2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kuzum ama yangından mal kaçırır gbi olmuyor mu ya:KK53: biri yazmıs sabah 8de kv geldi cagırmaya diye gitmeyince küsmüşler falan. düğün yorgunlugu olur üstelik :26:

maaşallah kuzum senin istikrarına hayranım ben:nazar:
iyi geceler fıstıgım:KK16:

aynen günler çuvala mı girdi :KK1:
benimkinin annesinin öyle takıntıları yokmuş ama benim kendi annem istiyor ayol :KK52:
bi de diyo ki direkt balayına gitsen de beni ara, yüzebildim ya da yüzemedim de, ben anlarım diyo :kk77::78: tövbe yarabbim :KK30:

benimkinin annesinin öyle takıntıları yokmuş ama benim kendi annem istiyor ayol :KK52:
bi de diyo ki direkt balayına gitsen de beni ara, yüzebildim ya da yüzemedim de, ben anlarım diyo :kk77::78: tövbe yarabbim :KK30:

ahahahhah:KK9: ay kıyamam annene ne yapsın merak ediyor:KK19:
benim annem sormaz ama onun annesi ne der bilmiyorum :26:

Son düzenleme:
kuzum ama yangından mal kaçırır gbi olmuyor mu ya:KK53: biri yazmıs sabah 8de kv geldi cagırmaya diye gitmeyince küsmüşler falan. düğün yorgunlugu olur üstelik :26:

maaşallah kuzum senin istikrarına hayranım ben:nazar:
iyi geceler fıstıgım:KK16:

Lisayı bugun görürsem söyleyeceğim

Rengi , kk dan çıkmadı. Hiç ders çalışmadı diyeceğim..

Elinde 30 cm lik cetvel var diye korkacağımı mı sandın hı Öğretmen Hanım .. :KK19:

Elinde 30 cm lik cetvel var diye korkacağımı mı sandın hı Öğretmen Hanım .. :KK19:

geceleri çalışamıyorum ki :KK1: kızlar olursa sohbete dalıyorum yoksa oyun oynuyorum.:KK8:

geceleri çalışamıyorum ki :KK1: kızlar olursa sohbete dalıyorum yoksa oyun oynuyorum.:KK8:

Gece ayaktasın ama ders çalışamıyorsun:KK37:
Gündüz ayakta değilsin uyuyorsun bu yüzden ders çalışmıyorsun..:KK37:

Sonra beni görüyorsun bu sefer dersten tamamen soğuyorsun..:KK37:

Atan artık atan, atannn her gün dua edicem atan diye..:KK37: En Büyük KK

Gece ayaktasın ama ders çalışamıyorsun:KK37:
Gündüz ayakta değilsin uyuyorsun bu yüzden ders çalışmıyorsun..:KK37:

Sonra beni görüyorsun bu sefer dersten tamamen soğuyorsun..:KK37:

Atan artık atan, atannn her gün dua edicem atan diye..:KK37: En Büyük KK

yok kız gündüz çalışıyorum ama buraya yazmıyorum ne çalıştıgımı :KK1:
ahh atanmak için neler vermezdim :97:
sen dua eksik etme ama :KK14:

ahahahhah:KK9: ay kıyamam annene ne yapsın merak ediyor:KK19:
benim annem sormaz ama onun annesi ne der bilmiyorum :26:

ayy inşallah istemez :KK17:
ama şöyle bi durum da var kuzum. siz sevdicekle düğünden sonra nerede, yani hangi şehirde olucaksınız/yaşıcaksınız bu da önemli. uzakta olursanız zaten el öpmeye gidemezsiniz. biz onun ailesiyle de benim ailemle de aynı şehirde yaşıcaz, o yüzden annem saygıdan gidilmesi uygun olur diyo :26:

yok kız gündüz çalışıyorum ama buraya yazmıyorum ne çalıştıgımı :KK1:
ahh atanmak için neler vermezdim :97:
sen dua eksik etme ama :KK14:

Hııııı diğer arkadaşlar hırslandırmak mı istemiyorsun..

Hani sınava girip iyi not alan insanlar vardır. Deli gibi çalışırlar ama hiç çalışmadım derler.

Yoksa sen de mi abla..:KK53:

ayy inşallah istemez :KK17:
ama şöyle bi durum da var kuzum. siz sevdicekle düğünden sonra nerede, yani hangi şehirde olucaksınız/yaşıcaksınız bu da önemli. uzakta olursanız zaten el öpmeye gidemezsiniz. biz onun ailesiyle de benim ailemle de aynı şehirde yaşıcaz, o yüzden annem saygıdan gidilmesi uygun olur diyo :26:

kuzum bizde el öpme adeti var ama düğünden en az 1 hafta sonra gidilir öpmeye.
eğer müsait olunmazsa şehirden ve işten dolayı 1 sene sonra da gidilir.,cok cok mecburi değil yani
ama dediğin gibi aynı şehirde olunca zaten gidilir :KK6:

Hııııı diğer arkadaşlar hırslandırmak mı istemiyorsun..

