2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlarrr ben bugün kesin kez başlıyorum inşallah:nazar:
alana Ocak'ta başlayacaktım ama vazgeçtim şimdiden çalışacağım inşallah
slm canlarim
bizim bölüm 79la kapattı ve ben 26yı istemediğimden 80le atanamadim
keşke keske son anda karar değiştirip 26yı istememe yapmasaydim
bölümümün bu kadar düşeceğine hiç ihtimal vermiyordum
herşey kısmet evet ama insan kendi kismetini kendi yaparmış demekki
dağıldım paramparça oldum aglamaktan gözlerimi açamaz oldum
bundan sonra ne yapacağımi hiç bilmiyorum

ah benim kuzum yaa:KK50:
nasip de geç tatlım. vardır Allah'ın bir bildiği

slm canlarim
böylesi daha hayırlıdır belki kuzum üzme tatlı canını:KK19:

slm canlarim

Gidipte mutsuz olmakta var tatlım, kaç kere anlattım bilmiyorum ama yine anlatayım. Bir forumdan çok tatlı bir bayanla tanıştık geçen sene 34 yaşındaydı senelerce beklemiş atanmayı stresten deri hastalığına, takıntılara bile yakalanmış. Haziranda atandı. Öyle umutlarla gitti ki... Hiç beklemediği şeylerle karşılaştı. İş arkadaşları sorduğu sorulara bile cevap vermiyorlarmış işe gitmek istemiyor düşün daha kaç ay oldu ki. Şimdi keşke diğer atamayı bekleseydim diyor. Her şeyin hayırlısı. Atanıp mutsuz olan çok kişi var. Önemli olan keyifle işimizi yapacağımız yer olması. Çünkü iş sadece atanmakla bitmiyor :KK50:

bugünde erken kalktım düşünmekten uyuyamıyorum artık kalkıp ders çalışıştım , şimdi kitap siparişi ettim çalışmaya devam

slm canlarim

canım benim ya :KK43: üzülme ağlama artık hayırlısı böyleymiş , bade'nin dediği gibi belki atanıp mutsuz olacaktın böyle düşün üzülme canım artık , ikinci alım da olur belki herşeyin hayırlısı

canım ben senni atanmışsındır diye tahmin ediyodum çok üzüldüm bölümünüzdende her yıl standart bi atama sayısı yok keşke açsaymışın dicem ama nasip değilmişki açmamışsın üzülme :KK19:

kızlar ben bugün çok güzel çalıştım gelişimden bi konuyu bitirdim test çözdüm, mate başladım konu bitirip test çözdüm :KK55: iyiydim yani ,bu matematiği sıkı tuttum öğrenesiye kadar bırakmak yok :KK4:

ayşegül ve tugba çoook üzüldüm kızlar ama her şerde vardır bir hayır , iyi yanlarını düşünün üzülmeyin lütfen
monarosa_22 hoş geldin

böylesi daha hayırlıdır belki kuzum üzme tatlı canını:KK19:

Gidipte mutsuz olmakta var tatlım, kaç kere anlattım bilmiyorum ama yine anlatayım. Bir forumdan çok tatlı bir bayanla tanıştık geçen sene 34 yaşındaydı senelerce beklemiş atanmayı stresten deri hastalığına, takıntılara bile yakalanmış. Haziranda atandı. Öyle umutlarla gitti ki... Hiç beklemediği şeylerle karşılaştı. İş arkadaşları sorduğu sorulara bile cevap vermiyorlarmış işe gitmek istemiyor düşün daha kaç ay oldu ki. Şimdi keşke diğer atamayı bekleseydim diyor. Her şeyin hayırlısı. Atanıp mutsuz olan çok kişi var. Önemli olan keyifle işimizi yapacağımız yer olması. Çünkü iş sadece atanmakla bitmiyor :KK50:

desteğiniz için çok teşekkür ederim canlarım :KK16:
böylesi benim için daha hayırlıymış ki son anda karar değiştirdim kızlar
gerçekten de atanmakla bitmiyor ki sonrası daha önemli
inşallah bundan sonra hayırlı olacak yerlere atanırız

ya kızlar az önce buradaki müdür aradı.
2.döneme kadar çalış biz seni fazla yormayız diyor
ben de aynı anda yürütemem emin olamıyorum dedim
annem de git çalış diyor ne yapayım ben sizce ya:KK43: maaşı da sordum 900olur dedi.

