2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

boşver canım. bu süreçte bu tür şeyler çok duyacaksın daha. ben geçen yıl neleri taktım da çalışamadım. olan da bana oldu. o yüzden kulağını tıka ve çalış eskisi gibi. moralin de yerine gelir.önemli olan verimli çalışmak. öncesi sonrası değil

Haklısın cnm ben de senin gibi düşünüyorum insan başkalarının ne yaptığına takınca kendi verimi de düşüyo en iyisi hiç görmemek duymamak...

geçmiş olsun hocam,
hocam faydası oluyor çalışmanın. bu yıl edebiyata girmiyorum ben ama öğrencilerin sorularına baktıkça bile faydasını görüyorum.
hocam maraşta 5. sıradaysan çok güzel bişi bugün sınav yapılsa ilk 5 te olacaksın yani :KK52:
inşallah hocam ya benim hayatımda 7 sayısıda dönüm noktasıdır malum ondanda umutluyum umut fakirin ekmegi napacannn :KK19:
teşekür ederim iyi dileklerin için

Pufff kızlar kaç gündür okuyorum yazdıklarınızı ama inanın yazma gücü bile bulamıyorum kendimde. Evi de çok boşladım, bi sürü ütü, bulaşık, temizlik. Daha eski kitaplarımı çıkarıp işe yarıyanları ayırcam, kendime bi çalışma ortamı oluşturcam ama nerdeee..
Depresyondayım desem değil, hastayım desem yok gayet sağlıklıyım maşallah. Neden böyleyim bi anlam veremiyorum kendime. Gaza gelmek için neye ihtiyacım var acaba diye düşünüp duruyorum.

Merhaba canlarım, bir kaza geçirdim tabiri caizse kafa göz patladı birkaç gün dinleneceğim size bol çalışmalar diliyorum..

Son düzenleme:
Merhaba canlarım, bir kaza geçirdim tabiri caizse kafa göz patladı birkaç gün dinleneceğim size bol çalışmalar diliyorum..

Merhaba kızlar.Öncelikle Badeciğim sana çok geçmiş olsun.Arkadaşlar ben size bir şey sormak istiyorum.Ne yapmam gerektiğine karar veremedim. Data'nın genel kültür kitaplarını alacağım tarih, coğrafya ve vatandaşlıkta ama ben Data'nın matematik ve Türkçe konu anlatımlarını da merak ediyorum. Nasıl acaba iyi mi?Sayısal ve sözel mantık kısmını merak ediyorum aslında ben bu kitapların.Zaten şu anda piyasada 2014 basımı tek kitaplar da pek yok.O yüzden Data'nın genel yeteneği hakkında iyi şeyler duyarsam almayı düşünüyorum.Ya da matematikten önereceğiniz 2013 basımı konu anlatımı iyi kitaplar da olabilir. Sayısal mantığı Ales kitaplarından da tamamlayabilirim kızlar.Sizin önerinize göre karar vereceğim.Çok olacağım ama bana bir de genel kültür genel yetenek ve eğitim bilimleri için alabileceğim iyi soru bankalarını söylerseniz çok sevinirim.Acaba almışken Data'nın soru bankalarını da mı alsam yoksa başka kaynaklardan mı alsam bilemedim:44:

Merhaba kızlar.Öncelikle Badeciğim sana çok geçmiş olsun.Arkadaşlar ben size bir şey sormak istiyorum.Ne yapmam gerektiğine karar veremedim. Data'nın genel kültür kitaplarını alacağım tarih, coğrafya ve vatandaşlıkta ama ben Data'nın matematik ve Türkçe konu anlatımlarını da merak ediyorum. Nasıl acaba iyi mi?Sayısal ve sözel mantık kısmını merak ediyorum aslında ben bu kitapların.Zaten şu anda piyasada 2014 basımı tek kitaplar da pek yok.O yüzden Data'nın genel yeteneği hakkında iyi şeyler duyarsam almayı düşünüyorum.Ya da matematikten önereceğiniz 2013 basımı konu anlatımı iyi kitaplar da olabilir. Sayısal mantığı Ales kitaplarından da tamamlayabilirim kızlar.Sizin önerinize göre karar vereceğim.Çok olacağım ama bana bir de genel kültür genel yetenek ve eğitim bilimleri için alabileceğim iyi soru bankalarını söylerseniz çok sevinirim.Acaba almışken Data'nın soru bankalarını da mı alsam yoksa başka kaynaklardan mı alsam bilemedim:44:

Meraba canım, yazdıklarımı okuduysan anlamışsındır ben daha çalışmaya başlayamadım, bu nedenle sana bi öneri de bulunamayacağım. Ama kaynak araştırması yaparken Datanın 2014 tarih kitabının aslında 2013 olduğunu, sadece 2014 yapışkanı yapıştırıldığını duydum. Data kralkızı serisinden tarih almak istiyordum ama erteledim. Şimdi sen de sorunca bilgin olsun istedim.

Teşekkür ederim tam çıkıyordum cevaplayayım
Datanın genel kültür kısmı çok iyi ki kime sorsan Tarihi çok güzel der zaten. Genel yetenekte bilmiyorum kullanmadım. Matematik için yediiklim keyifli matematik serisini şiddetle öneririm. Bir de yediiklimin sayısal-sözel mantık soru çözümlü kitabı var onu alabilirsin.
Soru bankası olarak data çöz tabi diğerlerini de mutlaka çöz...

$Resim_1376919668.jpg kitap bu..

Meraba canım, yazdıklarımı okuduysan anlamışsındır ben daha çalışmaya başlayamadım, bu nedenle sana bi öneri de bulunamayacağım. Ama kaynak araştırması yaparken Datanın 2014 tarih kitabının aslında 2013 olduğunu, sadece 2014 yapışkanı yapıştırıldığını duydum. Data kralkızı serisinden tarih almak istiyordum ama erteledim. Şimdi sen de sorunca bilgin olsun istedim.

Evet, canım.Ben de okumuştum 2013 baskısını 2014 diye sattıklarını ama ben Data Kralkızı serisini değil A'dan Z'ye konu anlatımını almayı düşünüyorum.Çünkü sınavda Lozan'a gidenleri bile sorduklarını görünce gözüm korktu vallahi. O yüzden en ayrıntılı kaynak o olduğu için onu alacağım.Daha piyasaya sürülmemiş ama Data'nın sitesinden A'dan Z'ye kitabının içeriğine baktım.525 sayfalık kalın bir kitap ama ben içeriğini beğendim.Diğer kitapların da içeriklerini inceledim ve tarih kral kızı serisi ve coğrafya hariç diğerleri yeni basım.O yüzden onları alsam mı diyorum?:44:

Teşekkür ederim tam çıkıyordum cevaplayayım
Datanın genel kültür kısmı çok iyi ki kime sorsan Tarihi çok güzel der zaten. Genel yetenekte bilmiyorum kullanmadım. Matematik için yediiklim keyifli matematik serisini şiddetle öneririm. Bir de yediiklimin sayısal-sözel mantık soru çözümlü kitabı var onu alabilirsin.
Soru bankası olarak data çöz tabi diğerlerini de mutlaka çöz...

Eki Görüntüle 808453 kitap bu..

Çok teşekkür ederim canım cevabın için. Ben de onu mu alsam diye düşünüyorum ama benim şöyle bir huyum var.Ben bir dersi ayrı ayrı kitaplardan çalışmayı çok sevmiyorum.O yüzden matematik-geo ve sayısal mantığı bir arada olan bir konu anlatımı almak istiyorum. Data'nın soru bankaları iyi demişsin canım başka hangi yayınların soru bankalarını önerirsin bana?

