hiç midem bulanmaı yaa 8+2 deyim bugün korkuyorum ilk bebeğimin kalbi durmuştu
bu da öyle olur diye çok korkuyorum doktora gitmeye korkuyorum yaa
mide bulantısı bebeğin sağlıklı olduğuna işaretmiş ama benim hiç bulanmadı :26:

ne güzel bulanmaması bunun içinmi üzüyosun kendini.kanıtlanmış böyle birşey yok.benim ne şimdi nede ilk hamileliğimde hiç bulanmadı.
sağlıklıda bi kızım oldu.alakası yok kafaya takma,keyfine bak.bol bol bişeyler ye.yiyemesen dahamı iyi:)

İki hafta önce maalesef 2. bebeğimi de düşükle kaybettim. Hepinize hayırlı bir hamilelik ve doğum diliyorum. Kısmet başka bahara...

İki hafta önce maalesef 2. bebeğimi de düşükle kaybettim. Hepinize hayırlı bir hamilelik ve doğum diliyorum. Kısmet başka bahara...

Canım çok üzüldüm :KK43: :KK43:

çok iyi anlıyorum seni inşallah en kısa zamanda tekrar nasib olur

İnşallah Rabbim aynı acıyı tekrar tekrar yaşatmaz :KK43: :KK43: :KK43:

ben kasım annelerındeydım bebeğim düştü bak şimdi ocak annelerındeyım bellı mı olur

tekrar baska bir ayın annesı olursun sende hakkında en hayırlısıı olsun

X