2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Nathalim yazarak çalışmak zamanımı çok fazla alıyor ama bu sefer aklımda kalmaya başladı..

Rengina canım erkek arkadaşınla bi takım sorunlar yaşamışsın ama canım bunlar hep uzakta olduğun için şükür ki uzatmayıp hemen halletmişsiniz sıkma güzel canını sen yaaa..

Sedefcim nasılsın?

çalışmalarınıza maşallah kızlar :nazar::nazar:

iyi geceler:KK16:
sağol morisim iyiyim şükür, sen nasılsın kuzucum :KK16:
Kızlar bunaldım bir film izleyeyim dedim ..:KK66: bana çok iyi geldi bu film ..sizde mutlaka ama mutlaka izleyin .. Sonu muhteşem ..zamanın ehemmiyetini bir kere daha anlıyorsunuz inanın ..(zamanda aşk filmin adı )
Hele filmin sonunu hiç kaçırmayın ..
Hiç pişman olmamak ,aldığımız kararlardan ve yaşadığımız hayattan sonuna kadar zevk almak temennisiyle hayırlı geceler canlar ..
Kesin izleyin bak :KK66::KK66:
ayy tatlım sağol, en kısa zamanda izlicem not aldım :KK16:
canım bendeki bıkkınlık değildi aslında hafta içi okulda çalışıyorum hafta sonu dersane bi de kpss çalışınca migrenim tavan yaptı 7 gün sürmeye başladı krizi ondan mecburen ara verdim
kızlar fena gribim yine atlatamadım dünde burun akıntısı hapşuruk derken kötü oldum akşam acile gittim
müdürdende izin aldım kızlar evdeyim kahvaltı yapıp evi toparlıcam ,alan videolarını izleyip yarım kalan yönteme devam etcem inş.
görüşmek üzere :KK24:
niloşum çok geçmiş olsun. grip öldürmüyo ama süründürmüyo, yatmadan da geçmiyo işte.. bol bol yatıp dinlenmen lazım, ha gayret kuzum az kaldı okulların kapanmasına
kuzum msj kutun dolu.. akşam 5 gibi facede olurum..görüşelim:KK54:
cloşşş bebişler hayırlısıyla sağlıkla doğsunlar inşallah :KK16: ben de ikizlerim olmasını çok istiyorum :KK52: ihtimalim de var, benim dedem ikiz, onurun dedesi ikiz, kuzeniminde ikizleri oldu. ama kısmet bakalım :KK1:
Dersaneden geldim,başımın arkasında inanılmaz bir ağrı var yaa.:KK50::KK50: Eğilemiyorum bile...:KK14:

Biraz dinlenip çalışmaya başlayacağım...:KK6::KK6:

Jag...:21::21: Ben aslında salon kadınıyım...:KK19: Şöyle bi balo,merasim falan olsun sen o zaman gör beni.:KK1:

monam ben de dershaneden gelince öyle olurdum. kıyamam ben sana. ama bu bişeyleri öğrendiğini gösterir. 1 saat yat uyumaya çalış, en çok uyku dinlendiriyo kuzum :KK54:

annemin arkadaşları geldi, muhabbetleri çok fena baydı, odama kaçtım ben de :KK52:

kızlar yöntemden yarım kalan bi ünite +1 ünite daha bitirdim :KK76:
şimdi doktora gitcem akşamda alan video dinlemek istiyorum iyi olursam bide 3. yazılıları hazırlamam gerekecek bakalım neyse bu ders işi bi başlayınca devamı geliyo :KK53:
sedefim naber kızzz özledim hepinizi :KK48:

slm kızlar :KK3:
nilkon canım geçmiş olsun, dikkat et kendine üşütme sıcak tut kendini :KK71:
rengina aranızın düzelmesine sevindim , olur öyle yanlış anlamalar sevdiğinde anlamıştır ne kadar üzüldüğünü , üzme artık canını:KK16:
monalisa , sedefin dediği gibi çalışmaktan yorulmuşsundur canım dinlenince geçer inşallah :nazar:

Ben de dersaneden geldim annemle kahve içip dinlendik , platesimizi yaptık :KK8: gelişime geçiçem inşallah :KK16:
Hepinize kolay gelsin kızlar , iyi çalışmalar :KK16:

Naber kızlar?

