2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

2013 KPSS ye girmedim bu yıl ilk defa gireceğim ama ben de bu yıl öğretmenlikten sanırsam atanamayanlar grubuna dahil olacağım. offff hiç birşey yapamıyorum yaaa... bana akıl veriinnn.

Güzel topikin güzel insanlarına selamlar...Birkaç gün girdim kızlar ama beğeni yapıp çıktım,yazmadım..
Biliyorsunuz program yapmıştım ama biraz hasta oldum tam uyamadım.
Şöyle söyliyim namazım düzene girdi ders haricinde programa baya uydum ama derslere tam uyamadım..
Dersane hastalık yorgunluk derken..Tüm topik için dua edelim inşallah..
Yalnız ben de bir gelişme var tabi ki en azından daha mutlu ve umutluyum:)

Geçmiş olsun abla migren zor gerçekten,hacamat diye bir yöntem var aslında duydunuz mu?

Maşallah kuzum. Olacak inşallah,sen sakın motivasyonunu kaybetme.

Anlatsana.
Erkeklerin yüzü çok geç oturuyor kimi gençken yakışıklı sonradan pert, kimi gençken kamil olgunken ballı lokma tatlısı

Ahanda bu öyle hacı... Alsak ya bunu bana.

ne gelişmesi

Nane yağı sürsene ablam,denedin mi bilmiyom ama.:26:

Allah kolaylık versin,bi tekrar yapıp soru da çözdük mü bol bol tamamdır.
CANIM DENEMEDİMDE PEK BİŞEYLE GEÇMİYO YORGUN OLURSAM TETİKLİYO TEKRAR BAŞLIYO bugün nöbetçiydim okulda yoruldum yine kötü oldum deneyeyim en kısa zamanda inş.

CANIM DENEMEDİMDE PEK BİŞEYLE GEÇMİYO YORGUN OLURSAM TETİKLİYO TEKRAR BAŞLIYO bugün nöbetçiydim okulda yoruldum yine kötü oldum deneyeyim en kısa zamanda inş.

Annemde de var ondan biliyom. Aaa bak öğütülmemiş kahve de çok iyi geliyor.

Allah şifa versin.

migren denen illet benim de başımın belası. yurtta tek odada kalmak zorunda kaldım. kaç kişiyle tartıştım ses yapmasın diye. ışığımı değiştirdim. doktorum bi ilaç yazdı topamax ismi. ataklarımı tamamen geçirdi ama birsürü yan etkisi var. ve sınav döneminde bu yan etkilerle başa çıkmak da çok zor

geçmiş olsun abla

Ekinezya teşekkür ederim canım.. Hastaydım toparlamaya çalışıyorum.. Sende ki ne gelişmesi?

2013 KPSS ye girmedim bu yıl ilk defa gireceğim ama ben de bu yıl öğretmenlikten sanırsam atanamayanlar grubuna dahil olacağım. offff hiç birşey yapamıyorum yaaa... bana akıl veriinnn.
Hangi bölümsün? Öncelikle hiçbir şey için geç değil bunu unutma..
Maşallah kuzum. Olacak inşallah,sen sakın motivasyonunu kaybetme.

Anlatsana.

Ahanda bu öyle hacı... Alsak ya bunu bana.

Ayy kızlar yanlış anlaşıldım galiba:):) Özel bir gelişme yok.size bahsetmiştim biraz ben baya kötüydüm, evden çıkmak istemezdim, sosyal ortamlara katılmak istemezdim, arkadaşlarımı bile aramıyordum, umutsuzdum o anlamda iyiyim:) Bu arada aşka aşırı derecede kapalıyım

Tühh bee.

Neyse sonuçta iyisin.

vücuttaki kirli kanın boşaltılmasıydı sanırımda migrene nasıl oluyoki :44:

onu bana şu şekilde anlattılar saçın bi kısmını kazıyorlarmış alt kısmını sanırsam sonra kirli kanı atabilmek için de jilet atıyorlarmış vücuda. peygamber efendimiz de yaparmış ama tabiki çok zorda kalmadan şahsen ben yapmam. jilet deyince bi durdum yani

neden kapalısın? mucizeler ansızın gelirmiş biz akışına bırakalım :))

sınıf öğretmenliği.

şu yalan dünya ne güzel dizi dimi

üniversiteyi özledim

vücuttaki kirli kanın boşaltılmasıydı sanırımda migrene nasıl oluyoki :44:

Peygamber Efendimiz'in tavsiyeleri var bu konuda.Benim tüm ailem ve akrabalarım yaptırdı.Tabi işin ehli ve güvenilir olması gerek sağlık çünkü.Teyzem migrenden rahatsız ve hacamat yaptırdı çok faydasını gördü.Evet kılcal damarlardaki kirli kanı alıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…