2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar bu yılki çalışmalarınınızın kat kat karşılığını alırsınız inşallahsayısal bir branşta olduğumdan matematikle ilgili birkaç şey söylemek istiyorum, matematiksiz hiçbir şey olmuyor deniliyor ya evet doğru ancak bir sözelcinin fullemeside çok zor bu aynı bir sayısalcının tarihi fullemek istemesi gibi aynı hesap...benim en sorunlu dersim tarihti ne kitaplar bitirdim ne soru bankaları çözdüm ama yok gene kötü yaptım gene kötü yaptım ama çok farkettirmedi üstelik matematikte yapamadım doğru dürüst yani şunu demek istiyorum matematiği çok iyi yapmam lazım diye kendinizi strese sokmayın 15 net yapıyorsanız 20yi rahat bulursunuz zaten, eski sisteme göre çalışılan defter tutma tekniğini çok duydum ben kendim hiçbir zaman matematikten defter tutamadığım için bir şey söyleyemem o konuda:26: eskiden problem tipleri vardı soru kalıpları vardı en kötü oturup o kalıbı ezberleyip öyle çözüyordu bazı arkadaşlar ama bu yıl neredeyse tamamen değiştirdiler soruları o nedenle defter tutmaktan ziyade soruyla baş başa kalmanız daha faydalı olabilir, alese de hazırlanmıştım ve oradaki mantık sorularından bazılarınında belli tipleri vardı ancak lunapark gibi sorularda aniden görebilmek gerek ya da kağıt katlamalı soruda o yüzden çıkmış ales sorularını çözerseniz hız açısından epey faydası olur tabi kendi çalışma tarzınızı gene en iyi siz bilirsiniz
bu arada aklıma şöyle bir fikir geldi akıllı telefonlarınız varsa bir grup oluşturup whats up'tan sorularınızı birbirinize sorabilirsiniz,dersaneye gitmicekseniz özellikle eğitim bilimlerinde çok işe yarar gibi sanki

Son düzenleme:
meraba kızlar bi magdur daha geldi
size çalışma planımdan bahsetmek istiyorum kabaca yorum yaparmısınız
eylül gibi bi ales kitabı almayı düşünüyorum ordan türkçe ve mat bitiricem inşALLAH HATTA BİDE ALESE GİREYİM ÇALIŞMIŞKEN
çalışmaya bünye alışınca tarih ve cografya çalışıcam alan sosyal hem gk de çalışmış olacam
sonrasında vat ve hepsinden bol soru çözme
mart gibi egitimi halletmeyi düşünüyorum
sonrasından alanımdan sosyalin temel alanları 14 bela ders var onlar çalışılacak
temmuza kadarda deneme +tekrar
bu arada ücretli yapacam anasınıfı sertifikam var bebişler büyüklerden daha kolay bana oyundu yemekti boyamaydı çok yormuyo beni

canım bizde ilçedeyiz dersane yok bana eşimin okuldaki matematikçi arkadaşı haftada 1 gün ders verdi saolsun onun sayesinde hallettim baya matematiktende korkmuyorum inan
hoş benide alan batırdı ama napalım matematigi yendik alana yenildik
seninde çevrende böyle biri vardır belkide videodanda d,nlesem çalışsamda mantıgını kavrayamıyodum mat ın sadece ezberdi ama şimdi öyle değil

Son düzenleme:
merhaba kuzular...

artık son demlerimdeyim... patladım patlayacağım

oyalanıyorum dolanıyorum başa sarıyorum

annemi istiyorum

amin cnm omadı bu sene başlamk lazm ama bunu atlatıp

Kızlar ben de varım,sınıf öğretmeniyim ,geçen sene 82 ile açıkta kaldım,77 aldım bu sene de umut yok,moraller bozuk anlayacağınız,ben de varım sizinle

Kızlar ben de varım,sınıf öğretmeniyim ,geçen sene 82 ile açıkta kaldım,77 aldım bu sene de umut yok,moraller bozuk anlayacağınız,ben de varım sizinle

hoşgeldin bayramdan sonra tam gaz başlayalım inşallah

o zman bnde gelebilirmmm

Hoş geldiniz hocalarımmm. İnşallah hayırlı,verimli bir yıl olur.

Alan beni de mahvetti. p10'da 226.yım,p121'de 8 binlerde... Çıldırmak üzereyim,kafamı duvarlara vurmak istiyorum.

Tam toparlıyoruz derken yeni bir hüsran..7 binlerdeyim bende..Hakkımızda hayırlısı...
Canlar hepinizin bayramını kutluyorum,sevdiklerimizle nice bayramlara inşallah..

canlarım bayramınız mübarek olsun
inşallah seneye bu bayramda atanmış oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…