2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah bir an önce ulaşırsın tatlım. mail adresleri falan varsa ordan ulaşmayı dene bakalım. :26:

canım attım dershaneden gelince , haber yok yarın dersanem var abime dedim ara sürekli diye inşallah açarlar. Daha öncelerde arayınca hep açıyorlardı ya

Kızlarım Rengişin hepinize çook selamı var.:KK19::KK19:

Hepinizi çok öpüyor.Ders çalışıyor lokumumuz.:KK16:

renginam kuzum yokluğun hemen farkediliyo bee:84:
bu süre içinde çok çalış kuzum emi :KK48:

kızlar bizim alan dersleri başlıyo
cumartesi pazara koymuşlar
sadece pazartesi salı boş olucam
pazartesi günleri de deneme günü yaklaşık iki
haftada bir deneme oluyoruz.kalıyo bana pazartesi :KK14:
buraya sık uğrayamazsam bana kırılmayın canlarım olur mu :26:
kafa bi milyon tabi hesap bile yapamıyom :KK9:
bana kalıyo pazartesi demişim yaa:KK1:

dene canım inşallah iyi gelir :KK31:

öyle şey olur mu hiç kuzum, sen yeter ki çalış :KK16: burası daha iyi çalışalım diye var :KK19:
bende alan sınavı için uzaktan eğitim almak istiyorum. ama daha ortada ders yok tabi :KK1:
renginam yokken bi yanım eksik vallahi :KK25:
''bugün geç uyandım, şu saat oldu yeni bulaşığı bitirdim, daha ütü yapıcam'' vs yorumlarını arıyo gözüm :KK50: buraya gelemese de çalışıyodur umarım :KK31:
kuzum uzaktan eğitim kesinlikle al faydası olur zararı olmaz:KK34:

ooy çalışsın tabi benim bebekim :KK16::KK16:

evet kızlar bugünün raporunu ben de vereyim
eğitim denemesi çözdüm 52 netim çıktı. program geliştirmede ve öğrenmede sorunlar yaşıyorum tekrar konu çalışacağım.
VEE EN BÜYÜK GELİŞME
GENELKÜLTÜR ÇALIŞMAYA BAŞLADIM :)
coğrafyadan 1 konu çalıştım + 50 soru çözdüm yarın iyice pekişsin diye soru bankasından da soru çözeceğim.
genel yetenekten de soru sayısını bilmiyorum ama 100 civarında soru çözdüm bugün okul yoktu bayaa verimli geçti

clemantaine bebişler hayırlı olsun :KK16: bende ikiz istiyorum ya benim de genetik altyapım yatkın ama bakalım artık :KK1:

Rengiş çabuk dönnn

kızlar ben bi derse başladığımda o ders bitmeden yapamıyorum elime vatandaşlığı almam gerekiyor ama iç sesim baskı yapıyor sürkli çağdaşı tamamen bitir öyle diye.. Galiba iç sesime kulak vereceğim diğer türlü hiç ders çalışamıyorum isteksiz oluyorum..

bir de bi sıkıntım var adet göremiyorum çok sıkıntı yaptım en son kasım 25 te regl olmuştum geçen yıl ocak ayında yine gecikme problemi ile doktora gitmiştim bu yıl aynı ayda tekrar aynı sıkıntıyı yaşayınca aklıma türlü türlü şeyler geliyor.

