2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız? nasıl gidiyor çalışmalar?

salı günü mülakat vardı ben yolu yarılamış konya'ya varmak üzereydim ki istanbuldan gelecek insan kaynakları çalışanı sisten dolayı gelememiş tabi çok afedersiniz kaba etime baka baka geri döndüm :KK9::KK9: ama hava ne kadar soğuktu bi de arabanın kaloriferi bozulmuş dondum resmen ve çok kötü hasta oldum.. Mülakat perşembeye alınmıştı dün hasta bir şekilde burnumu çekerek ve öksürerek tekrar gittim mülakata Allah'tan bu sefer kaloriferde sıkıntı yoktu arabanın içi iyiydi.. Mülakata girdim çıktım şimdi sonuç bekliyorum.. Bu gün daha iyiyim ama konu çalışacak halim yok bu yüzden test çözmeye başladım.. Benden işte bu kadar..

Eki Görüntüle 911196 :KK53:

salı günü mülakat vardı ben yolu yarılamış konya'ya varmak üzereydim ki istanbuldan gelecek insan kaynakları çalışanı sisten dolayı gelememiş tabi çok afedersiniz kaba etime baka baka geri döndüm :KK9::KK9: ama hava ne kadar soğuktu bi de arabanın kaloriferi bozulmuş dondum resmen ve çok kötü hasta oldum.. Mülakat perşembeye alınmıştı dün hasta bir şekilde burnumu çekerek ve öksürerek tekrar gittim mülakata Allah'tan bu sefer kaloriferde sıkıntı yoktu arabanın içi iyiydi.. Mülakata girdim çıktım şimdi sonuç bekliyorum.. Bu gün daha iyiyim ama konu çalışacak halim yok bu yüzden test çözmeye başladım.. Benden işte bu kadar..

geçmiş olsun morim :26: mülakat sonucun inşallah iyi gelir canım haber edersin :KK6:

Ayy balım hadi hayırlısı.:21::21:

geçmiş olsun morim :26: mülakat sonucun inşallah iyi gelir canım haber edersin :KK6:

La adam taş olmuş,ağzını burnunu yirim.:KK19::KK53:

Ayy balım hadi hayırlısı.:21::21:

La adam taş olmuş,ağzını burnunu yirim.:KK19::KK53:

teşekkür ederim canlarım inşallah hayırlısı neyse o olur diyelim..

yok len merak ettim nereyi yaptırmış dye :KK53:

aklıma hülya avşarın ta bizim çocukluğumuzda dünyaca ünlü bi stara yaptığı hareket geldi :KK52::KK52: ama o yabancı irkek sanatçının adını hatırlayamadım ya :KK4:

iyi akşamlar kızlar :KK3: bugünlerde ders çalışmadım migren krizleri tam geçmediği için ara verdim:KK31: bu ay ölçme rehberlik yöntem ve rehberlik bitecekti ama sanırım rehberlik ve yöntem kaldı diğerleri bitti ama :KK50: yine gelirim canlar görüşmek üzere :KK54:

teşekkür ederim canlarım inşallah hayırlısı neyse o olur diyelim..

Aklıma hülya avşarın ta bizim çocukluğumuzda dünyaca ünlü bi stara yaptığı hareket geldi :KK52::KK52: Ama o yabancı irkek sanatçının adını hatırlayamadım ya :KK4:
riki martin :KK1:di zannımca

iyi akşamlar kızlar :KK3: bugünlerde ders çalışmadım migren krizleri tam geçmediği için ara verdim:KK31: bu ay ölçme rehberlik yöntem ve rehberlik bitecekti ama sanırım rehberlik ve yöntem kaldı diğerleri bitti ama :KK50: yine gelirim canlar görüşmek üzere :KK54:

Nane yağı sürsene ablam,denedin mi bilmiyom ama.:26:

Allah kolaylık versin,bi tekrar yapıp soru da çözdük mü bol bol tamamdır.:KK14:

Çok şükür iyiyim canım sen nasılsın? İnşallah hakkında hayırlısı olur ve sonuçlar iyi gelir...
Yok artık le brown james diyorum:) Çirkinim diye hiç üzülmeyim o zaman ben.. Vayy bee:):)
hocalarım ; ben türkçe öğretmeniyim.5 yıldır giriyorum bu sınava ve matematik olmadığından hep ortalama bir puanda kalıyordum.Şimdi belki biraz bir çoğunuza ters gelece ama ben alan sayesinde sıralamamaı ilerlettim.Allah tan bir mani çıkmazsa şubat atamasında kesin giderim.Neyse sadede geleyim dilerim hepiniz atanırsınız üniversitede çektiğimiz maddi manevi sıkıntılar boşa gitmez.Öğrencilerimize,hayallerimize,mutluluğumuza ve toplum içinde kaybettiğimiz statümüze kavuşuruz
Alan sınavını adaletlice yapsalar eyvallah ama neyse belki bir tek ben istemiyorumdur.Herkesin görüşüne saygı duyarım.Umarım gidersiniz..Teşekkür ederiz...
gündüz 1 deneme çözmüştüm
akşam sevdicekle tiyatroya gittik, gelince 1 deneme daha çözdüm. 111 doğru 8 yanlış 1 boş

şu soruya bakabilir misiniz :26:

bilişsel kuram gibi çağdaş yaklaşımlara da önemli katkılar getiren hümanistik, yapılandırmacı ve gestalt kuramlarının program geliştirmeye önemli etkileri görülmektedir. öğrencinin etkin olduğu, zihinsel denge ve deneyimi öğretmenin rehberliğinde oluşturabileceği programların hazırlanması gerektiği kabul görmüştür.
bu açıklamada, aşağıda verilen pgyi etkileyen bilimsel temellerden hangisinin önemini vurglamıştır?
a)tarihi
b)ekonomik
c)toplumsal
d)psikolojik
e)felsefi
Tebrik ederim canımm sonuçlar mükemmel maşallah eğtim uzmanı gibisin darısı başıma diyorum:)
Soruya yorum yapamadım:KK43:
Geçmiş olsun kuzum.:KK71:

Kuzucuklarım bugün yürütmenin özetini çıkardım.:KK6:Yalnız ben mi yürütmenin özetini çıkardım o mu benim?Orası belli değil.:44:Nasıl bir bu konu bu ya?:KK33::KK47:Bu hangi yüksek mahkemeye hangi adam kaç tane seçiyormuş? O kadar kafam çorba gibi oldu ki anlatamam.:26:Aman neyse çok kötü değil, anladıklarım idare eder Allahtan.:18:Belki tekrarlarla daha iyi öğrenirim inşallah.:KK16:Konuyla ilgili de maşallah 249 soru çözdüm.:nazar:Bugünlük benden bu kadar.:KK42:Yarın çarşıya çıkacağım.:KK55:Gelince temel hukuk bilgilerine başlarım inşallah.:KK16:

Fıstıklarım hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar.:KK16:Yarın benim erken kalkmam gerekiyor.O yüzden ben buradan hemen yatışa geçeceğim.:KK55:Öptüm hepinizi güzeller.:KK54::KK54:
Olsun canım emek vermek bile güzel ben ilk konuya başladım fakat sıkıntıdan patladım..Ama halletmek lazım ertele ertele olmuyor :KK43: