2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sağ ol kuzum.:KK16:Ben de şimdilik çözümlü sorulardan çalışıyorum.:KK6:Yoksa ben soruya bakıyorum:KK53::KK53: soru bana bakıyor.:KK50:Meleğim özelimde bir mesaj yok.Ya ben bulamadım herhalde.Ben sitenin bu haline alışamadım.:KK50:

tekrar atayım canım :KK34: 5 dakka bekleniyomuş msj için :KK17:

Son düzenleme:
Sağ ol kuzum.:KK16:Haklısın:KK31: gerçekten insanın günü zehir oluyor.:KK14::KK5:Evet biraz kafamı dağıttım kuzenim sayesinde.:KK34:

Öyle kuzum gençlerin çoğu öyle de...Bizimki ipin ucunu bayağı kaçırdı.:KK50:Sabah 4-5'lere kadar uyumayıp mesajlaşıyor.Ee böyle olunca okula da 2 veya 3 saatlik uykuyla gidiyor.Ama bu böyle 1 veya 2 gün gitmiyor.Sürekli böyle malesef.:KK50:Okuldaki konulardan da bir şey anlamıyor.:KK14:Neyse ki belli bir saat sınırı koydu annem de biraz daha düzene girdi şükür.

İnanmazsınız gözlerinden uyku akıyor, hatta oturduğu yerde uyuyor ama telefonun sesini duydukça uyanıyor, gözlerini zorla açıp cevap yazıyor.Korkuyoruz vallahi sağlığından olacak diye.:18::18:Zaten geçen gün bayılmış okulda tansiyonu düşmüş.:KK50:Anlayacağınız bizimki sınırları epey aşmıştı.Ama şimdi daha iyi çokk şükür.:KK16:

Uzun zaman aradan sonra derse adapte olmam zor oldu ama inşallah zamanla düzelecek.:KK16:Bugün sayısal mantık videosu izledim.:126:Sonra bir tane paragraf testi çözdüm.:KK6:Bir de Data konu anlatımlıdan sayısal mantık konusuna çalıştım ve 34 sorucuk çözebildim sadece.:KK50:İnşallah yarın sorularımı çözüp sayısal mantığı bitireceğim.

Ama kızlar ya ben sayısal mantıkta çok zorlanıyorum.:KK17::KK50::KK14:Sizin önerebileceğiniz bir yöntem veya video falan var mı?:26:
maaşallah kuzuma :nazar:

kardesını sen cekıp çevirirsin kuzum ağırlıgını koy iyice.
hayatını o kişiye odaklamasın.
mantık sorularına ben hıc bakmadım bile
hangisine calısacıgmı şaşırdım artık :KK50:

canım maşallah çalışmana :nazar: terslik olmuş çok kafana takmamışsındır umarım :KK16:

moral olmuş senin için kuzum, iyi yapmışsınız :KK34: site için çok teşekkürler ekledim yer imlerine :KK16:

maşallah sedefim iyi çalışmalar :nazar: :KK16:

ağrın geçmiyo mu kuzum, son güne kadar sürüyo mu :KK50:

çalışmana maşallah :nazar:

resimdeki çalıkuşundaki hatunlar değil mi :KK9:

kuzum yok artma falan yok, aynı tabloyu vermişler zaten geçen seneyle :KK34:
nataim bugün 3.günüm ama sürdü bu kez nedense :26:normalde bu kadar sürmezdi ağrısı.:26:

Evet güzelim.:KK31:Bayağı moral depoladım.:KK9:Rica ederim kuzum.İnşallah işine yarar site.:KK16:

Fıstıklar hepinizi öpüyorum.:KK54::KK54:İyi geceler, tatlı rüyalar.:KK16:Ben yatayım artık.:KK55:Yarın erken kalkayım.
iyi geceler mantarım fındıgım :KK48:
etkin 600 soru bankamı bugün bitirdim. üstüne 150 tükrçe ve 105 anayasa çözdüm.
yarında matematik ve coğrafya çalışacağım
maaşallah kuzum :KK16:

maşallah badem :nazar: :nazar::KK16:

nataim bugün 3.günüm ama sürdü bu kez nedense :26:normalde bu kadar sürmezdi ağrısı.:26:

renginam üşüttün mü acep belki ondan ağrıyodur :26:

Maşallah güzelime.:nazar:

Ben elimden geldiğince bu sorunu çözmeye çalışacağım.Ne zamansa hatasını anlayacak inşallah.:KK16:Olsun kuzum sen de alana çalışıyorsun.Onu hallettikten sonra bakarsın güzelim.

