2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

çok şükür iyiyim şekerparemmm, sen nasılsın

Çok şükür kuzum,idare ediyorum işte... Pek takılamıyom bu ara... Performans düşüklüğü var ama sınavdan sonra hep sabahlayacağım için o günleri iple çekiyorum.:26:

Her şey yolundadır inşallah.

Sedefim nasılsın balım ?

İyi akşamlar kızlar
Hafta sonu ailem geldiğinden dolayı ders çalışamamıştım, bugün ise dershaneden geldim ve komşumun kızı hastalanmıstı, onu hastaneye götürdüler bende 9 aylık bebeğine bakmak zorunda kaldım tüm gün ve akşam çok tatlı ama o yüzden pek ders çalışamadım. Yarına Allahkerim artık

İyi akşamlar kuzum,hoş geldin...

sınavdan sonra çekirdeklerimizi alıp sabaha kadar burda sohbet muhabbet yapıcazzz
ben de pek uğrayamıyorum kuzum. gündüz bohça için çarşıya çıkmam gerekiyo. gelince de hemen derse oturamıyorum, haliyle çalışmaya geç başlıyorum, bu kez tüm gün bitmiş oluyo. bohça işi dışardan göründüğü kadar kolay değilmiş. tam bitti diyorum bi eksik çıkıyo.
kuzum iyidir iyidir performansın. toparlarsın sen
inşallah yarın çalışırsın safranım olsun sen de azcık kafanı dağıtmış oldun

Nathalim yazarak çalışmak zamanımı çok fazla alıyor ama bu sefer aklımda kalmaya başladı..

Rengina canım erkek arkadaşınla bi takım sorunlar yaşamışsın ama canım bunlar hep uzakta olduğun için şükür ki uzatmayıp hemen halletmişsiniz sıkma güzel canını sen yaaa..

Sedefcim nasılsın?

çalışmalarınıza maşallah kızlar

iyi geceler

Kızlar bunaldım bir film izleyeyim dedim .. bana çok iyi geldi bu film ..sizde mutlaka ama mutlaka izleyin .. Sonu muhteşem ..zamanın ehemmiyetini bir kere daha anlıyorsunuz inanın ..(zamanda aşk filmin adı )
Hele filmin sonunu hiç kaçırmayın ..
Hiç pişman olmamak ,aldığımız kararlardan ve yaşadığımız hayattan sonuna kadar zevk almak temennisiyle hayırlı geceler canlar ..
Kesin izleyin bak

sağ ol morim hallettik çok şükür uzaklık derdi başka gerçekten Allah sonumuzu hayır etsin aminn
senin de çalışmaların iyidir inşallah
iyi geceler balımmm

Huuuu KPSS canavarları..!

Rengi,Lisam hey.. !

Şimdi sabah olUR, Lİsam ''hey bro nerelerdesin '' diyip içindeki ivediği çıkarır kesin.

Bizim narin Rengi ONLİNE görünüyor,kesin pc başında oje sürüyordur.Soru çözüyorum diyede bizlere yutturuyordur..

Hocam nerdesin !

kknın ilgimi çeken başlıklarını talan etmekle meşguldüm şekerim
esas sen nerelerdesin

canım bendeki bıkkınlık değildi aslında hafta içi okulda çalışıyorum hafta sonu dersane bi de kpss çalışınca migrenim tavan yaptı 7 gün sürmeye başladı krizi ondan mecburen ara verdim
kızlar fena gribim yine atlatamadım dünde burun akıntısı hapşuruk derken kötü oldum akşam acile gittim
müdürdende izin aldım kızlar evdeyim kahvaltı yapıp evi toparlıcam ,alan videolarını izleyip yarım kalan yönteme devam etcem inş.
görüşmek üzere

hocam alan soruları malesef kolay olmuyor..siz son sınıf olduğunuz için avantaj olarak görebilirsiniz ama göründüğü gibi değil hele ki içerik açıklanmadan yorum yapmak çok yanlış..kpss nin sözel işi olduğunu düşünmüyorum..branşa göre değişiyor..mesela benim branş sosyal blg..bizde mat belirleyici, alan olsa bile..monaya katılıyorum bence de ertelemeden başlamanız size zaman kazandırır..kolay gelsin..

safranım darısı başına artık..inş hem atanırsın hem bebişini kucağına alırsın..

zümrem çoook geçmiş olsun..bu aralar salgın bi grip varmış böyle geçmiyormuş uzun zaman...antibiyotik kullanmayın doğru doktora gidin diyorlar..sen yeter ki iyileşte tatlım dersleri kolaylarsın..önemli olan kafa rahatlığı..okul işi bitince düzenide oturtursun zaten..kendine dikkat et cnm

kızlar azıcık da olsa raporum: maşallah öyt konu çalışıldı 45 soru çözüldü.gelişimden 26 soru , öğrenmeden 38 soru çözüldü..
bu arada sevindirici bi haber aldım..çifte teyze oluyorum.. ona nasıl bi lafsa çifte teyze..işte kız kardeşlerim 1,5 ay arayla hamileler...birinin ilk diğerinin ikinci çocuğu olacak..yaza bebiş sevilir minnak minnakbabam da umreye gitti bugün..giderken ona diyormuş ki kızkardeşimin biri..dua et baba ikizlerim olsun..bunu diyen ikinciye bebek bekleyen kardeşim. deli ya

canım clamantinem faceden konuşalımmı alan hakkında .müsait olacagın zamanı yaz gireyim tamam mı

canım ben o saatte giremem doktora gitmem gerekiyo eyse başka bi gün o zaman
kızlar bu arada yöntemden az az önce yarım kalan ünitem bitti şimdide diğer ünitenin sonuna geliyorum tabi bol bol dinlenerek gr

meraba hocalarım...
iyi çalışmalar diliyorum..
ben tekrarlara başladım sayılır.
ama hala eksiğim çoooookkkk.

Dersaneden geldim,başımın arkasında inanılmaz bir ağrı var yaa. Eğilemiyorum bile...

Biraz dinlenip çalışmaya başlayacağım...

Jag... Ben aslında salon kadınıyım... Şöyle bi balo,merasim falan olsun sen o zaman gör beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…