2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Hadi maşallah nazar değmesin keyfine :nazar: 1 sene sonra hedefimiz olan puanı alacağız
Seni de 90larda göreceğime eminim benim hedefimde geçen sene 91di bu sene daha makul bir seviyeye çekiyorum 86 87 işimi görüyor :KK8:

beğeniyorum badecimm :KK53:
inşallah kuzum. benim 90 almam lazım çünkü sınıfçılar çok yükseldi artık. 90 altı pek garanti değil. inşallah seneye bugün nerelere atandığımızı yazıcaz. 2014 bizim yılımız olucak :KK19:

kızlar garip olaylar dönüyor yine :KK14:
bakın faceden bulduğum yazıyı paylaşıyorum
"arkadaslar edebiyat öğretmenliği 2450 kişi alıyodu bende 2456.ci oldum sonuca baktım şimdi yerleştirilemediniz diyor 26.cı tercihide açmıştım.. bu 26.cı tercih sonramı açıklanıyor anlamadım ben bi bilgi verirseniz sevinirim"

biri de şunu yazmış :
arkadaşlar benim sıralama 1377, 26 yı da açtım ama atanamadınız yazıyorr bilgisi olan var mıı ???''

tuhaf:KK51:

şaşırmadım.
ama o 2450 kişi de işini garantiye alıp hepsi 26 yı açtıysa o arkadaş o yüzden gidememiş olabilir. olur mu olur. çünkü artık kimse riske atmıyor.
ama diğeri gerçekten çok ilginç

ya zaten o memurlar nettekilerin çoğunun üni mezunu olduklarından bile şüpheliyim ben
bir ara okuyayım dedim ne terbiye var, ne insana yakışır sözler çoğunda.
daha da girmedim.
onların öğretmen olduğundan şüpheliyim ben de :KK37:
dün de konu açmışlar. yarın atanamıcak olanlar buraya gelmesin diye.
insan değil bunu yazan

onların öğretmen olduğundan şüpheliyim ben de :KK37:
dün de konu açmışlar. yarın atanamıcak olanlar buraya gelmesin diye.
insan değil bunu yazan

aynen kuzum
neyse biz kkmızdan memnunuz:KK12:

kuzum ya ben konu açtım puanları ama tablo haline nasıl geliyor ya yapamadım:26:

ben adıyaman merkez imkb anadolu lisesine atandım kızçeler almanca öğretmeni olarak allah sizlere de nasip etsin inşallah
sayenizde ders çalışma azmim oldu hakkınızı helal edin herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah tek tek çok seviom sizleri:KK16:

canım ben de 6 saat uzakta okuyorum ailemden Allaha şükür 4.seneme giriyorum ne kişiliğimden ne de başka başka bir şeyden ödün vermedim ama öyle insanlar gördüm ki hem okuduğum şehirde hem de başka şehirlere giden tanıdıklarda gerçekten de bambaşka insanlar neler neler yapanları gördüm tabi ki aileler bunları görünce endişeleniyorlar normal olarak ki senin anladığım kadarıyla ailevi durumlarından dolayı annen çok daha hassas olur böyle şeyler sen bozma moralini annen de anlar hatasını bence belli ki stresli bir zamandan geçiyor.:KK17:

hayırlı olsun canım:KK16:

ben de faceden bakıyorum da özellikle bizim okuldan bu sene mezun olanlar yazmış nereleri kazandıklarını o kadar atanan var ki böyle içim bir garip oldu acaba seneye ben de yazabilecek miyim böyle diye düşünmeye başladım gördükçe gaza geldim neden olmasın ki değil mi onlar yapıyorsa biz de yaparız :KK52::KK52:

gözünüz aydın canım benim hayırlı uğurlü olsun inşallah :KK8:

işte ben bizim düğün kültürümüzü gerçekten sevmiyorum. sürekli bir telaş, sürekli stres.. sürekli hazırlık. gerçekten çok yorucu. o geceye o ana gelene kadar hep bi stres. halbuki o en güzel gün olucak. o günü rahatla beklemek varken.. ama öyle olmuyo işte.
bu sabah sediiiişş günaydın atama sonuçlarına bak bakalım dedi. bakmama gerek yok atanamadım zaten dedim. olsun sen bak yine dedi. o sırada sevdicek aradı. üzülme aşkım ben baktım sen hiç bakıp da yine moralini bozma dedi. zaten umrumda da değil :KK1: daha bi rahatladım hatta bugün :KK8:

hahah ayne monam :KK1: bu sabah sediişşş günaydın atama sonucuna bak bakalım dedi. öyle konuştuk işte. dününden eser yoktu :KK14:

