2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ben de denk geliyorum bu tarz olaylara kuzum. gençlere daha bi ılımlı, ama prof gelince farklı oluyo
zaten profların ilk 2 soruda gitmesi tamamen heyecandan. adamlara statüsü baskı yapıyo. bizde statü de yok, 60 bine gidermişizzz
Beni tahrik etmeyin Arkadaslarimi toplar gelirim. Topigi devraliriz bak :)

yu ar velkam 23:)

olsunnnn topiğimizi vermeyiz ama büyük bi aile oluruz

kızlar şu an harika bi site buldum
tesadüfen fem tglerini bulabilir miyim diye google da araştırıyodum
çoğu yayının 2014 tglerini buldum
https://tr-tr.facebook.com/hergun1deneme
ayy sedom bu cok iyi oldu cok sağ ol yaa ben de arıyordum tgleri bulaıyordum
yalnız kuzum nerden indirdin ben deneyeyim dedım ücretli indiryor bu :26:

oyy rengişim hoşgeldin topicimiz şenlendi valla seni tekrardan buralarda görmek çok güzel:109:

hoş buldum clamimm
sağ ol kuzum ben de cok sevindim siz güzellerimi gördüğüme

Son düzenleme:
kızlar iyi geceler. ben geldim. finallerim bitti ve bugünkünden çok korkmama rağmen güzel geçti. evime de geldim ohh rahatça. inşallah burda ders çalışabilirim kızlar bana çok dua edin. çünkü kalabalık bi aileyiz. kendime ait odam yok bakalım ne yapacağım

kuzum orda 2 tane link var. bi ücretsiz indirin, bi de premium yazıyo. ücretsiz indirine tıklayınca bi sayfa açılıyo. orda harfleri giriyosun, 1 dk bekle diyo, sonra indir diyo. indiriyosun. premiuma tıklama kuzum, o ücretli.

inşallah çalışabilirsin kuzum. herkes gece uyuyunca, gece lambanı açsan öyle çalışsan olur mu? gündüz de başka bi odada uyursun

Bu gece yorgunum ama baska bir gun mutlaka ugrayacagim.

Iyi calismalar Iyi geceler.

ah kuzum tamam ya ben sabahtır ücretsize tıklıyorum harf kutucugu cıkmıyor. ben mi göremıyorum dedim
sonra buy now yazan yere tıkladım öyle cıktı
tamam anladım kuzum

kızlar ben kaçıyorum..iyi geceler.. yarın görüşürüz öpüyorum
iyi geceler cloşumm
Bu gece yorgunum ama baska bir gun mutlaka ugrayacagim.

Iyi calismalar Iyi geceler.
gel tabi tatlım

ah kuzum tamam ya ben sabahtır ücretsize tıklıyorum harf kutucugu cıkmıyor. ben mi göremıyorum dedim
sonra buy now yazan yere tıkladım öyle cıktı
tamam anladım kuzum

tamamdır o zaman kuzum, bol bol indiririz

kütüphane şansın yok mu canım,evde imkansız gibi bir şey bende aynı durumdaydım gerçi bizim ev sobalıydı.

kızlar şu an harika bi site buldum
tesadüfen fem tglerini bulabilir miyim diye google da araştırıyodum
çoğu yayının 2014 tglerini buldum
https://tr-tr.facebook.com/hergun1deneme

sedefimm süper oldu bu görmemiştim daha önce sağol canımm

Rengiş gelmiş hoş geldin canım,yokluğun bariz belliydi

selamlar canlarım
hala karnım ağrıyor masa başında eğilip bükülüyorum bir türlü başlayamadım derse
cupkekim hoş buldum sizin yokluğunuz da bende belliydi kuzum

Derse geçmeden bir şey sorayım bebekler... saçım iri dalgalı omzumu az gecik,çok uzun değil..şampuan dişinda bişe kullanmadım hiç saçı kıvırcık ya da dalgalı olanımız vardır diye umuyorum saç kremi,bakım yağı vs şekil vermek için ,bakım için ne kullanıp memnun kaldıysanız hepsine açığım...

evet tatlım ya
sen nasılsın çalışmalar iyi gidiyor mu?

kuşum kendini sıcak tutup yatağa gir biraz onun ağrısı masa başında geçmez

on kadar hasta oldum düzensiz çalıştım ama iki gündür iyi gidiyor...daha iyi olacak inşallah kuzum..

maddi manevi çok lazım bu atama

köpük kullan canım jöle gibi yapmıyor yumuşak gösteriyor saçları
bir de saç kremi yerine elma sirkesini çok öneriyorlar
ben de denemek istiyorum da fırsat olmadı hiç. saçı parlak ve yumuşak yapıyormuş

rengim, sende benim gibi ağrılı oluyorsun demek ki... dr bana buscopan önermişti valla şıp diye kesiyor zaten o ilaç için kadınların vazgeçilmezi diyorlar

canım kimyasal hiçbişey kullanma derim. kkda saç bölümünde çok güzel bakım önerileri var.
doğal malzemelerden yap kullan. kimyasal şeyleri bıraktıktan sonra çok fazla dökülme oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…