badecim ne kazası bu?:KK53: çok geçmiş olsun:26:

mantarkaya
data soru bankası iyidir. yediklimin her yayınını beğeniyorum ben elimde de hem eğitm hem gky.si var zaten.
pegemin gkgy.de çok iyi bence. kitaplarda bulamadığım ayrıntıyı buluyorum pegemde.tercih senin ama zaten 1 2 soru bankasına tabi kalma her yayından çözmek lazım.

slm canım. ben dersaneye gitmiyorum. temelim de var geçen yıldan adminliyim:KK1:
konuları geçen yıl yalayıp yuttuğumuz için şimdi eskisi gibi uzun süre üstüne düşmüyorum. not çıkararak çalışıyorum ama ona rağmen hemen bitiyor.
senin temelin yoksa dersaneden önce çalış dersanede anlatsın pekiştirirsin. direkt dersaneden dinleme yani bence.istediğin konuda yardımcı olurum:KK34:

Teşekkür ederim çok sevindim yardımcı olurum demene...

size aktif bir kpss topiği dedim ama kendim aktif olamadım :) bi daha bir derdim var bölümüne gitmicem. bi daha çıkamıyorum çünkü. 1 günlük banımı da yedim geldim :)

benim motivasyonum eksilerde.. çalışma masama oturmamak için bi sürü ev işi çıkarıyorum kendime. biri beni tokatlasın :)

badecim ne kazası bu?:KK53: çok geçmiş olsun:26:

mantarkaya
data soru bankası iyidir. yediklimin her yayınını beğeniyorum ben elimde de hem eğitm hem gky.si var zaten.
pegemin gkgy.de çok iyi bence. kitaplarda bulamadığım ayrıntıyı buluyorum pegemde.tercih senin ama zaten 1 2 soru bankasına tabi kalma her yayından çözmek lazım.

Ben de farklı yayınlardan soru bankaları almayı planlıyorum canım ama Data'nın soru bankaları çok zor değildir umarım.Çünkü daha yeni başlamışken gözümü korkutup motivasyonumu düşürmek istemiyorum.O yüzden önce orta zorlukta soru bankaları alıp ilerledikçe zor soru bankaları almayı düşündüm ama bilmiyorum doğru mu düşünüyorum. Ben de Yediiklim'in eğitim modüler konu anlatımlı setinin çıkmasını bekliyorum. Çıkar çıkmaz alıp başlamak istiyorum.Çünkü benim eğitimim pek iyi değil.Belki eğitimi Yediiklim'den çalışırsam eğitimimi geliştirebilirim.Peki eğitimden hangi soru bankalarını almalıyım canım?

sağol kuzum. dershane hakkında karar vermiş değilim.. bana bişey katıcak mı bilmiyorum. çünkü sizin gibi alan sınavım da yok. türkçe matta sorunum yok çok şükür. ales kısmını da zaten soru çöze çöze oturtabilirim. tarih sıkıntım var açıcam datayı ezberlicem onda hocanın bana yapıcağı bişey yok. ee eğitimde de temelim ihtiyaçtan var zaten. ordaki eğitim hocalarım iyiydi. femin de eğitim hocaları kötü zaten. konu anlatımı kısmı bana vakit kaybı gibi geliyo. çünkü evde tekrar çalışmazsam o konu bende havada kalıyo. yani dershane bana sadece sistemli olmamı sağlar. gidersem sırf bunun için giderim. ee onu da bu topik sağlıyo zaten :KK16: ben çalışmazsam 5 kardeş gösterirsiniz bana bak nasıl çalışıyorum o zaman :KK1:

sağol renginam. yok zaten şu an edirnedeki ücretliyi kafamdan sildim. arıcaklar mı acaba diye tetenek değilim. ararlarsa ona göre tekrar düşünürüm. şimdilik aklımda sadece kpssye çok çalışmak var. dershaneye de sadece sistemli olmak için gidersem giderim. onda kararsızım bi tek. amaann çok düşünmicem. düşünmekten başım ağrıyo artık vallahi :KK31:
iyi geceler tubişim ve rengişim :KK16:
ben de greys anatomy ye döneyim :KK55:

sedefim dershane evden kendini soyutlamak için iyi olabilir.sabah çıkarsın akşam gelirsin
evde daha az vakit geçirmiş olursun :112:
inşallah her şeyi yoluna sokar rahat rahat hazırlanırsın sınavına kuzuum :KK54:
:

Pufff kızlar kaç gündür okuyorum yazdıklarınızı ama inanın yazma gücü bile bulamıyorum kendimde. Evi de çok boşladım, bi sürü ütü, bulaşık, temizlik. Daha eski kitaplarımı çıkarıp işe yarıyanları ayırcam, kendime bi çalışma ortamı oluşturcam ama nerdeee..
Depresyondayım desem değil, hastayım desem yok gayet sağlıklıyım maşallah. Neden böyleyim bi anlam veremiyorum kendime. Gaza gelmek için neye ihtiyacım var acaba diye düşünüp duruyorum.
bende daha başlamadım çalışmaya canım ama başlayacam artık böyle otur otur insan da sıkılıyo :KK31:
gaza gelmek için seneye bu zamanlarda kendini atanmış olarak hayal edebilirsin :KK34:

badecim çok geçmiş olsun :26:

Son düzenleme:
Ben de farklı yayınlardan soru bankaları almayı planlıyorum canım ama Data'nın soru bankaları çok zor değildir umarım.Çünkü daha yeni başlamışken gözümü korkutup motivasyonumu düşürmek istemiyorum.O yüzden önce orta zorlukta soru bankaları alıp ilerledikçe zor soru bankaları almayı düşündüm ama bilmiyorum doğru mu düşünüyorum. Ben de Yediiklim'in eğitim modüler konu anlatımlı setinin çıkmasını bekliyorum. Çıkar çıkmaz alıp başlamak istiyorum.Çünkü benim eğitimim pek iyi değil.Belki eğitimi Yediiklim'den çalışırsam eğitimimi geliştirebilirim.Peki eğitimden hangi soru bankalarını almalıyım canım?

data zaten zor değil canım. yani bence. arkadaşlar da fikir versin yine. ben en çok ihtiyaç ve beyazkalemde zorlanıyorum. eğitimi öğrenmek istiyorsan yediiklmi öneririrm. yargı da olabilir. datanın eğitimini bilmiyorum hiç.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim çok sevindim yardımcı olurum demene...

slm canım. ben dersaneye gitmiyorum. temelim de var geçen yıldan adminliyim:KK1:
konuları geçen yıl yalayıp yuttuğumuz için şimdi eskisi gibi uzun süre üstüne düşmüyorum. not çıkararak çalışıyorum ama ona rağmen hemen bitiyor.
senin temelin yoksa dersaneden önce çalış dersanede anlatsın pekiştirirsin. direkt dersaneden dinleme yani bence.istediğin konuda yardımcı olurum:KK34:

Arkadaşım bir sorum daha olacak sana her konu bittiğinde o konuyla ilgili bol soru çözülecek bi önceki konuyu unutmamak adına karma test kitabı aldın mı hangi yayınları önerirsin bana ben önlisans mezunuyum özel bir şirkette çalışıyorum evliyim ve bir kızım var hafta sonu dersaneye gidicem liseyi bitireli 13 yıl oldu bunları söylüyorum ne yapacağımı bilmediğim için arkadaşım...:18::18:

data zaten zor değil canım. yani bence. arkadaşlar da fikir versin yine. ben en çok ihtiyaç ve beyazkalemde zorlanıyorum. eğitimi öğrenmek istiyorsan yediiklmi öneririrm. yargı da olabilir. datanın eğitimini bilmiyorum hiç.

Teşekkür ederim Renginacım. Data'nın eğitimini almayı düşünmüyorum zaten.Kendi sitesinden eğitim tek kitabını inceledim ve pek beğenmedim zaten. Eğitimde konu anlatımı olarak Yediiklim soru bankası olarak da Yediiklim ve Yargı'yı alabilirim o zaman.

X