Sana da iyi geceler Rengişim.:KK16:

Hepinize iyi uykular topiğin güzel ve çalışkan kızları.

natalim ben de isterimm :84::84: :KK17:

tamam kuzum geliyo :KK54:

Maşallah güzelime.:nazar:

Ben elimden geldiğince bu sorunu çözmeye çalışacağım.Ne zamansa hatasını anlayacak inşallah.:KK16:Olsun kuzum sen de alana çalışıyorsun.Onu hallettikten sonra bakarsın güzelim.

Sana da iyi geceler Rengişim.:KK16:

Hepinize iyi uykular topiğin güzel ve çalışkan kızları.

iyi geceler canım iyi uykular :KK19:

özellikle ayaklarına çetik terlik falan giy canım, yoksa insan hemen soğuğu aldırıyo. ben öyleyim valla :KK31:
ay sizde mi çetik diyorsunuz:KK8:
biz patik deriz kuzum
üniden arkadasımdan öğrenmiştim çetik dendiğini de :KK1:

ay sizde mi çetik diyorsunuz:KK8:
biz patik deriz kuzum
üniden arkadasımdan öğrenmiştim çetik dendiğini de :KK1:

msj atamadım süreden, ne zahmeti kuzum :KK20:

aslında bizim memlekette de patik denir de ben memleketime sonradan geldiğim için ağzım çetik demeye alışmış :KK9: trakyalı komşu teyzelerim hep çetik derdi bende de öle kaldı canım :KK34:

msj atamadım süreden, ne zahmeti kuzum :KK20:

aslında bizim memlekette de patik denir de ben memleketime sonradan geldiğim için ağzım çetik demeye alışmış :KK9: trakyalı komşu teyzelerim hep çetik derdi bende de öle kaldı canım :KK34:

evet kuzum trakya taraflarının lafı :KK6:
benim ayaklarım oldum olası üşür zaten hiç yalın ayak durdugumu bilmem :KK4:
annemin de eli yatkındır örgüye falan yapar giyerim hep kış olunca :KK55:

evet kuzum trakya taraflarının lafı :KK6:
benim ayaklarım oldum olası üşür zaten hiç yalın ayak durdugumu bilmem :KK4:
annemin de eli yatkındır örgüye falan yapar giyerim hep kış olunca :KK55:

aynen canım bende ısınmıyorm hiç adım atmıyorum çıplak :KK9:

benim anniş de yapıo saolsun
, :KK6:

selam kızçeler
bugün tarihten hazırlık döneminin tamamını bitirdim ve 140 soru çözdüm
pek giremiyorum bu sıralar, üzerimde acayip bi halsizlik var. elimi kaldırasım yok. zaten saat 3 e kadar sürekli bi oyalanma halindeyim, derse de çok geç başlıyorum. bi de bu aralar çok geç yatmaya başladım yine, düzene sokmalıyım :KK14:
ösym nin açıklamasını okudum. bol bol da iyi niyetle andım. yahu o matematik açıklaması nedir öyle, hiçbişey anlamadım. ya açık açık hepsi ales yazsaydılar, ya da ales + kpss deseydiler daha iyi anlardık ne demek istediklerini
ben bi kaç gün sonra mat çalışmaya başlıcaktım. napıcam hiç bilmiyorum

selam kızçeler
pek giremiyorum bu sıralar, üzerimde acayip bi halsizlik var. elimi kaldırasım yok. zaten saat 3 e kadar sürekli bi oyalanma halindeyim, derse de çok geç başlıyorum. bi de bu aralar çok geç yatmaya başladım yine, düzene sokmalıyım :KK14:
ösym nin açıklamasını okudum. bol bol da iyi niyetle andım. yahu o matematik açıklaması nedir öyle, hiçbişey anlamadım. ya açık açık hepsi ales yazsaydılar, ya da ales + kpss deseydiler daha iyi anlardık ne demek istediklerini

maaşallah kuzum
ya sorma o ben de gec uyumaya basladım 10bucukta ancak uyanıyorum kahvaltı bulasık derken zaten 12ye gelıyor saat:KK4:

yine karambole gireceğiz sınava kuzum belli ki :KK14:

Son düzenleme:
selam kızçeler

hoşgeldin kuzum
uykuyu ben de düzene sokma çabasındayım :KK4: erken kalkınca güzel oluyo, bol vakit oluyo çalışmak için de başka işler için de... ama işte düzene sokmak mesele benim için... halsizlik demişsin ama dikkat et grip falan olmayasın :KK50:

sedefim tabloda yazılanları geçen seneki duyurularıyla karşılaştırdım fark yok, geçen senede bu şekilde genel tanımlamışlardı mat. ve türkçeyi. açık yazsalar incileri dökülebilir. :KK47: ama sen bozma moralini değişiklik yok yani aynı, bildiğimiz şekliyle

X