2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Benim ballı bademleriimmmm. Ne olur toparlanalım artık. Bunu ben diyorum ya,inanabiliyor musunuz ? Her şeye kulağımı tıkadım,2013 hezimetini geride bıraktım. Şimdi mücadele zamanı !

Sabah 7'de kalktım. Kardeşim liseye gidiyor,uyumanın kime faydası var.Kahvaltımı yaptım,oturdum dersin başına 9 buçuk gibi.

57 matematik (sayı+yaş problemi)
225 tarih ( milli mücadele dönemi,1.tbmm dönemi)

12 gibi ara verdim...13.30'da tekrar başladım.

160 cümlede anlam sorusu çözdüm.

Yani Mona sahalara geri döndü.

Hadi bakalım herkes ders başına !

Merhaba kızlar. Keyifler nasıl? Uzun zamandır yokum bir süre daha olamıcam. İşe başlama sebebiyle düzeni kuramadım hala.

Okuduğum ve gördüğüm kadarıyla maşallah şimdiden başlamış çalışmalar. İnşallah sonuna kadar böyle gider.

Rengo mona sedo bu sene inşallah çalışmalarınız karşılığınızı alırsınız diğer arkadaşlarda inşallah.

işte buuuu...bak enerjini aldım monalisa...ben gidiyorummmm çalışmaya.bebişimde uyudu zaten...

Oyyy Afooom... En kısa zamanda gel aramıza,inşallah oturtursun düzenini Rabbim yar ve yardımcın olsun,özledik seni.

İnşallah Afom,Rabbim utandırmasın.

işte buuuu...bak enerjini aldım monalisa...ben gidiyorummmm çalışmaya.bebişimde uyudu zaten...

Raporları bekliyorum akşama hocam,Allah zihin açıklığı versin.

kızlar inanamıcaksınız ama az önce müdür eve geldi bu sefer de niye gelmiyorsun dedi. dedim yapamam kendimi biliyorum alan sınavı var bu sene diye herkese var ama diyor. ya sevdiğim de bir hocadır kendisi ama böyle ailemin aklına giriyorlar sonra evde huzurum olmuyor oyy afom gelmiş kiii yerim seni kızz çokkkk özledimm

Son düzenleme:

Çalışmam lazım şu saat oldu tık yok bende

kızlar moralinizi bozmayın böyle yaparak kendimize zarar veriyoruz malesef
2014 bizim yılımız olacak
her şeyi zihnimizden silip yola devam etmek gerek

bu arada jokercim hayırlı olsun geçmişsin sınavı
badecim eski performansına dönersin inşallah canım ki döneceğine de eminim

maşallah kuzuma

Son düzenleme:

Selam vermem için kpss li mi olmak lazım yani , bizde özledik seni ne yapacağız şimdi

Gelirken has rize çayı toplamayı unutma haaçen taam muu ?

Sen hele hiç konuşma

En çok beni özleyeceksin , en çok beni yiyeceksin demedim mi ben sana

ben ne hallerdeyim bir bilsennn
seni de çok özledim çok çok yedimmm zaten hep yiyorum

afo 1 ay daha gelmez ayda bir yazıp gidiyor

oooff canım ya peki ailen bir şey dedi mi :26:
aileni al karşına böyle böyle ben yapamam yaparsam
şöyle olur böyle olur de :44:

oooff canım ya peki ailen bir şey dedi mi :26:
aileni al karşına böyle böyle ben yapamam yaparsam
şöyle olur böyle olur de :44:

git çalış bak hocan da çağırdı kaç kere diyorlar ama demeseler bile yüz ifadeleri her şeyi anlatıyor kuzum
off ki ne off. ben anlatmaktan bıktım. buraya hiç edebiyat öğretmeni atanmamış diyor müdür.
e belli işte mecbur olmasalar beni düşünecek halleri yok ya

canım benim hiç sıkma canını kararlı duruşunu da bozma
inşallah öğretmen bulur da müdür seni de rahatsız etmez

Tuğbacım, kalktım silkelendim bir konu bitirdim biraz ara verdim sorularını çözücem

Oyy ausum gelmiş buralara

Adam taktı resmen

Ufff sıktı ama bu adam da ha... Dediğin gibi kıvranıyor demek yoksa ne bu kadar ısrar böyle ? Herkese varmışmış.Seneye de bir sürü şey değişecek,riske atılmaz kesinlikle.

İnşallah kuzum teşekkür ederim bu arada...

inşallah kuzum ya

Ay rengina ya mudur ne adammis sesli guldum wallahi adama, eve kadar gelmis bide
Alan icin yarari olmaz dimi ucretlinin canim?
Pat die konuya girdim bu arada, yeniden merhaba herkese
Yarin dersaneye kayit olucam ve basliycam hayirlisiyla calismalara.

Yazdıklarınızı alıntılamadım ama ben topiği genel bir topik olarak gördüğüm için yazmaya başladım.Burada birçok kişi belli ki birbirini önceden tanıyor.Gruplaşma var gibi geldi bana.Siz de olsaydınız öyle düşünürdünüz.Merhaba arkadaşlar diyerek giriyorum bırakın selamımı almayı yazımı da beğenmiyorsunuz.Sonra art arda girip birbirinizle yazışıyorsunuz.Kaldı ki ben ilk girdiğimden beri birçok kişiyi motive etmeye çalıştım,kimseye hakaretim de olmadı.Bazen bilmediğim konularla ilgili yazışıyorsunuz,sizlerin hayatına müdahale etmek istemediğimden karışmıyorum.KPSS yolunda açılmış bir topikse herkese cevap verilmeli ama yok eski arkadaşların mekanıysa o zaman baştan belirtilmeli bence.Bu arada amacım kimseyi yargılamak ,sorgulamak değil.Bir şeyler yazmışsınız onlara karşılık bir şeyler yazmak istedim sadece.

Adam taktı resmen
an itibariyle benim ücrelti olayına son noktayı koyduk sanırım kızlar abim aradı sakın çalşma ücretlide ikisini yapamazsın, sen derslerine bak dedi babamlar da daha bir şey demedi inşallah bir daha konusu açılmaz
canım gruplaşma olayı yok burada. evet önceden tanışıyoruz ama yeni gelen tek sen değilsin bak kaç kişi var ama herkesle uzun muhabbetler kurulmaması sevilmediği anlamına gelmez. ya biri direkt yazıp çıkmak zorunda kalıyor. ya da daha dersin adını duymak istemeyenler bile var. biz 2013 kpssye beraber çalıştık çok sıkı şekilde. e şimdi kazanamayınca kimsenin düzgünce gelip yazası gelmiyor. sen boşuna üstüne alınıyorsun bak samimi söylüyorum. şuraya selam veririm almayan olmayabilir ve gerçekten darılmam ben onlara kötü niyetleri olmadığını bilirim. bunu topikte zaman geçirerek daha iyi anlayacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…