2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hocalarım bayramınız kutlu olsun.
sanırımben yarın başlıyorum ders çalışmaya:)
daha neye başlayacağıma karar veremedim notlarıma göre değerlendireceğim bakalım.
buguuuu sen isin :)
ben de merak ediyordum yahu :)
ama sonucun için çok üzüldüm :KK43:

hocalarım bayramınız kutlu olsun.
sanırımben yarın başlıyorum ders çalışmaya:)
daha neye başlayacağıma karar veremedim notlarıma göre değerlendireceğim bakalım.
buguuuu sen isin :)
ben de merak ediyordum yahu :)
ama sonucun için çok üzüldüm :KK43:

Evet hocamm,eski ismimi kullanmayalım artık.:KK16::KK9::KK9:

Sorma,kahroldum hala hazmedemedim.:KK50:

muhatım çalışmaya başladın mı:KK6:
ben de az matematik bakayım şimdi zaman da geçmiyor:KK14:

mağduruz da mağduruz :KK1::KK1:
topiğin ismini ilk okuduğumda bu geldi aklıma hemen:KK8:
seneye mutluyuz da mutluyuz deriz inşallah canlar :KK16:

muhatım çalışmaya başladın mı:KK6:
ben de az matematik bakayım şimdi zaman da geçmiyor:KK14:

ooyy benim kuzum matematik çalışıyomuş yerim seni :KK19::124:
bende matematikle başlıcam :101:

Son düzenleme:
ne zaman başlayacaksın ikizcim:KK54:

valla ben alıştım galiba cancazım böyle boş boş durmaya :KK1: atamalar yapılsın şöyle bi gidenlerin arkasından bakakalayım:KK53: ondan sonra başlarım heralde kuzum:84:

Son düzenleme:
valla ben alıştım galiba cancazım böyle boş boş durmaya :KK1: atamalar yapılsın şöyle bi gidenlerin arkasından bakakalayım:KK53: ondan sonra başlarım heralde kuzum:84:

kıyamam kuzuma:KK54: ben de biraz gezeyim ondan sonra düzgünce başlarım belki.:KK12:
zaten eylül ekim de hep alan ve mat çalışırım zannımca ardından diğerlerine yavaştan geçerim:KK31:[/FONT]

kıyamam kuzuma:KK54: ben de biraz gezeyim ondan sonra düzgünce başlarım belki.:KK12:
zaten eylül ekim de hep alan ve mat çalışırım zannımca ardından diğerlerine yavaştan geçerim:KK31:

aynen kuzum biraz gezelim yaaa :KK8: ev kuşu modundan çıkalım biraz :KK55:

Aklıma geldikçe canım sıkılıyor ya.:KK14::KK5:

sıkılmasın. belki seneye kazandığında iyi ki geçen yıl kazanmamışım diyeceğin şeyler olacaktır
bunu bilemeyiz. hayırlısını bilemeyiz ileriyi göremedğimiz için. nasipten ötesi yok maalesef:KK31:

sıkılmasın. belki seneye kazandığında iyi ki geçen yıl kazanmamışım diyeceğin şeyler olacaktır
bunu bilemeyiz. hayırlısını bilemeyiz ileriyi göremedğimiz için. nasipten ötesi yok maalesef:KK31:

aaahh rengişim kesinlikle nasipten öte köy yok :KK50:

X