2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar alan sınavı için uzaktan eğitimi kullanan var mı ve memnun musunuz??

kuzum sonuç derken aldığı cezalara bakman lazım. orada ıslık çalanın suçu daha hafif ama, bu önemli değil. aldığı ceza çok büyük, okuldan uzaklaştırılmış, diğer çocuk ise sadece azarlanmış. çocuk olaya bakmıyo, sonucunda okuldan uzaklaştırma daha ağır bi cezadır, o yüzden okuldan uzaklaşırılan daha suçludur diyo. yani cezalarına bakıyo, sonuçlarına bakmış oluyo.
senin dediğin gibi yaptıkları işlere baksaydı, o zaman niyete bakmış olurdu. o zaman da özerk dönemde olmuş olurdu. çünkü ıslık çalma daha hafif bi cezadır. ve çocuk haliyle daha az suçludur diyecekti ibrahime.
ve şunu unutma. paragrafı okuduğunda sen kendine göre bi suçlu ve suçsuz bul. sonra da çocuğun kimi suçlu kimi suçsuz düşündüğünü yaz. eğer çocuk senle aynı düşünüyosa özerk dönemdedir. seninkinin tam tersini düşünüyosa dışa bağımlıdır.

ilk soruda da beyin temelli de duygusal etmenler önemlidir. o yüzden öyle dedim kuzum. yani bu beyin temellinin maddelerinde var.
sorular çok iyiyimiş ama, fem konuşturmuş yine

teşekkür ederim canım benim..

edebiyatçının ingilizcesi o kadar olur :KK9::KK9:

şımarıyorum o zaman:118::118::118: :KK9:

ben de cok mutlu oldum kuzum :KK12:

:KK48::KK48::KK48:

kızlar alan sınavı için uzaktan eğitimi kullanan var mı ve memnun musunuz??
muhaım ben de uzaktan eğitim var ama daha hiçbirine başlamadım
dersleri tamamen bitirp başlamayı düşünüyorum tekrar olsun diye. o yüzden yorum yapamadım sana :26:
ingilizceni yisinler :KK48:

eski beğenilerimiz gelsin ya :KK43:
bence de kuzum ya :KK19:
Hadi hadi yemezler. Gordun aslinda da cevap vermedin. :)

Neyse ban donemini nasil gecirdin. Ders calistin mi?

aaa kuzum valla görmedim bak :KK30:
calısmam mı tabi çalıştım :21: sen nasılsın?

Son düzenleme:

muhaım ben de uzaktan eğitim var ama daha hiçbirine başlamadım
dersleri tamamen bitirp başlamayı düşünüyorum tekrar olsun diye. o yüzden yorum yapamadım sana :26:

bence de kuzum ya :KK19:

aaa kuzum valla görmedim bak :KK30:
calısmam mı tabi çalıştım :21: sen nasılsın?

Iyi iyi bak tependeyim. :KK23: Iyiyim ben, idare ediyorum.

Topiginizi cok mesgul etmeyeyim diyorum. :26: Hosgeldin dedim ve ciktim. :)

Ay ne kadar kabayim :) Hepinize iyi dersler kizlar. :KK16:

Son düzenleme:
ayy beğenemiyorum ya bende de aynı uyarıyı yapıyo :KK47:
badem 7-24 maddeleri yeter dedim ama yetmedi vallahi, her şeyi bilmek gerekiyo :KK37: kim milyoner olmak istere katılcak duruma gelicez yakında :KK23:

muhatçım ben alandan uzaktan eğitim almıyorum, ama çıkarsa almayı düşünüyorum, 7 iklimden.. :KK6:

iyi geceeler morisim...

sedefim ben başvurmuştum beni aradılar avanak gibi gitmedim :KK53:

ben utancımdan gidemiyorum :KK9:
ordakiler bilmem nerde bilmem hangi yüksek şeysini yapıyo
ben öğretmenim bile diyemicem :KK25:
yalnız geçen yıl soruları kolaydı. bu yıl çok kazık soruyolar :KK51:

ben utancımdan gidemiyorum :KK9:
ordakiler bilmem nerde bilmem hangi yüksek şeysini yapıyo
ben öğretmenim bile diyemicem :KK25:
yalnız geçen yıl soruları kolaydı. bu yıl çok kazık soruyolar :KK51:

Ekran başında çözmek kolay, orada olay farklı. Sonra Kenan'ı deli eden kız diye youtubeye düşmek istemem :KK9::KK9:

Bu topikte kendimi yasli hissediyorum.:))

Herkese iyi calismalar , iyi dersler. :KK16:
hep gel o zaman :KK16:
Ekran başında çözmek kolay, orada olay farklı. Sonra Kenan'ı deli eden kız diye youtubeye düşmek istemem :KK9::KK9:

bi de ilk 2 soruda gitmek çok fena :KK17: kenan da bazen laf sokuyo :KK1:
ya benim şey dikkatimi çekti, nerdeyse 2 aydır kenanın kravatı hep aynı, belki gömleği renk aynı olsa bile değişiktir ama kravat fix. insan hiç mi başka renk takmaz ya :KK53: o ceket gömlek kravat hep aynı

ne dicem kızlar bu yarışmaya bizim üni hocası katıldı
kep sorusu vardı mezuniyette atılan başlık diye adam biraz duraksadı öyle buldu düşünün:26: oranın heyecanı başka demek ki
bir de adam zaten dekanım deyince kenan bıraz ezmeye çalıştı sorularda takılınca.

ondan hemen sonra bir cocuk yarıstı o cocuğa daha ilgili davrandı
bu tür şeyler oluyor yani tv sonuçta :KK14:

hep gel o zaman :KK16:

bi de ilk 2 soruda gitmek çok fena :KK17: kenan da bazen laf sokuyo :KK1:
ya benim şey dikkatimi çekti, nerdeyse 2 aydır kenanın kravatı hep aynı, belki gömleği renk aynı olsa bile değişiktir ama kravat fix. insan hiç mi başka renk takmaz ya :KK53: o ceket gömlek kravat hep aynı

Beni tahrik etmeyin :KK1: Arkadaslarimi toplar gelirim. Topigi devraliriz bak :)

yok canım olur mu :KK1:
cok sağ ol :KK16:

yu ar velkam :-)23:) :KK16:

oyy rengişim hoşgeldin:KK16: topicimiz şenlendi valla:KK70: seni tekrardan buralarda görmek çok güzel:109:

X