2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Mondros
1. madde - Çanakkale ve İstanbul Boğazlarının açılması, Karadeniz’e serbestçe geçişin temini ve Çanakkale ve Karadeniz istihkamlarının İtilaf Devletleri tarafından işgali sağlanacaktır.

7. madde - İtilaf Devletleri, güvenliklerini tehdit edecek bir durumun ortaya çıkması halinde herhangi bir stratejik yeri işgal etme hakkına sahip olacaktır.

10. madde- Toros Tünelleri, İtilaf Devletleri tarafından işgal olunacaktır.

24. madde- Altı vilayet adı verilen yerlerde bir kargaşalık olursa, vilayetlerin herhangi bir kısmının işgali hakkını İtilaf Devletleri haiz bulunacaktır.

sorunun anahtarında yanlışlık olabilir kuzum maddelere göre 3ü de var

Yuh la ezberledin mi maddeleri ?

Amin bebeğim inşallah yaaa.

Havalar ısınsın yürüyüşe başlıcam.
aaa hiç de ihtiyacın yok yürüyüşe

evet kuzum majezik cok etkili
dokunuyorsa zaten diğerleri kullanmanın anlamı yok

aynen kuzum

rengoş sen gelene kadar pek muhabbet etmedik, haliyle ziyaretçiler de azdı. bugün yine artmışlar, onlar da muhabbetimizi dinlemeyi özledi herhal

aaa hiç de ihtiyacın yok yürüyüşe

aynen kuzum

rengoş sen gelene kadar pek muhabbet etmedik, haliyle ziyaretçiler de azdı. bugün yine artmışlar, onlar da muhabbetimizi dinlemeyi özledi herhal

sırf gelmesinler diye yönetimden rengimin gri olmasını isticem

1-duyusal destek
2-materyalin istendik msjı nasıl vereceği
3-hareketi görme
4-rubrik
5-özerk
6-dikkat çekme
7-katışık pekiştirme diyorum..sorular zordu morisim hangi yayın?

canlarım cevaplar
1)duygusal destek(kızlar bunu bi anlatabilir misiniz hatırlamıyorum )
2)istendik mesajı nasıl vereceğine
3)hareketi görme
4)rubrik
5)dışa bağımlı(sedefim camı kıran dah buyuk suç işliyor ama çocuk ıslık çalanı suçlu buluyor yani sonuca göre değerlendirme yapmıyor o zaman özerk olmaz mı? neden dışa bağımlı?)
6)dikkat çekme
7)katışık

clemantaine sorular fem denemesinden canım..

canım cevabı okudum ama soruyu okuduğum anda bende vilayeti sitte demiştim

anammmmm Rengiş dönmüş aramıza tekrar hoşgeldin kuzum nasılsın?

vayyyy..bak şimdi maddeleri gözümle görünce daha bi aklıma yattı. hakikaten 3 ü de var kuzum. sağolasın

monam benim aklım yattı, bence soru yanlış. bademin dediği gibi 3 ünün de olması lazım :26:

yönetime dedim ben gidince yas ilan edin sitenin şeklini değiştirin tamam abla dediler beğen tuşunu falan değiştirmişler

kuzum nasıl olayım şükür iyiyim sen nasılsın

demekki mondorsun tüm maddelerini bilmek gerekiyormuş

kuzum sonuç derken aldığı cezalara bakman lazım. orada ıslık çalanın suçu daha hafif ama, bu önemli değil. aldığı ceza çok büyük, okuldan uzaklaştırılmış, diğer çocuk ise sadece azarlanmış. çocuk olaya bakmıyo, sonucunda okuldan uzaklaştırma daha ağır bi cezadır, o yüzden okuldan uzaklaşırılan daha suçludur diyo. yani cezalarına bakıyo, sonuçlarına bakmış oluyo.
senin dediğin gibi yaptıkları işlere baksaydı, o zaman niyete bakmış olurdu. o zaman da özerk dönemde olmuş olurdu. çünkü ıslık çalma daha hafif bi cezadır. ve çocuk haliyle daha az suçludur diyecekti ibrahime.
ve şunu unutma. paragrafı okuduğunda sen kendine göre bi suçlu ve suçsuz bul. sonra da çocuğun kimi suçlu kimi suçsuz düşündüğünü yaz. eğer çocuk senle aynı düşünüyosa özerk dönemdedir. seninkinin tam tersini düşünüyosa dışa bağımlıdır.

ilk soruda da beyin temelli de duygusal etmenler önemlidir. o yüzden öyle dedim kuzum. yani bu beyin temellinin maddelerinde var.
sorular çok iyiyimiş ama, fem konuşturmuş yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…