ççokkk sevindimmmm :KK16: hayırlı olsun monam. milyon kere beğencektim ama beğen tuşu gitmiş :26:

canım ben senin o okul muhabbetini okumuştum da o an cevap yazamamıştım kusura bakma. zaten seni mebden aramamışlar arayan müdireymiş. o yüzden yani sana ücretli için tekrar arama yaparlar. bunu ücretliyi geri çevirmekten sayma. daha rahat bi okul gelicek inşallah bu hafta onlar da açıklanır kuzu. ben de keşanı bekliyorum. çıkarsa orda ev tutucam bi düzen sağlıcam. o yüzden bu hafta ararlar inşallah.
gerçekten aileden biriyle küs olunca insan dünyasından soğuyo. bu sabah konuştu benimle zaten. :KK14:

aynen canım. bi de özellikle aileden çok baskı görenler sanırım kendilerini şaşırıyolar. mesela işte benim kuzenim de eskişehirde okudu. bi de güzel sanatlar fakültesindeydi zaten çevresi çok entel dantellerle doluydu. :KK1:ama baba tarafından gerek babaannesi halası fln ona çok baskı uyguluyolardı burda. ipli badi fln giydirmiyolardı. kuzenim zaten burdan kaçmak için oraya gitti. ee orda haliyle biraz değişmiş tabii. annem bunu da görünce ondan o gün kavga ederken sen de gitseydin sen de onun gibi olurdun dedi. benim baskıdan değil de işte küçüklüğümde yaşadığım ailevi problemlerden dolayı diye öyle düşünmüş. neyse sonuç olarak okul bitti zaten.:KK53: gene burda okudum dizinin dibinde. turşumu mu kurucan benim diyorum. yok seni onura verince o zaman gözüm arkada kalmıcak diyo. Allahtan ona çok güveniyo. yoksa onuru iç güveysi alırdı =D

Allah çok büyük kızçelerim gerçekten.:KK16::KK16::KK16: Duaları karşılıksız bırakmıyo.:KK15::KK15::KK16:

2014 bizim olacak inşallah.:KK42::KK42::KK42::nazar:

Dalincim tebrikler.:KK19::KK19:

Erzurum'a atandı sevdiceğim.:KK16::KK16::KK16:
kuzum hayırlı uğurlu olsun :119:
ay kızlar böyle atamalar olunca üzüldüm falan ya
sevdicekte yazmış üzülme sen bana atandın
çok güldüm ya:KK9:
:KK1::KK1::KK1::KK1:
kızlar ben bugün çok rahatladım. uzun zamandır ilk defa kendimi böyle hissediyorum. zaten biliyodum atama olmadan bunun geçmiceğini. şimdi her şeyi geride bırakma zamanı.
hem benim geçen yılım çok yorucu ve kötü geçmişti. ama bu yıl umut vaad ediyorum :KK1: bi de şu ücretlim keşana çıkarsa kimse tutamaz beni :KK55:
bi arkadaşım 86 ile atanamamış. ben anlamıyorum gerçekten her yer bizim vatanımız. ordakiler de bizim çocuğumuz. 90 alsam bile açarım 26 yı. zaten bizim tercih yapacağımız yerleri bi görseniz 26 dan farkı yok :KK1: görsellere yazdığımda ilçeleri köyleri hep karşıma şehitlerimiz çıktı :KK5: ne olursa olsun her yere giderim En Büyük TÜRKİYE
ohh be iyi ki şu atamalar oldu vallahi kendime geldim :KK1:
inşallah keşena çıkar sedefiiiim:KK16:
anneciğine kızma kuzum anne işte ne de olsa.bi de bizim büyüdüğümüzü
hala kabul etmiyolar:KK1:
valla atamalar olunca bende bi rahatladım :KK14:

kızlar bizim bölüm 75le kapattı.
siz de durumlar nasıl?

bizim bölümde 76yla kapatmış rengişim

Bizim bölüm 79 u gördü çok şükür:21: İlk başladığım zamanlar gir çık yetiordu sonra 87lere kadar çıktı:KK5:Bu yıl bi umut oldu çok şükür umarım seneyede aynı performansı gösterir meb:KK14:

ben adıyaman merkez imkb anadolu lisesine atandım kızçeler almanca öğretmeni olarak allah sizlere de nasip etsin inşallah
sayenizde ders çalışma azmim oldu hakkınızı helal edin herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah tek tek çok seviom sizleri:KK16:
hayırlı olsun dalin tebrik ederim :KK9:

işte ben bizim düğün kültürümüzü gerçekten sevmiyorum. sürekli bir telaş, sürekli stres.. sürekli hazırlık. gerçekten çok yorucu. o geceye o ana gelene kadar hep bi stres. halbuki o en güzel gün olucak. o günü rahatla beklemek varken.. ama öyle olmuyo işte.
bu sabah sediiiişş günaydın atama sonuçlarına bak bakalım dedi. bakmama gerek yok atanamadım zaten dedim. olsun sen bak yine dedi. o sırada sevdicek aradı. üzülme aşkım ben baktım sen hiç bakıp da yine moralini bozma dedi. zaten umrumda da değil :KK1: daha bi rahatladım hatta bugün :KK8:

hahah ayne monam :KK1: bu sabah sediişşş günaydın atama sonucuna bak bakalım dedi. öyle konuştuk işte. dününden eser yoktu :KK14:

ççokkk sevindimmmm :KK16: hayırlı olsun monam. milyon kere beğencektim ama beğen tuşu gitmiş

canım ben senin o okul muhabbetini okumuştum da o an cevap yazamamıştım kusura bakma. zaten seni mebden aramamışlar arayan müdireymiş. o yüzden yani sana ücretli için tekrar arama yaparlar. bunu ücretliyi geri çevirmekten sayma. daha rahat bi okul gelicek inşallah bu hafta onlar da açıklanır kuzu. ben de keşanı bekliyorum. çıkarsa orda ev tutucam bi düzen sağlıcam. o yüzden bu hafta ararlar inşallah.
gerçekten aileden biriyle küs olunca insan dünyasından soğuyo. bu sabah konuştu benimle zaten. :KK14:

aynen canım. bi de özellikle aileden çok baskı görenler sanırım kendilerini şaşırıyolar. mesela işte benim kuzenim de eskişehirde okudu. bi de güzel sanatlar fakültesindeydi zaten çevresi çok entel dantellerle doluydu. :KK1:ama baba tarafından gerek babaannesi halası fln ona çok baskı uyguluyolardı burda. ipli badi fln giydirmiyolardı. kuzenim zaten burdan kaçmak için oraya gitti. ee orda haliyle biraz değişmiş tabii. annem bunu da görünce ondan o gün kavga ederken sen de gitseydin sen de onun gibi olurdun dedi. benim baskıdan değil de işte küçüklüğümde yaşadığım ailevi problemlerden dolayı diye öyle düşünmüş. neyse sonuç olarak okul bitti zaten.:KK53: gene burda okudum dizinin dibinde. turşumu mu kurucan benim diyorum. yok seni onura verince o zaman gözüm arkada kalmıcak diyo. Allahtan ona çok güveniyo. yoksa onuru iç güveysi alırdı =D
Aynen kabak çekirdeği gibi açmak diyoruz biz öyle durumlarda :KK1:
Ne güzel hayatında annenin de güvenip gözü kapalı teslim edeceği biri var canım çok çok mutlu olun inşallah:nazar:
Bu arada bnm bölüm 68 le kapadı kızlar ilköğretim mat ama alandan kaynaklı bu kadar puan düştü diye düşünüyorum seneye yükselir bu puan zaten önemli olanda sıralama...

Kızlar ben çok kıskancım yaa.:KK14::KK14:

Sevgilimin okulunda toplam 7 öğretmen mi ne varmış,küçücük bir okul.:KK6: Onu çok seviyorum ve güveniyorum ama atanamadığım için kendimi çok boş,yetersiz hissediyorum..:KK14: Sanki ona layık değilmişim gibi,oraya yeni bir bayan öğretmen atandığını kuruyorum kafamda...:KK14::KK14: Bana karşı hiçbir hatası yok ama ailesi gözden ırak olan gönülden de ırak olur demişler.Az evvel konuştuk,üzülüyorum seni böyle görünce sakın düşünme öyle şeyler dedi...:KK14::KK14:

Bana yardım edin kızlar,iyi şeyler duymaya ihtiyacım var.:KK43::KK43:

Sevgilimin okulunda toplam 7 öğretmen mi ne varmış,küçücük bir okul.:KK6: Onu çok seviyorum ve güveniyorum ama atanamadığım için kendimi çok boş,yetersiz hissediyorum..:KK14: Sanki ona layık değilmişim gibi,oraya yeni bir bayan öğretmen atandığını kuruyorum kafamda...:KK14::KK14: Bana karşı hiçbir hatası yok ama ailesi gözden ırak olan gönülden de ırak olur demişler.Az evvel konuştuk,üzülüyorum seni böyle görünce sakın düşünme öyle şeyler dedi...:KK14::KK14:

kuzum gecen yıl da ben öyleydim:KK1:sürekli soruyordum ne yaptınız okulda bugün vs vs
oraya da yeni öğretmen atanmıştı bayan. sevgilimle beraber
ben de düşünüyordum adam beni ne yapsın işim gücüm yok diye. hep kavga eder olmuştum ortada bir şey yokken:KK6:
ama zaman geçtikçe o daha çok bağlandı bana:nazar: nasıl oldu bilmiyorum ama oldu işte
her gün de gelip isteyeyim seni dıyor önceden fazla konusmazdık bu mevzuları bile:KK1:

atanınca artık hayatını düzene koymak istiyor erkekler daha olgunlaşıyorlar. sırf atanmış kızlar var diye bakmaz onlara emın ol kuzum:KK34: bak dedi dersin 2 3 güne senınkı de başlar geleyim nişanlanalım demeye:KK1:

kuzum gecen yıl da ben öyleydim:KK1:sürekli soruyordum ne yaptınız okulda bugün vs vs
oraya da yeni öğretmen atanmıştı bayan. sevgilimle beraber
ben de düşünüyordum adam beni ne yapsın işim gücüm yok diye. hep kavga eder olmuştum ortada bir şey yokken:KK6:
ama zaman geçtikçe o daha çok bağlandı bana:nazar: nasıl oldu bilmiyorum ama oldu işte
her gün de gelip isteyeyim seni dıyor önceden fazla konusmazdık bu mevzuları bile:KK1:

atanınca artık hayatını düzene koymak istiyor erkekler daha olgunlaşıyorlar. sırf atanmış kızlar var diye bakmaz onlara emın ol kuzum:KK34: bak dedi dersin 2 3 güne senınkı de başlar geleyim nişanlanalım demeye:KK1:

Canım milyon kez beğendim bu yorumu...:KK16::KK16::KK16: Yemin ediyorum aynı durumdayım.:KK30::KK25: Rabbim kötü niyetli insanlardan korusun sevdicekleri,içime su serptin.:KK19::KK19:

ailesi neden öyle demişki monam :KK53:
sen boş yere evhamlanıyosun kuzum.hem ben sevdiğinin sana
daha çok bağlanacağını düşünüyorum:KK70:sıkma canını sen :KK34:
arada bana da olur öyle şeyler sevdiceğim farklı ortamlara girdiği
zaman.ama inan hiçbir yanlışını görmedim.biz biraz kuruntu yapıyoruz işte:KK1:

ailesi neden öyle demişki monam :KK53:
sen boş yere evhamlanıyosun kuzum.hem ben sevdiğinin sana
daha çok bağlanacağını düşünüyorum:KK70:sıkma canını sen :KK34:
arada bana da olur öyle şeyler sevdiceğim farklı ortamlara girdiği
zaman.ama inan hiçbir yanlışını görmedim.biz biraz kuruntu yapıyoruz işte:KK1:

Bilmiyorum fıstığım.:KK14: Sevgilim de olmayacak göreceksiniz demiş.:KK19::nazar: İnşallah Tuğbam inşallah.:KK16:

Bilmiyorum fıstığım.:KK14: Sevgilim de olmayacak göreceksiniz demiş.:KK19::nazar: İnşallah Tuğbam inşallah.:KK16:

herkes her şeyi der sen takma kimsenin dediğini :KK34:
zaten belli bi yaşa gelmiş bi insan ergen değil ki bi ortama geçtiğinde değişsin.
hem bak rengişiminde sevdiceği geçen yıl atanmış hiç de kopmamışlar :nazar:

herkes her şeyi der sen takma kimsenin dediğini :KK34:
zaten belli bi yaşa gelmiş bi insan ergen değil ki bi ortama geçtiğinde değişsin.
hem bak rengişiminde sevdiceği geçen yıl atanmış hiç de kopmamışlar :nazar:

Haklısın canım,oturduğum yerden saçmalıyorum işte.:KK31:

X