2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Peygamber Efendimiz'in tavsiyeleri var bu konuda.Benim tüm ailem ve akrabalarım yaptırdı.Tabi işin ehli ve güvenilir olması gerek sağlık çünkü.Teyzem migrenden rahatsız ve hacamat yaptırdı çok faydasını gördü.Evet kılcal damarlardaki kirli kanı alıyorlar.

İşte bizim insanımız Henüz Evrensel ahlak düzeyinde değil kanser hastalarına sahte ilaç yapıp satan bir ülkede hacamatı yapan kaç kişi yapar kim bilir. hemde kılcaldamardan mı yapar artık atardamardan mı orası Allah Kerim :)

sınıf öğretmenliği.
OO süper bir de alan çalışmak zorunda kalmayacaksın..Kesinlikle kendine hedefler koy ve bir yerden başla..Çünkü zaman geçtikçe daha br zor oluyor..
neden kapalısın? mucizeler ansızın gelirmiş biz akışına bırakalım :))

Ben aşktan hiç mutluluk göremedim:KK43:Hatalar karşıda oldu diyemem ama hep hüsran oldu işte..Artık ne isteğim ne inancım var:KK43:
Bir erkekle evleneceğime ağaçla evleneyim modundayım:)

Yok hacı ecnebi istemem ben.:KK19: Kara yağız Anadolu delikanlısı dururken.:KK19::KK53:
anacım o yağız delikanlılar da fos olmuş bu devirde :KK53:
OO süper bir de alan çalışmak zorunda kalmayacaksın..Kesinlikle kendine hedefler koy ve bir yerden başla..Çünkü zaman geçtikçe daha br zor oluyor..

Ben aşktan hiç mutluluk göremedim:KK43:Hatalar karşıda oldu diyemem ama hep hüsran oldu işte..Artık ne isteğim ne inancım var:KK43:

dur bakalım nasip bu işler :KK6:

ben de çok özleyeceğim galiba. aynı yere atanamayacağız :KK43: sonra eş durumu için bekle bekle bekle :KK43:(( off off ben gidip biraz eğitim mi çalışsam :KK70:

şuan üni okuyor musun sen canım
erken nişanlanmışsınız sanki :26: yani böyle atanmak vs düşününce

İşte bizim insanımız Henüz Evrensel ahlak düzeyinde değil kanser hastalarına sahte ilaç yapıp satan bir ülkede hacamatı yapan kaç kişi yapar kim bilir. hemde kılcaldamardan mı yapar artık atardamardan mı orası Allah Kerim :)

Haklısın çok şükür bizimkilere bir şey olmadı baya araştırdık..Ben de korkudan yaptırmadım acır diye :)

alan yok ama 85 le atanıyoruz. eğitim konularım bitti sayılır. serii bi şekilde soru çözümleri deneme çözümlerine başlayacağım artık. konu eksiği olarak tarih coğrafya ve vatandaşlık kaldı. sizce yetişir mi ? hiç başlamadım daha

alan yok ama 85 le atanıyoruz. eğitim konularım bitti sayılır. serii bi şekilde soru çözümleri deneme çözümlerine başlayacağım artık. konu eksiği olarak tarih coğrafya ve vatandaşlık kaldı. sizce yetişir mi ? hiç başlamadım daha

valla biz de hepsini bitirdik alan yetişir mi diye kara kara düşünmkteyiz :KK14:

X