Elimde 23 tane Türkçe testinden başka kaynak kalmadı deneme var bir de..
Bende bir salmışlık var sormayın bir gün güzel çalışıyorum diğer gün nafile
Niye böyle oluyor ya :26:

Dersaneden geldim,başımın arkasında inanılmaz bir ağrı var yaa.:KK50::KK50: Eğilemiyorum bile...:KK14:

Jag...:21::21: Ben aslında salon kadınıyım...:KK19: Şöyle bi balo,merasim falan olsun sen o zaman gör beni.:KK1:

Test kitaplarının sayfalarını , gül niyetine başından aşağıya dökerim lisam..:KK52:
Güzelliğinle susturdun beni hıh :KK19:

salon kadını nerelerdesin :KK53:

sağol morisim iyiyim şükür, sen nasılsın kuzucum :KK16:

ayy tatlım sağol, en kısa zamanda izlicem not aldım :KK16:

niloşum çok geçmiş olsun. grip öldürmüyo ama süründürmüyo, yatmadan da geçmiyo işte.. bol bol yatıp dinlenmen lazım, ha gayret kuzum az kaldı okulların kapanmasına

cloşşş bebişler hayırlısıyla sağlıkla doğsunlar inşallah :KK16: ben de ikizlerim olmasını çok istiyorum :KK52: ihtimalim de var, benim dedem ikiz, onurun dedesi ikiz, kuzeniminde ikizleri oldu. ama kısmet bakalım :KK1:

monam ben de dershaneden gelince öyle olurdum. kıyamam ben sana. ama bu bişeyleri öğrendiğini gösterir. 1 saat yat uyumaya çalış, en çok uyku dinlendiriyo kuzum :KK54:

annemin arkadaşları geldi, muhabbetleri çok fena baydı, odama kaçtım ben de :KK52:

slm kızlar :KK3:
nilkon canım geçmiş olsun, dikkat et kendine üşütme sıcak tut kendini :KK71:
rengina aranızın düzelmesine sevindim , olur öyle yanlış anlamalar sevdiğinde anlamıştır ne kadar üzüldüğünü , üzme artık canını:KK16:
monalisa , sedefin dediği gibi çalışmaktan yorulmuşsundur canım dinlenince geçer inşallah :nazar:

Ben de dersaneden geldim annemle kahve içip dinlendik , platesimizi yaptık :KK8: gelişime geçiçem inşallah :KK16:
Hepinize kolay gelsin kızlar , iyi çalışmalar :KK16:

Sağ olun canlarım,teşekkür ederim.Geçti yemek yiyince.:KK56::KK9:

Naber kızlar?

Havalardandır hacım.:KK25::KK6:

Test kitaplarının sayfalarını , gül niyetine başından aşağıya dökerim lisam..:KK52:
Güzelliğinle susturdun beni hıh :KK19:

salon kadını nerelerdesin :KK53:

Ne dalga geçiyonuz len ? Gören de hakikaten dediğiniz gibiyim sanacak.:KK53:

Divan edebiyatına giriş yaptım ama çıkabilir miyim bilmiyom.:26:

Hadi ben gittim.:KK55:

canım bendeki bıkkınlık değildi aslında hafta içi okulda çalışıyorum hafta sonu dersane bi de kpss çalışınca migrenim tavan yaptı 7 gün sürmeye başladı krizi ondan mecburen ara verdim
kızlar fena gribim yine atlatamadım dünde burun akıntısı hapşuruk derken kötü oldum akşam acile gittim
müdürdende izin aldım kızlar evdeyim kahvaltı yapıp evi toparlıcam ,alan videolarını izleyip yarım kalan yönteme devam etcem inş.

geçmiş olsun kuzum :KK61:
doktora gitmeden geçmiyo bu meret
tez zamanda düzelrsin inşallah :KK16:

ooy kuzum kas gevşetici iç :KK19:

Naber kızlar?

ben de öyleyim aslında kuzum :KK14:
kendimizi bol bol güdülememiz lazım :KK1:
eylülde boynumuzu bükmek istemiyorsak el mahkum
çalışıcaz be badem :KK19:

kitap siparişi vermiştim yanlış kitaplar geldi ya :KK5: abimle birlikte heyecan kutuyu açtık o da ne SPK yazıyor karacan yayınları :KK53: of ne olacak şimdi aradım açmadılar da:KK47:

kızlar yöntemden yarım kalan bi ünite +1 ünite daha bitirdim :KK76:
şimdi doktora gitcem akşamda alan video dinlemek istiyorum iyi olursam bide 3. yazılıları hazırlamam gerekecek bakalım neyse bu ders işi bi başlayınca devamı geliyo :KK53:
sedefim naber kızzz özledim hepinizi :KK48:
iyiyim çok şükür niloşum. maşallah diyeyim ben bu kış daha hiç hasta olmadım. sen de bol bol dinlen kuzum :KK31:
kitap siparişi vermiştim yanlış kitaplar geldi ya :KK5: abimle birlikte heyecan kutuyu açtık o da ne SPK yazıyor karacan yayınları :KK53: of ne olacak şimdi aradım açmadılar da:KK47:

aa hangi siteden almıştın kuzum :KK53:

geçmiş olsun kuzum :KK61:
doktora gitmeden geçmiyo bu meret
tez zamanda düzelrsin inşallah :KK16:

ooy kuzum kas gevşetici iç :KK19:

ben de öyleyim aslında kuzum :KK14:
kendimizi bol bol güdülememiz lazım :KK1:
eylülde boynumuzu bükmek istemiyorsak el mahkum
çalışıcaz be badem :KK19:

aynen tubam elalem sevvinçten ağlarken biz hüzünden ağlamayalım yine
sanırım yeni kaynaklar beni fazlasıyla güdüleyecek çok şeker görünüyorlar :KK1:

su, bende kitapseçten kitap alıyorum sürekli ilk defa cevap anahtarı olmayan teoremin soru bankası geldi
aradım konuştum siz alıcı ödemeli kargolayın biz ücretsiz göndereceğiz dediler
eğer kitapseçse kuruş ödemeden yenilerler

selamlar kızlar :KK3:
cok mutsuzum:KK31: sevdicekle kavga ettik ve böyle kavga hiç etmemiştik :KK14:
suçlu da bendim tabi dediği sözü yanlış anlayıp üstüne gittim :KK14: o da anlatmaya calıştı kendini ben dinlemedim kendi dediğime gittim :26: bayağı bir çileden çıkardım istemeden yani
sonra o da birden patladı artık bağırdı anlatamıyorum kendimi sana diye:KK14::KK14:

o an dank etti bana tabi özür diledim o da sonra sınavından dolayı böyle oluyor aslında düşünemedim dedi.ben daha kötü oldum ama bunlara sebep olduğum için.
arayı düzelttik ama cok üzgünüm
bu sınav psikolojisi mahvetti beni artık :KK43:

canım aranız düzeldikten sonra sorun olmaz diye düşünüyorum, üzme kendini :KK54: olur öyle psikolojimiz yerinde değil zaten sınavdan dolayı :KK5:

bu arada yoksun :26:

Korkularının üstüne git...:KK6: Bak ben matematik kazmasıydım resmen.:KK53::KK53:

Emek verince ve isteyince yapılmayacak ders yok.Yeter ki bi kenara atma.:KK28:

kuzum mat. olayını nası hallettin, tavsiyelerine ihtiyacım var :KK30:

Nathalim yazarak çalışmak zamanımı çok fazla alıyor ama bu sefer aklımda kalmaya başladı..

Rengina canım erkek arkadaşınla bi takım sorunlar yaşamışsın ama canım bunlar hep uzakta olduğun için şükür ki uzatmayıp hemen halletmişsiniz sıkma güzel canını sen yaaa..

