2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

yani ben bu yılı kpss olarak düşünmüyorum hayatımda
o yüzden başlık tam uymuyor gibi ama çoğu arkadaş buraya toplanmış sizleri kaybetmeyim
yerimiz yurdumuz belli olsun dedim
ben bu yıl kpss adına sadece alanımla ilgili kitap yayın makale ne bulursam okuycam
çünkü puan ortalamasını düşünürsek %50 etkiliyor
dolayısıyla diğer sınavlardaki yıllardır biriktirdiklerim bana yeter, bu yılı da baz alırsak...
öğrendiğim yeni şeyler olursa tarihte sizinle paylaşayım
malum genel kültür tarih soruları da artık zor geliyor
bilgi ağırlıklı soruyorlar hep

başlık sahibi eski bugusu mudur?
senin de sıralaman kötüymüş arkadaşım, benden beterleride var demekki
yani kısaca alan mağdurlarıyız.

selam kızlar diğer topiğe yazdığımı buraya da yazayım bana fikir verin olmaz mı?:26:

ücretli yapıp yapmama konusunda tereddüte düştüm. bizim komşu kızı vardı tarih öğretmeni, bu sanırım 6. yılıydı kazanamadığı.üniyi bitirir bitrmez sürekli ücretli yaptı ama kazanamadı. bu yıl yapmadı ve 82küsür almış. annesine sordum kesinlikle yapma dedi aynı anda yürütmesi zor oluyor bu sene daha iyi çalışmaya çalış ama boşa gider emeğin ücretli yüzünden vs anlattı böyle.

annem de dedi kendi bilir hangisi aklına yatıyorsa öyle olsun. sanırım ben ikisini yürütemem kafam rahat 1 yıl daha çalışayım çok sıkı şekilde ardından olmazsa koleje girerim
siz ne düşünüyorsunuz?

İki karpuz bir koltuğa sığmaz diyenlerdenim fıstığım.

İki karpuz bir koltuğa sığmaz diyenlerdenim fıstığım.

monam yapanlar vardır aynı anda ama ben kpssyi çok taktıgım için ayrıca olusacak sorunlarla uğraşamayacagım kanaatine vardım. bu 3. senem olacak artık olmazsa ücretli değil direkt kolej olsun diyorum

yani haklısın kuzum

Ben de seneye de olmazsa çalışma hayatına girerim.

kızlar ben daha yeni 4. sınıfa geçtim ama aranıza gelebilirmiyim...fen bilgisi öğretmenliği okuyorum

[sıze=3]

bizde memnun oluruz. şu bayram koşturmacası tatil vs bitsin hemen başlayalım inşallah
[/sıze]

canım ben bu sene yaz okuluna gidiorum ustten ders alıorumki rahat rahat çalışabileyim sene içinde geçen senede dershaneye gittim ki hazırlık olsun die ama çok hakkını verdim diyemicem:) sizde bana tecrübelerinizden bahsederseniz çok memnun olurum en çok merak ettiğim şey bu sene sınava girmiş arkadaşlardan biri kaç netle kaç puan aldı türkçeden kaç matematikten kaç gibi:)

canım ben edebiyat mezunuyum ve edebiyattan 85 alan arkadaş gkgy 67 eğtim 63 alan 35 yaparak aldı ama 80 alan biri de gkgy 90 eğitim 70 alan 25 yapms. yani alan cok cok etkiliyor. bizim bir fen öğretmeni vardı 84 aldı diğer topikte ama netlerini hatırlamıyorum. alanı 30dan yukarı yaparsan çok rahat 80li puan alırsın

aynen canım cok cok önemli

Son düzenleme:
Canim keske burdada su konuyu bitirdim suny bitirdim bunu bitirdim die ilk sayfada konular yazsa ii olmazmi?

Canim keske burdada su konuyu bitirdim suny bitirdim bunu bitirdim die ilk sayfada konular yazsa ii olmazmi?

Ben öyle bir şey yapmayı düşünmüyorum. Zaten biz 2013 mağdurları olarak buradayız. Bütün konuları bitirdik,bizim yapacağımız tekrar ve bol soru.

kültür fizikçi geldi haaaannnnıııımmmmmm :)

sınav sonucunu bir sindireyim, yeni müfredat kitapları alıp bende başlayacağım çalışmaya....

kültür fizikçi geldi haaaannnnıııımmmmmm :)

sınav sonucunu bir sindireyim, yeni müfredat kitapları alıp bende başlayacağım çalışmaya....

Kırmızılı yeri Ağustos sonuna kadar anca yapacağım. Her neyse.

Hoş geldin hocam,her daim burada olursun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…