annem de git çalış diyor ne yapayım ben sizce ya:KK43: maaşı da sordum 900olur dedi.

Bence git canım sonuçta okullar öyle akşamın geç saatlerine kadar olmuyor yine günde 2 3 saat çalışma vakti ayırabilirsin kendine.
Ben olsam giderdim cidden kpssnin garantisi yok işte tecrübede şart maalesef bu ülkede

Bence git canım sonuçta okullar öyle akşamın geç saatlerine kadar olmuyor yine günde 2 3 saat çalışma vakti ayırabilirsin kendine.
Ben olsam giderdim cidden kpssnin garantisi yok işte tecrübede şart maalesef bu ülkede

haklısın canım işte bir kendimden emin olabilsem:26:
2.5ta bitiyor ders dedi.toplam 25 saat veririz yardımcı oluruz sana bilgilerin güncellenir dedi de
ya işte alan sınavı olmasaydı giderdim kesin düşüneyim en iyisi:97:

Son düzenleme:

Ücretli öğretmenlik mi yapıcaksınız hocam? Ben de düşündüm ama sonra yürütemem diye vazgeçtim.Hocam alana nasıl çalışıyorsunuz,ben Eski Türkçeden not çıkarıyorum.Malum sınavda eski türkçe soruları zorladı.:26:

Ücretli öğretmenlik mi yapıcaksınız hocam? Ben de düşündüm ama sonra yürütemem diye vazgeçtim.Hocam alana nasıl çalışıyorsunuz,ben Eski Türkçeden not çıkarıyorum.Malum sınavda eski türkçe soruları zorladı.:26:

evet hocam ben çoktan vazgeçmiştim ücretliden ama bugün kendimi tam derse vermiş çalışıyorken müdür aradı yine kafam dağıldı.
daha başlamadım alana ama aöf kitaplarını indirdim onlardan çıkmış sorular zaten. ben de onları çıkarttırıp çalışmayı düşünüyorum.
zaten piyasadakiler kopyala yapıştır kitap hep bir işe yaramıyor

evet hocam ben çoktan vazgeçmiştim ücretliden ama bugün kendimi tam derse vermiş çalışıyorken müdür aradı yine kafam dağıldı.
daha başlamadım alana ama aöf kitaplarını indirdim onlardan çıkmış sorular zaten. ben de onları çıkarttırıp çalışmayı düşünüyorum.
zaten piyasadakiler kopyala yapıştır kitap hep bir işe yaramıyor

Siz bilirsiniz hocam eğer ben kafamı toparlayıp dersime çalışabilirim diyorsanız işe başlayın derim ama benim gibi sadece bir şeye yoğunlaşabiliyorsanız çalışmayın.Sonuçta herkesin durumu farklı.Dersanede 40 saat çalışıp atananlar da biliyorum.Ben yapamam şahsen.Alan konusuna gelirsek hocam Ahmet Ercilasun'un kitabı da güzel.Açık öğretim kitaplarını indirdim ama çok dağınık geldi bana.

Siz bilirsiniz hocam eğer ben kafamı toparlayıp dersime çalışabilirim diyorsanız işe başlayın derim ama benim gibi sadece bir şeye yoğunlaşabiliyorsanız çalışmayın.Sonuçta herkesin durumu farklı.Dersanede 40 saat çalışıp atananlar da biliyorum.Ben yapamam şahsen.Alan konusuna gelirsek hocam Ahmet Ercilasun'un kitabı da güzel.Açık öğretim kitaplarını indirdim ama çok dağınık geldi bana.

işte ben de siz gibi tek bir işe yoğunlaşabiliyorum. hele ki bu kpss iken yani
ama bir taraftan da sürekli evde çalışmak da ne kadar yararlı olur diyorum
bakalım bir düşüneceğim.
evet Ercilasun'un kitabı da güzel. aöfyi bölmüşler ondan dağınık görünmüştür.
ama soruların ordan çıktığını da göz önüne alırsak onlardan çalışmak daha mantıklı.

Haklısınız aslında dersane zaman kaybı bile sayılabilir.Ben sadece kendimi bir programa bağlanmak için yazıldım hocam.Hakkımızda hayırlısı olsun hocam:KK31:

slm canlarim

Şer gördüğümüz şeylerde gizlenmiş hayırlar vardır canım.:KK31: Sıkma canını artık.:KK16:

Atanan arkadaşlarıma çok sevindim.:KK1:Onları tebrik ederim. Seneye de bizler atanacağız inşallah.Ben ufaktan çalışmaya başladım ama henüz yeni kitaplar çıkmadığı için pek konu anlatımı çalışamıyorum.Bu yüzden birkaç gündür Türkçe konularını eski konu anlatımlı kitabımdan tekrar ediyorum.Üzerine de ihtiyacın uzaktan eğitim videolarından konuları izliyorum.Artık yeni konu anlatımlı kitapları ve soru bankalarını aldığımda gerçek anlamda çalışmaya başlarım. Kızlar sizler nasıl çalışıyorsunuz, nereden başladınız çalışmaya?

Bir de zümrelerime sormak istiyorum.Alana nereden çalışmayı düşünüyorsunuz?Biliyorsunuz piyasadaki alan kaynakları pek iyi değildi.Ben alan için üniversite kitaplarımdan özet çıkarmaya başladım ama bu benim ne kadar vaktimi alır, doğru yolda mıyım?Bilemedim pek.Bir de sizlere sorayım dedim.

Branş Türkçe mi hocam ? :44: Ben hala kendimi veremiyorum derse.:KK14:

Acaba alan için faydası olmaz mı ki öğretmenlik yapmanın ?:44: Gerçi lise kitaplarında da doğru dürüst bilgi yok.:KK19:

kuzum başladıktan sonra baktın olmuyor yurutemiyorsun bıraksan olur mu acaba yani başlayınca dönem bitene kadar gitmek mi gerekiyor

kızlar nette kpss çalışma planı buldum haftalık olarak her dersten bir konu şeklinde hazırlanmış isteyene gönderebilirim

Şer gördüğümüz şeylerde gizlenmiş hayırlar vardır canım.:KK31: Sıkma canını artık.:KK16:

Branş Türkçe mi hocam ? :44: Ben hala kendimi veremiyorum derse.:KK14:

Acaba alan için faydası olmaz mı ki öğretmenlik yapmanın ?:44: Gerçi lise kitaplarında da doğru dürüst bilgi yok.:KK19:
bilmiyorum ki. ne güzel derse çalışıyordum. bıraktım düşüneyim diye:KK19:
kuzum başladıktan sonra baktın olmuyor yurutemiyorsun bıraksan olur mu acaba yani başlayınca dönem bitene kadar gitmek mi gerekiyor

yok istediğin zaman bırakırsın ama kuzum onlar da bu yüzden zor durumda kalabilir zamansız bırakırsam okulu.
sen yapacak mısın ücretli?

bilmiyorum ki. ne güzel derse çalışıyordum. bıraktım düşüneyim diye:KK19:

yok istediğin zaman bırakırsın ama kuzum onlar da bu yüzden zor durumda kalabilir zamansız bırakırsam okulu.
sen yapacak mısın ücretli?

haklısın kuzum sıkıntı olabilir
ben yapmayacağım canım ikisi bir arada benim için zor olur

X