2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

günaydın..dünden beri kızımın ateşiyle uğraşıyorum...ders falan yalan oldu..yetrki iyileşsin de...gece de uyuyamadım haliyle..bende pek iyi değilim bi halsizlik var 2 gündür..:2:benim bile bakana ihtiyacım var aslında..sürünüyoruuumm...salgın varmış sizler de dikkat edin kızlar..

rengiş banlanmış..ama niye ki

Son düzenleme:
günaydın..dünden beri kızımın ateşiyle uğraşıyorum...ders falan yalan oldu..yetrki iyileşsin de...gece de uyuyamadım haliyle..bende pek iyi değilim bi halsizlik var 2 gündür..:2:benim bile bakana ihtiyacım var aslında..sürünüyoruuumm...salgın varmış sizler de dikkat edin kızlar..

günaydın canım, selam kızlar

geçmiş olsun
clamentaine yavrun hemen iyileşir inşallah sen de hasta olmazsın yeni bi salgın varmış evet haberleri takip etmedim ama söyleniyo her yerde. dikkat etmek lazım

renginacım, ban olaylarını pek bilmiyorum ama çabuk dönersin umarım aramıza

birazdan çalışmaya başlayacam kızlar, size de Allah zihin açıklığı versin

benim bugün canm derss çalışmak istemiyoooooorrr erkenden sıkıldım. eşim duyarsa bıtbıt bıt konuşur başımda

siz çalışın ama :)

Merhabalar kızlar
geçen hafta misafirlerimden dolayı ders çalışamamıştım, bu hafta fena gitmiyor çok şükür. Ben dersin başına geçeyim kolay gelsin herkese

Kuzum çok geçmiş olsun miniğine çook. Sana da çook geçmiş olsun dikkat et kendine.

Ben de bu aralar pek uğrayamıyorum,herkese iyi çalışmalar...

clemantaine bebişler hayırlı olsun bende ikiz istiyorum ya benim de genetik altyapım yatkın ama bakalım artık

Rengiş çabuk dönnn

kızlar ben bi derse başladığımda o ders bitmeden yapamıyorum elime vatandaşlığı almam gerekiyor ama iç sesim baskı yapıyor sürkli çağdaşı tamamen bitir öyle diye.. Galiba iç sesime kulak vereceğim diğer türlü hiç ders çalışamıyorum isteksiz oluyorum..

bir de bi sıkıntım var adet göremiyorum çok sıkıntı yaptım en son kasım 25 te regl olmuştum geçen yıl ocak ayında yine gecikme problemi ile doktora gitmiştim bu yıl aynı ayda tekrar aynı sıkıntıyı yaşayınca aklıma türlü türlü şeyler geliyor.

slm kızlar, geçmiş olsun clamentaine en kısa zaman da iyileşirsiniz inşallah
kızlar benim bu günlerde işim çok ters gidiyor neye elime atsam bi aksilik ne oldu bana bilmiyorum böyle .
Kitapseçe ulaşamadım hala sabah dersaneye gitmeden ardım ulaşamadım paketledim babama verdim kargoya versin de ellerine ulaşınca kitabımı hemen göndersinler diye.
Sabah kahvaltıyı hazırlarken elimdeki yumurta yere düştü işin yoksa halıyı sil bide
kutuyu paketle adres yaz babama ver derken her şey karıştı geç kaldım dersaneye
Kafam bom boş ne düşüneceğimi bilmiyorum ,neye dokunsam kırıyorum , döküyorum

bugün raporumu erken veriyorum, merhameti izlicem de bitireyim dedim
tarihten gerileme dönemi + 74 soru çözdüm. belki ilerleyen saatlerde türkçe çözerim

Polemik demişler Sedefim ama hangi konu ve mesaj bilmiyorum.
ya ben bile polemiğe girerim o girmez bi yanlışlık olmalı. :26:
kızçen inşallah hemencecik iyileşir canım, çok geçmiş olsun ikinize de
morisim adet getirici bi çay var. adı civanperçemi. aktarda var. bi cezvenin içine 2-3 tutam atıp kaynatıyosun. sonra onu süzüp içiosun. yalnız tadı çok acı, o yüzden bol limon sıkıp iç. bunu içtiğinin ertesi günü ya da en geç 2 gün içinde geliyor. bi dene kuzum

inşallah bir an önce ulaşırsın tatlım. mail adresleri falan varsa ordan ulaşmayı dene bakalım. :26:

çok teşekkür ederim canım soğan kürünü deneyeyim demiştim.. Ama soğan kürünü 15 gün kullanmak gerekiyor demekki civan perçemi daha etkili yarın aktardan alıp deneyeyim canım..

çok geçmiş olsun canım tez zamanda iyileşirsiniz umarım ikinizde

renginam kuzum yokluğun hemen farkediliyo bee:84:
bu süre içinde çok çalış kuzum emi

kızlar bizim alan dersleri başlıyo
cumartesi pazara koymuşlar
sadece pazartesi salı boş olucam
pazartesi günleri de deneme günü yaklaşık iki
haftada bir deneme oluyoruz.kalıyo bana pazartesi
buraya sık uğrayamazsam bana kırılmayın canlarım olur mu :26:

çok teşekkür ederim canım soğan kürünü deneyeyim demiştim.. Ama soğan kürünü 15 gün kullanmak gerekiyor demekki civan perçemi daha etkili yarın aktardan alıp deneyeyim canım..
dene canım inşallah iyi gelir
öyle şey olur mu hiç kuzum, sen yeter ki çalış burası daha iyi çalışalım diye var
bende alan sınavı için uzaktan eğitim almak istiyorum. ama daha ortada ders yok tabi
renginam yokken bi yanım eksik vallahi
''bugün geç uyandım, şu saat oldu yeni bulaşığı bitirdim, daha ütü yapıcam'' vs yorumlarını arıyo gözüm buraya gelemese de çalışıyodur umarım

morisim bi de sıcak olarak içiceksin kuzum. bu çayın kadın hastalıklarına da çok fazla yararı var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…