morisicim, her ay gecikme olmuyosa bir sıkıntı yoktur diye düşünüyorum ben. çünkü senede bir veya iki kez bende de oluyo :KK31:sedefcim de demiş, civanperçemi bire bir. ben buraya üye değilken netten ne iyi gelir diye araştırırken civanperçeminin iyi geldiğini kk da buldum :KK1: ilk denememde iki gün sonra gelmişti. o zaman günde iki bardak iki gün içmiştim. sabah aç karnına ve akşam yemekten bikaç saat sonra şeklinde. ikinci denememde o şekil yapmadığım için gelmedi sanırım :KK53:
slm kızlar, geçmiş olsun clamentaine :KK71: en kısa zaman da iyileşirsiniz inşallah
kızlar benim bu günlerde işim çok ters gidiyor neye elime atsam bi aksilik :KK14: ne oldu bana bilmiyorum böyle .
Kitapseçe ulaşamadım hala sabah dersaneye gitmeden ardım ulaşamadım paketledim babama verdim kargoya versin de ellerine ulaşınca kitabımı hemen göndersinler diye.
Sabah kahvaltıyı hazırlarken elimdeki yumurta yere düştü :KK50: işin yoksa halıyı sil bide :KK50:
kutuyu paketle adres yaz babama ver derken her şey karıştı geç kaldım dersaneye
Kafam bom boş ne düşüneceğimi bilmiyorum ,neye dokunsam kırıyorum , döküyorum :KK14:

moralini bozma canım, terslikler üst üste gelmiş :26:sıkma canını :KK54:

bugün raporumu erken veriyorum, merhameti izlicem de bitireyim dedim :KK1:
tarihten gerileme dönemi + 74 soru çözdüm. belki ilerleyen saatlerde türkçe çözerim :KK6:

maşallah kuzum :nazar: ben de vatandaşlıktan ödevler konusundan 100 soru çözdüm ve matematikten temel kavramlar videosu izledim, baya uzundu başka bişe çalışamadım :KK30:

renginam kuzum yokluğun hemen farkediliyo bee:84:
bu süre içinde çok çalış kuzum emi :KK48:

kızlar bizim alan dersleri başlıyo
cumartesi pazara koymuşlar
sadece pazartesi salı boş olucam
pazartesi günleri de deneme günü yaklaşık iki
haftada bir deneme oluyoruz.kalıyo bana pazartesi :KK14:
buraya sık uğrayamazsam bana kırılmayın canlarım olur mu :26:

tuğbacım yeter ki çalış, amaç da bu değil mi zaten :KK16: çoook kolay gelsin sana :KK19:

selam getirenler sağolsun monam, aferin kuzuya çalışsın, maşallah :nazar: :nazar::KK16:

eğitim denemesi çözdüm 52 netim çıktı. program geliştirmede ve öğrenmede sorunlar yaşıyorum tekrar konu çalışacağım.
VEE EN BÜYÜK GELİŞME
coğrafyadan 1 konu çalıştım + 50 soru çözdüm yarın iyice pekişsin diye soru bankasından da soru çözeceğim.
genel yetenekten de soru sayısını bilmiyorum ama 100 civarında soru çözdüm bugün okul yoktu bayaa verimli geçti

iyi çalışmalar, maşallah :nazar:

kolay gelsin :KK55:

morisim bi de sıcak olarak içiceksin kuzum.:nazar: bu çayın kadın hastalıklarına da çok fazla yararı var.
Teşekkür ederim canım yarın ilk iş kardeşimi aktara göndereceğim ve nathaliee ve senin dediğin biçimde yapıp içececeğim..
morisicim, her ay gecikme olmuyosa bir sıkıntı yoktur diye düşünüyorum ben. çünkü senede bir veya iki kez bende de oluyo :KK31:sedefcim de demiş, civanperçemi bire bir. ben buraya üye değilken netten ne iyi gelir diye araştırırken civanperçeminin iyi geldiğini kk da buldum :KK1: ilk denememde iki gün sonra gelmişti. o zaman günde iki bardak iki gün içmiştim. sabah aç karnına ve akşam yemekten bikaç saat sonra şeklinde. ikinci denememde o şekil yapmadığım için gelmedi sanırım :KK53:

maşallah kuzum :nazar: ben de vatandaşlıktan ödevler konusundan 100 soru çözdüm ve matematikten temel kavramlar videosu izledim, baya uzundu başka bişe çalışamadım :KK30:

tuğbacım yeter ki çalış, amaç da bu değil mi zaten :KK16: çoook kolay gelsin sana :KK19:

selam getirenler sağolsun monam, aferin kuzuya çalışsın, maşallah :nazar: :nazar::KK16:

Teşekkür ederim canım dediğiniz gibi hazırlayıp içeceğim.. Canım bende her ay gecikme olmuyor geçensene de aralık ayında görmeyip ocakta doktora çıktım polikistik over teşhisi koydu ama senin ki yaygın normal yollardan çocuk sahibi olamazsın dedi..bi de yaygınlar kötü huylu olabilir diye bi ton korktum.. Neyse ilaç falan kullandım adet gördüm 3. Gün tekrar gittim ultrasonda baktı ultrason doktoru çok aradı hatta ben çok mu fazla, yaygın mı dedim bana hiç yokki hiç birşey kalmamış dedi dünyalar benim oldu :) yani böyle bir olay yaşayıp yine aynı ayda sıkıntı yaşayınca aklıma olur olmadık hepsi geliyor canım..

Aleyküm selam mona çok sağol.. Sende selamlarımızı iletir misin?

Telden girdiğim için smiley yapamıyorum görünmüyor.. Kusura bakmayın lütfen..

Günaydınlar :KK34:
Bugün 9da dersin başına oturdum :nazar: 1,5 saaatte 55 soru çözmüşüm :KK14: ama bunun 30u yarım sayfalık parağraf sorularıydı.
Bugün hedefim, sayısal sözel mantıktan 1 er test çözüp, coğrafya 1 konu tekrarı yapıp, anayasa yürütme çalışmak, yarında sorularını çözerim :KK14:

evet kızlar ben geldim :) biliyorsunuz ben genel kültür çalışmaya yeni başlamıştım sabah vatandaşlıktan 1 konu çalıştım ve 100 soru çözdüm. şimdilik iyi gidiyor. aklımda kalsın diye de küçük soru kartları yaptım. oyun gbi. arkadaşlarıma veriyorum ve onlar bana soruyorlar soruları bu şekilde de akılda kalıcılığını sağlıyorum. hadi hayırlısı bakalım herkese kolay gelsin.

iyi akşamlar kızlar 2 gündür evde değildim öyle çok yorgunumki saat 22 olsun hemen yatacağım
Bugün 3. gün ders mers yalan oldu
İnşallah yarın çalışabilirim
Rengim senin yokluğun belli vallahi 2 sayfa gidebilmiş topik :KK1:
Hepinize iyi çalışmalar :KK16:

slm kızlar :KK3: rengina nerdesin bitmedi mi daha
bugün fem tg1 denemesi olduk çok kötü geçti, zaman yetmedi zaten, sınıfcak döküldük :KK50:, çok moralimizi bozdu vermiyecektik. Geometri hocamızda girmişti denemeye 'verin ben bile sadece matematiği bitirdim diğerlerine bakamadım bile ben matematikçiyim 5 yanlışım çıktı.' dedi. Denemenin sorularını hocalara çözdürdük.
Denemenin üstüne bizde yeni açılan mağazaları gezdik.
Matematikten köklü sayılara çalıştım.Kızlarla kararlaştırdık yarın birlikte köklü sayıları çalışacağız.
herkese iyi geceler :KK16:

kızlar bugün coğrafi keşifler reform fln onları çalışıp 29 soru çözdüm
bi de dağılma dönemini çalıştım. ama notlar 10 sayfa tuttu, soruları yarına kaldı :KK31:

kızlar bugün coğrafi keşifler reform fln onları çalışıp 29 soru çözdüm
bi de dağılma dönemini çalıştım. ama notlar 10 sayfa tuttu, soruları yarına kaldı :KK31:

sedef takip ettiğin kadarıyla konu çalıştıktan sonra gk gy ten az soru çözüyorsun gibime geldi :44: daha dazla çözmen konuyu daha iyi pekiştirir aslında

