2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hacı ikide bu bulcam diyon ortada icraat yok bulamıcaksan ümit verme :63:

sanatçı değil o bi kerem halkın iç sesi ahahha :KK60:

hacı ikide bu bulcam diyon ortada icraat yok bulamıcaksan ümit verme :63:

sanatçı değil o bi kerem halkın iç sesi ahahha :KK60:

arayan mevlasını da belasını da bade bakalım ben ne bulacam :KK52:
halk değil senin iç sesin olmus gali :KK52:

gündüz 1 deneme çözmüştüm
akşam sevdicekle tiyatroya gittik, gelince 1 deneme daha çözdüm. 111 doğru 8 yanlış 1 boş

şu soruya bakabilir misiniz :26:

bilişsel kuram gibi çağdaş yaklaşımlara da önemli katkılar getiren hümanistik, yapılandırmacı ve gestalt kuramlarının program geliştirmeye önemli etkileri görülmektedir. öğrencinin etkin olduğu, zihinsel denge ve deneyimi öğretmenin rehberliğinde oluşturabileceği programların hazırlanması gerektiği kabul görmüştür.
bu açıklamada, aşağıda verilen pgyi etkileyen bilimsel temellerden hangisinin önemini vurglamıştır?
a)tarihi
b)ekonomik
c)toplumsal
d)psikolojik
e)felsefi

Hee timam.:KK19::KK19: Önleyici rehberlik.:KK53::KK53:

Sedefim bu arada denetleme işin ttk yapıyo diye biliyom,hazırlama değil.:KK31:
sağol kuzucum :KK19:
Ah bebeğim neler denedim.Gargara,karbonat...:KK50::KK50:

Bu arada size uyarı : İhtiyaç'ın 2014 modüler soru setini 2012 İhtiyaç'ı çözenler almasın.:KK19:

Sorular tıpa tıp aynı.:KK19:
hiç şaşırmadım. benim şu an çözdüğüm ihtiyaç 2011 denemeleri var ya, geçen aylarda ihtiyacın 2013 soru bankalarından sorular çözüyodum. soruların hepsi aynı. bu denemedeki soruları taa gitmişler 2013 soru bankalarına koymuşlar. hep diyorum ihtiyacın eğitim soru bankaları çok kötü. dön dolaş hep aynı tarz sorular var zaten. arada bi kaç tane bilinmedik herif ismi var, bu kimdir gibilerinden.. zor soru anlayışları da bu kadar işte. ben yeni kitaplarım gelince ihtiyaçları baza altına koydum tekrar :KK1:
ben bugün anayasa yasama bitirip soru çözecektim güya, ama not alarak çalışmak çok uzun sürüyor, hala not çıkartıyorum saat kaç oldu. en iyisi bugün notu bitirip tarih tekrarı yapıp yatayım. yarın sabah deneme sınavım var, 2,5 luk tarih netimi yükseltmek için tekrar yapıcam :KK1: sonrada duş alır miss gibi :KK12: yatarım

safranım sınavında başarılar dilerim. inşallah çok güzel geçer :KK16:

gündüz 1 deneme çözmüştüm
akşam sevdicekle tiyatroya gittik, gelince 1 deneme daha çözdüm. 111 doğru 8 yanlış 1 boş

şu soruya bakabilir misiniz :26:

bilişsel kuram gibi çağdaş yaklaşımlara da önemli katkılar getiren hümanistik, yapılandırmacı ve gestalt kuramlarının program geliştirmeye önemli etkileri görülmektedir. öğrencinin etkin olduğu, zihinsel denge ve deneyimi öğretmenin rehberliğinde oluşturabileceği programların hazırlanması gerektiği kabul görmüştür.
bu açıklamada, aşağıda verilen pgyi etkileyen bilimsel temellerden hangisinin önemini vurglamıştır?
a)tarihi
b)ekonomik
c)toplumsal
d)psikolojik
e)felsefi
soruyu anladım :KK1:
ayy benim soruları anlamam için buraya yazmam gerekiyo galiba, bu 2. ye oluyo :KK53:

reng, okuduğun konunun başlığı çok manidar :KK53:

yeni evlenmiş insanlar ertesi gün ne yapar yahu :KK52:

ay bade yaa :KK9:
hayır ertesi gün el öpmeye gidilir mi diye bir konu o. başlıgı yanlış atılmış sadece :)
ben de merak ettim, duymadım öyle şey ne bilim :KK6:

Son düzenleme:
günaydınlar fıstıklı lokumlarım :KK8:
boynum tutulmuş dünden beri yanlara dönemiyorum :KK25: robot misali dolanıyorum :KK53:
hadi kolay gelsin canlarım :KK55:

Geçmiş olsun kuzum.:KK71:

Kuzucuklarım bugün yürütmenin özetini çıkardım.:KK6:Yalnız ben mi yürütmenin özetini çıkardım o mu benim?Orası belli değil.:44:Nasıl bir bu konu bu ya?:KK33::KK47:Bu hangi yüksek mahkemeye hangi adam kaç tane seçiyormuş? O kadar kafam çorba gibi oldu ki anlatamam.:26:Aman neyse çok kötü değil, anladıklarım idare eder Allahtan.:18:Belki tekrarlarla daha iyi öğrenirim inşallah.:KK16:Konuyla ilgili de maşallah 249 soru çözdüm.:nazar:Bugünlük benden bu kadar.:KK42:Yarın çarşıya çıkacağım.:KK55:Gelince temel hukuk bilgilerine başlarım inşallah.:KK16:

Fıstıklarım hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar.:KK16:Yarın benim erken kalkmam gerekiyor.O yüzden ben buradan hemen yatışa geçeceğim.:KK55:Öptüm hepinizi güzeller.:KK54::KK54:

Kuzucuklarım bugün yürütmenin özetini çıkardım.:KK6:Yalnız ben mi yürütmenin özetini çıkardım o mu benim?Orası belli değil.:44:Nasıl bir bu konu bu ya?:KK33::KK47:Bu hangi yüksek mahkemeye hangi adam kaç tane seçiyormuş? O kadar kafam çorba gibi oldu ki anlatamam.:26:Aman neyse çok kötü değil, anladıklarım idare eder Allahtan.:18:Belki tekrarlarla daha iyi öğrenirim inşallah.:KK16:Konuyla ilgili de maşallah 249 soru çözdüm.:nazar:Bugünlük benden bu kadar.:KK42:Yarın çarşıya çıkacağım.:KK55:Gelince temel hukuk bilgilerine başlarım inşallah.:KK16:

Fıstıklarım hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar.:KK16:Yarın benim erken kalkmam gerekiyor.O yüzden ben buradan hemen yatışa geçeceğim.:KK55:Öptüm hepinizi güzeller.:KK54::KK54:

maşallah tatlıma :nazar::nazar::nazar: aferin kuzum aferin. kafanın karışması bişeyleri öğrendiğini gösterir. vat. bitince tekrarını bırakmazsın. o zaman iyice oturur kafanda
iyi geceler tatlı rüyalar meleğim :KK54:

gidiliyomuş kuzum. ben de annemden öğrendim :KK1:
laa ben direkt balayına giderim, gelince el öperiz artık :KK37:
kuzum ama yangından mal kaçırır gbi olmuyor mu ya:KK53: biri yazmıs sabah 8de kv geldi cagırmaya diye gitmeyince küsmüşler falan. düğün yorgunlugu olur üstelik :26:

maaşallah kuzum senin istikrarına hayranım ben:nazar:
iyi geceler fıstıgım:KK16:

X