2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız? nasıl gidiyor çalışmalar?

salı günü mülakat vardı ben yolu yarılamış konya'ya varmak üzereydim ki istanbuldan gelecek insan kaynakları çalışanı sisten dolayı gelememiş tabi çok afedersiniz kaba etime baka baka geri döndüm ama hava ne kadar soğuktu bi de arabanın kaloriferi bozulmuş dondum resmen ve çok kötü hasta oldum.. Mülakat perşembeye alınmıştı dün hasta bir şekilde burnumu çekerek ve öksürerek tekrar gittim mülakata Allah'tan bu sefer kaloriferde sıkıntı yoktu arabanın içi iyiydi.. Mülakata girdim çıktım şimdi sonuç bekliyorum.. Bu gün daha iyiyim ama konu çalışacak halim yok bu yüzden test çözmeye başladım.. Benden işte bu kadar..

Ben geldimm...

Vatandaşlık videosu izleyeceğim,bu alandan hayır çıkmayacak,bari memurluk iyi gelsin.

Eki Görüntüle 911196

geçmiş olsun morim :26: mülakat sonucun inşallah iyi gelir canım haber edersin

Ayy balım hadi hayırlısı.

Eki Görüntüle 911196

La adam taş olmuş,ağzını burnunu yirim.

Eki Görüntüle 911196

Ayy balım hadi hayırlısı.

La adam taş olmuş,ağzını burnunu yirim.

teşekkür ederim canlarım inşallah hayırlısı neyse o olur diyelim..

yok len merak ettim nereyi yaptırmış dye

aklıma hülya avşarın ta bizim çocukluğumuzda dünyaca ünlü bi stara yaptığı hareket geldi ama o yabancı irkek sanatçının adını hatırlayamadım ya

iyi akşamlar kızlar bugünlerde ders çalışmadım migren krizleri tam geçmediği için ara verdim bu ay ölçme rehberlik yöntem ve rehberlik bitecekti ama sanırım rehberlik ve yöntem kaldı diğerleri bitti ama yine gelirim canlar görüşmek üzere

riki martin di zannımca

Nane yağı sürsene ablam,denedin mi bilmiyom ama.:26:

Allah kolaylık versin,bi tekrar yapıp soru da çözdük mü bol bol tamamdır.

Çok şükür iyiyim canım sen nasılsın? İnşallah hakkında hayırlısı olur ve sonuçlar iyi gelir...
Yok artık le brown james diyorum:) Çirkinim diye hiç üzülmeyim o zaman ben.. Vayy bee:):)
Alan sınavını adaletlice yapsalar eyvallah ama neyse belki bir tek ben istemiyorumdur.Herkesin görüşüne saygı duyarım.Umarım gidersiniz..Teşekkür ederiz...
Tebrik ederim canımm sonuçlar mükemmel maşallah eğtim uzmanı gibisin darısı başıma diyorum:)
Soruya yorum yapamadım
Olsun canım emek vermek bile güzel ben ilk konuya başladım fakat sıkıntıdan patladım..Ama halletmek lazım ertele ertele olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…