VEE EN BÜYÜK GELİŞME
maşallah canım :nazar: denemeler bu yüzden çok yararlı işte. sonuç kötü olsa da en azından nerede eksiğin olduğunu çok açık bi biçimde görebiliyosun :KK34:

sana da maşallah kuzum :nazar: videolar çok vakit alıyo, haklısın. ben de bugün dağılmadan 2 video izledim. sadece video yaklaşık 3,5 saatimi aldı
Günaydınlar :KK34:
Bugün 9da dersin başına oturdum :nazar: 1,5 saaatte 55 soru çözmüşüm :KK14: ama bunun 30u yarım sayfalık parağraf sorularıydı.
Bugün hedefim, sayısal sözel mantıktan 1 er test çözüp, coğrafya 1 konu tekrarı yapıp, anayasa yürütme çalışmak, yarında sorularını çözerim :KK14:
maşallah canım :nazar: ne güzel mantık sorularını alışkanlık haline getirdin sen :KK31: ben şu türkçeyi hep unutuyorum. şu an kendime bi söz vereyim de her akşam 10 soru çözeyim bari :KK14:
slm kızlar :KK3: rengina nerdesin bitmedi mi daha
bugün fem tg1 denemesi olduk çok kötü geçti, zaman yetmedi zaten, sınıfcak döküldük :KK50:, çok moralimizi bozdu vermiyecektik. Geometri hocamızda girmişti denemeye 'verin ben bile sadece matematiği bitirdim diğerlerine bakamadım bile ben matematikçiyim 5 yanlışım çıktı.' dedi. Denemenin sorularını hocalara çözdürdük.
Denemenin üstüne bizde yeni açılan mağazaları gezdik.
Matematikten köklü sayılara çalıştım.Kızlarla kararlaştırdık yarın birlikte köklü sayıları çalışacağız.
herkese iyi geceler :KK16:

canım fem i herkesten hep zor diye duyuyorum. sıkma canını. kötü deneme önceleri moral bozar, ama sonra insanı kendine getirir. bazen konu testlerini fulluyoruz ve bu bende bazen aşırı rahatlığa sebep oluyo. halbuki deneme psikolojisi daha farklı, ben bunu nasıl yanlış yapmışım dediğim bir sürü kolay soru oluyo. dikkat açısından da faydası oluyo. moralini bozma, bak hocaya bile zor gelmiş. yine de sık sık denemelere gir kuzum. bu arada ulaşabildiniz mi kitapseçe?

badem yarın toparlarsın kuzum :KK16: bu 3 gün dinlenme gibi say kendini :KK34:
monam sen de ona selamlarımızı söyle. gelsin artık yaaa :84:

sedef takip ettiğin kadarıyla konu çalıştıktan sonra gk gy ten az soru çözüyorsun gibime geldi :44: daha dazla çözmen konuyu daha iyi pekiştirir aslında

doğru fark etmişsin safranım. itiraf etmek gerekirse tarihten nefret ediyorum. elim sadece 1 soru bankasına gidiyo ve onda o gün çalıştığım konuyla ilgili ne kadar soru varsa o kadar çözüyorum. diğer soru bankalarını çözmüyorum. ama şöyle düşündüm kendimce. tarihi video+data konu anlatımlı+ 1 soru bankası şeklinde götürüyorum şu an ve çok vaktimi alıyo video. bu şekilde büyük ihtimal 15 ocakta tarih biticek. bittikten sonra da aynı şekilde tekrarına başlıcam. tarihe sınava kadar ara vermicem. o tekrarlarda bol soru çözerim diyorum. bilmiyorum doğru mu yapıyorum :26:

doğru fark etmişsin safranım. itiraf etmek gerekirse tarihten nefret ediyorum. elim sadece 1 soru bankasına gidiyo ve onda o gün çalıştığım konuyla ilgili ne kadar soru varsa o kadar çözüyorum. diğer soru bankalarını çözmüyorum. ama şöyle düşündüm kendimce. tarihi video+data konu anlatımlı+ 1 soru bankası şeklinde götürüyorum şu an ve çok vaktimi alıyo video. bu şekilde büyük ihtimal 15 ocakta tarih biticek. bittikten sonra da aynı şekilde tekrarına başlıcam. tarihe sınava kadar ara vermicem. o tekrarlarda bol soru çözerim diyorum. bilmiyorum doğru mu yapıyorum :26:

