2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben düşünüyorum canım yapmayı inşallah benide ararlar:26:Hem hizmet puanı birikiyor,Hem maddi açıdan kendimi daha özgür hissediyorum para kazanırkenOlmazsa şubattan sonra bırakırım ama ikisi beraber yürür gibi geliyor bana

kuzum iki işi aynı anda yürütemem diyorsan çalışma bence okulda :26:
ama aklında kalmasın bir ay dene dicem ama bu seferde yarıyolda bırakmış gibi
olur diyosun.bilemedim rengişim :18:

canım sana alan sınavı var mıydı? ben en cok alandan dolayı korkuyorum. eski sistem olsa onların aramasına gerek kalmadan kendim giderim:26:
kuzum iki işi aynı anda yürütemem diyorsan çalışma bence okulda :26:
ama aklında kalmasın bir ay dene dicem ama bu seferde yarıyolda bırakmış gibi
olur diyosun.bilemedim rengişim :18:

ben de bilemedim kuzum ya annem git diyor babam sen bilirsin dedi
ben de daha cok gitmeme taratfarıyım

Yok canım bu sene olcak diyorlardı ama olmaz inşallah:26: Pardon ben alan kısmını unutuyorum
Yaş 26 oldu hala aileden para almak çok zor geliyor artık ben maddi boyutlara bakıyorum bide kredi kartı borcum olduğundan
Sen rahat edemem diyorsun madem benim gibi sorunlarında yoksa gitme bencede:44:

sorunlar biter mi canım var olmasına var da
işte ücretli uğruna sınavdan olmak da var.müdür çok zorladı beni gel diye. acaba buraya edebiyat öğretmeni atamadılar mı diyorum

içine sinmeyen bir şeyi yapma kuzum.bak bu sene bende çalışmak istiyordum ama ne bileyim
tam anlamıyla içime sinmedi aslında yürütebileceğine inanıyorsan o zaman sana engel
teşkil etmez.benim bi arkadaşım var bizim bölümden hem ücretli yaptı hem kpss çalıştı.sıralaması
700lerdeydi ve kocaeliye atandı

sorunlar biter mi canım var olmasına var da
işte ücretli uğruna sınavdan olmak da var.müdür çok zorladı beni gel diye. acaba buraya edebiyat öğretmeni atamadılar mı diyorum

Müdürü boşver canım sen daha iyi bilirsin elbette:26: Yoğunlaşamam kpssye diyorsun madem öncelik kpss bizim için Sevdiceğin ne düşünüyor peki:26:

kuzum o yapanlar nasıl yapıyor aklım almıyor ya:26:. ben bir de cabuk etkilenen insanım. yürütemem ya yok yapmıcam galiba:26:
Müdürü boşver canım sen daha iyi bilirsin elbette:26: Yoğunlaşamam kpssye diyorsun madem öncelik kpss bizim için Sevdiceğin ne düşünüyor peki:26:

sevdicekte kararsız kaldı canım. o cok istiyordu yapmamı ama simdi alan sınavını düşündükce işte olmuyor.
ders anlatacagıma ders calısırım diyorum

Yapma o zaman canım boşver 1 sene daha sabır hem zaten maddi açından sıkışırsan sevgilinde destek çıkar sana madem çalışıyor:26:

Yapma o zaman canım boşver 1 sene daha sabır hem zaten maddi açından sıkışırsan sevgilinde destek çıkar sana madem çalışıyor:26:

evet canım zaten kitap falan yolluyor bana ben istemesem de.
mantıklı olan yapmamak evet. eğer bu sene de kazanamazsam o zaman yaparım artık

vakit ayırdıgınz için cok sagolun kızlar ayrıca. kararımı verdim

Kızlar bir şey sorucam bu alan için aöf kitaplarını nerden indirdiniz???

Son düzenleme:
Rengin karar vermişin ama bende yazmak istedim. Canım sen evde güzel çalışıyorsun gördüğüm kadarıyla. Ücretliden aldığın para zaten yoldu, kıyafetti, yemekti gider zaten. Bide sen çok hassasın gezi olaylarından hatırlıyorum yazdıklarını. Bişey olur üzülürsün, kafana takarsın gider haftan. Ben çalışacağım 4 gün ama sebebim bebiş onu sevmeye geliyor herkes fırsat olmuyor onla zaten zar zor çalışıyorum. Babannesi çalış diyor resmen ben bakayım ille. 4 değil 6 git diyor)

ayşegülüm bana da
kızlar kınadan geldim biraz kafa dağıttım
Kızlar bir şey sorucam bu alan için aöf kitaplarını nerden indirdiniz???
canım nette yaz bulursun çıkıyor hemen. ama sizin bölümün soruları aöf.den mi gelmiş bilmiyorum. edebiyatın oradanmış

kuzum okul zaten hemen 5 dk bizim eve ama dediğin gibi ben çabuk etkileniyorum bir de riske atamam yani
ünide bile günde 1 ders görürdük eve gelince yorgun olurdum dinlenmek vs derken zaman kaybı işte
yapmamaya karar verdim tatlım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…