Sedefcim nasılsın?

çalışmalarınıza maşallah kızlar :nazar::nazar:

iyi geceler:KK16:

aklında kaldıktan sonra yazarak çalışmak daha mantıklı kuzum evet, bende faydası olmuyor yazmanın :KK31:

çok geçmiş olsun canım dikkat et :KK16:

hocam alan soruları malesef kolay olmuyor..siz son sınıf olduğunuz için avantaj olarak görebilirsiniz ama göründüğü gibi değil hele ki içerik açıklanmadan yorum yapmak çok yanlış..kpss nin sözel işi olduğunu düşünmüyorum..branşa göre değişiyor..mesela benim branş sosyal blg..bizde mat belirleyici, alan olsa bile..monaya katılıyorum bence de ertelemeden başlamanız size zaman kazandırır..kolay gelsin..

safranım darısı başına artık..inş hem atanırsın hem bebişini kucağına alırsın..

zümrem çoook geçmiş olsun..bu aralar salgın bi grip varmış böyle geçmiyormuş uzun zaman...antibiyotik kullanmayın doğru doktora gidin diyorlar..sen yeter ki iyileşte tatlım dersleri kolaylarsın..önemli olan kafa rahatlığı..okul işi bitince düzenide oturtursun zaten..kendine dikkat et cnm

kızlar azıcık da olsa raporum: maşallah:nazar: öyt konu çalışıldı 45 soru çözüldü.gelişimden 26 soru , öğrenmeden 38 soru çözüldü..:nazar:
bu arada sevindirici bi haber aldım..çifte teyze oluyorum.. ona nasıl bi lafsa çifte teyze..:KK1:işte kız kardeşlerim 1,5 ay arayla hamileler...birinin ilk diğerinin ikinci çocuğu olacak..yaza bebiş sevilir minnak minnak:KK16:babam da umreye gitti bugün..giderken ona diyormuş ki kızkardeşimin biri..dua et baba ikizlerim olsun..bunu diyen ikinciye bebek bekleyen kardeşim.:KK1::KK1: deli ya:KK1:

bebişler için hayırlı olsun canım, allah sağlıkla doğumlarının nasip etsin :KK16:

geçmiş olsun kuzum...

Naber kızlar?

aynısı bende de var kuzum :KK17:

telefonlara bakmıyorlarsa istersen mail atmayı da dene canım, diğerlerini bilmiyorum ama yargı maillere bakmıyodu :KK20:

iyiyim çok şükür niloşum. maşallah diyeyim ben bu kış daha hiç hasta olmadım. sen de bol bol dinlen kuzum :KK31:

aa hangi siteden almıştın kuzum :KK53:

su, bende kitapseçten kitap alıyorum sürekli ilk defa cevap anahtarı olmayan teoremin soru bankası geldi
aradım konuştum siz alıcı ödemeli kargolayın biz ücretsiz göndereceğiz dediler
eğer kitapseçse kuruş ödemeden yenilerler

telefonlara bakmıyorlarsa istersen mail atmayı da dene canım, diğerlerini bilmiyorum ama yargı maillere bakmıyodu :KK20:

kitapseçten kızlar :KK50: bende baya kitap aldım bu yıl olsun geçen yıl olsun hiç böyle olmamıştı. kapalılar heral yarın ararm tekrar, bade dediğin gibi olursa eger ne kadar sürede geldi sana canım

Rengiş 1 hafta banlanmış.:KK50::KK50:
neden ki yaa :KK50:
kitapseçten kızlar :KK50: bende baya kitap aldım bu yıl olsun geçen yıl olsun hiç böyle olmamıştı. kapalılar heral yarın ararm tekrar, bade dediğin gibi olursa eger ne kadar sürede geldi sana canım

ahh kuzum yaa, ulaşınca hallederler umarım. evet ben de o siteyle bi sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. o yüzden telafi ederler diye düşünüyorum :KK31:

kızlar bugün duraklama dönemini çalıştım ve 93 soru çözdüm.:nazar:

X