Çözdüğün soru bankasındaki test sayısı en az 4 ise sorun yok ama 4 ten az çözmeki konu pekişsin bir işe yarasın çalıştığın bence. Bende data dan çalışıyorum. Sonra elimdeki tüm kaynakları çözüyorum 300-400 soru ediyor oda. hayatımda ilk defa tarih çalıştığım için konu ancak pekişiyor :KK17:

bende tekrarlara başlayacam ama elimde soru çözecek kaynak kalmadığı için bugün aldım kirapseç'ten akşam üstü. akşam kargonuz hazırlanıyor mesajı geldi, yarına kargolanır inşallah. p.tesi de elimde olursa iyi olur tekrarlara başlayacağım çünkü. Aldıklarım
$ihti.jpg $beyaz.jpg $yargý.jpg

rapor veren güzellere maşallah :nazar::nazar:
vermeyenlere de maşallah tabi :nazar::nazar::KK1:
sedefim bol soru çöz kuzum tarihten soruyla güzelce oturtursun :KK34:
bir de ben tarihte bazı soruları kesiyorum arada alıp elime bakıyorum
aklımda kalıyo o zaman

evet kızlar son raporumu da verip yatayım artık yarın yepyeni soru bankaları alacağım kendime eğitim bilimleri içim. tatilde hepsini bitirmeyi hedefliyorum. :) bir de x yayıncılığın notlarını alacağım ki önce tekrar yapacağım sonra soru çözeceğim. gelelim günün raporuna. sabah söylediğim gibi
vatandaşlıktan 1 konu bitirdim ve arkasından soru çözdüm soru kartları hazırladım.
coğrafyadan konu çalıştım ve elimdeki soruları çözdüm.
vee okuldan gelince uyumuş kalmışım kızlar. sonra da dizi izledim. aslında 1 konu daha tekrar edebilirdim ama yapmadım. ben de moralim bozulmasın yerine gelsin diye 100 soru matematik çözdüm karışık. 100 soru çözdüm 85 netim çıktı. hadi kızlar ben yatıyorum herkese kolay gelsin yarın tarih çalışmaya başlayacağım :KK43:

Hayırlı cumalar kızlar :))

bugün 30 tarih çözdüm o kadar...

akşama kadar tekrar yapmaya çalışıcam inşallah.

kolay gelsin sizlere

hayırlı cumalar kızlar,

öncelikle raporlarınıza, çalışmalarınıza maşallah :nazar: :nazar: :nazar:

morisi, inşallah tekrarlamaz hastalığın canım kolay gelsin :KK16:

badecim, renginaya kolaylık olsun diye ilerletmiyoruz sayfayı :KK53: sana da iyi çalışmalar :KK16:

09su, ben hiç fem denemesi çözmedim şimdiye kadar :KK17: ama soruları güzel diyorlar, çözmek lazım. sınavı baya kasmışlar demek ki moralini bozma canım :KK34:

sedefcim, tarih bol soruyla pekişiyor kızların dediği gibi. konu çalışmasının hemen ardından bol soru çözersem o konu bende daha iyi oturuyor. ama aralık ayında tarihin tamamını bitirirken ben de senin gibi bi iki testle geçiştirdim kurtuluş savaşından sonralarını. çağdaş tarihle ilgili hiçbişey bilmediğimden paniklemiştim, o yüzden konuları hemen bitireyim istedim. bu aydan itibaren tarihi konu konu bol soruyla götürmeye çalışcam inşallah. zaman kaybı olur demezsen bir konuya iki gün vererek konuları ilerletebilirsin. ilk gün video+konu çalışmaları; ikinci gün bol soru şeklinde. kafanı karıştırmış gibi olmadım umarım, nasıl kolayına geliyorsa o şekilde yap tabi :KK16:

X