Hani sınava girip iyi not alan insanlar vardır. Deli gibi çalışırlar ama hiç çalışmadım derler.

Yoksa sen de mi abla..:KK53:

yok jagim zamanında cok yazdım calıstıgımı sonra her yazdıgımda motivem düştü giderek daha da calışamamaya başladım
sonra bu topikte ziyaretçi de eksik olmuyor. nazar ediyorlar diye düşündük mona da ben de yazmıyorum gali:KK12:
kafamız rahat :KK28:

kuzum bizde el öpme adeti var ama düğünden en az 1 hafta sonra gidilir öpmeye.
eğer müsait olunmazsa şehirden ve işten dolayı 1 sene sonra da gidilir.,cok cok mecburi değil yani
ama dediğin gibi aynı şehirde olunca zaten gidilir :KK6:

hmm.. kısmet artık kuzum. yaşayıp görücez :KK52:

hocalarım ; ben türkçe öğretmeniyim.5 yıldır giriyorum bu sınava ve matematik olmadığından hep ortalama bir puanda kalıyordum.Şimdi belki biraz bir çoğunuza ters gelece ama ben alan sayesinde sıralamamaı ilerlettim.Allah tan bir mani çıkmazsa şubat atamasında kesin giderim.Neyse sadede geleyim dilerim hepiniz atanırsınız üniversitede çektiğimiz maddi manevi sıkıntılar boşa gitmez.Öğrencilerimize,hayallerimize,mutluluğumuza ve toplum içinde kaybettiğimiz statümüze kavuşuruz

gündüz 1 deneme çözmüştüm
akşam sevdicekle tiyatroya gittik, gelince 1 deneme daha çözdüm. 111 doğru 8 yanlış 1 boş

şu soruya bakabilir misiniz :26:

bilişsel kuram gibi çağdaş yaklaşımlara da önemli katkılar getiren hümanistik, yapılandırmacı ve gestalt kuramlarının program geliştirmeye önemli etkileri görülmektedir. öğrencinin etkin olduğu, zihinsel denge ve deneyimi öğretmenin rehberliğinde oluşturabileceği programların hazırlanması gerektiği kabul görmüştür.
bu açıklamada, aşağıda verilen pgyi etkileyen bilimsel temellerden hangisinin önemini vurglamıştır?
a)tarihi
b)ekonomik
c)toplumsal
d)psikolojik
e)felsefi

Felsefi diyesim geldi.:44::44:

:KK53::KK53: Tövbeler tövbesi.

Biliyom Jag,farkındayım.:KK20: Bi ayar çekicem ben ona.:KK19:

hocalarım ; ben türkçe öğretmeniyim.5 yıldır giriyorum bu sınava ve matematik olmadığından hep ortalama bir puanda kalıyordum.Şimdi belki biraz bir çoğunuza ters gelece ama ben alan sayesinde sıralamamaı ilerlettim.Allah tan bir mani çıkmazsa şubat atamasında kesin giderim.Neyse sadede geleyim dilerim hepiniz atanırsınız üniversitede çektiğimiz maddi manevi sıkıntılar boşa gitmez.Öğrencilerimize,hayallerimize,mutluluğumuza ve toplum içinde kaybettiğimiz statümüze kavuşuruz

Hocam gözünüz aydın da...Sabahın 5'inde bu mesajı yazmanız cidden çok manidar.

Allah yolunuzu açık etsin ve başarılar.Ama burası atanamayan ve canı sıkkın olan insanların topiği.

Biraz empati.

teşekkürler :KK31:

Felsefi diyesim geldi.:44::44:

:KK53::KK53: Tövbeler tövbesi.

Biliyom Jag,farkındayım.:KK20: Bi ayar çekicem ben ona.:KK19:

Hocam gözünüz aydın da...Sabahın 5'inde bu mesajı yazmanız cidden çok manidar.

Allah yolunuzu açık etsin ve başarılar.Ama burası atanamayan ve canı sıkkın olan insanların topiği.

Biraz empati.

yok yavrucum psikolojik olucak
ben de felsefi dedim. ama orda öğrencinin etkin katılımı vs. sağlandı diyo ya, yani bu kuramlarla proje temelli, iş birlikli, araştırma stratejileri falan uygulanmış. ee bu da öğrenciye göreliktir. o da psikolojiyle ilgili. o yüzden kuzum :KK31:

Bazen ne kadar garip adetlerimiz oluyor ya.
İlk gecenin ardından sabah kalkın bize gelin diye beklenmesi bence eskilerin bencilliğinden
Hayır 1 hafta sonra olsa ne olacak kaçıran mı var?
Çok saçma bir beklenti
Beklki zor bir gece oldu, belki başka şeyler oldu ne bileyim insanlık hali olur ya
Bir de gelmedi diye küsenler var :KK14:

X