2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızlar geçenlerde lisede aşık olduğum bi çocuk vardı.:KK53: Biliyodu ama yüz vermiyodu.:KK14:

Geçen eklemiş beni,reddettim ben de.:KK9::KK9:

benimde lisede hoşlandığım biri vardı olmamıştı gerçi ama biliyodu beni
liseden sonra baktım adam minibüs şoförü oldu ya :KK9: geçen de gördüm takım elbiseli filan napıyoduysa artık
tip tip baktı tınlamadım bile :KK53:

Günaydın ballı kaymaklar.:KK16::KK16::KK16:

Birazdan anneanneme gideceğiz annemle.:KK53: Şu hatun her gün bi terane çıkarıyor,geçenlerde dedim her gün bi şey buluyon diye.:KK31::KK9: Gerçi dün rüyamda dedemin vefat ettiğini gördüm,Rabbim gecinden versin,hayattayken bol bol vakit geçirmek lazım.:KK39:

İnşallah çalışabilirim.:KK25: Akşama görüşürüz.:KK55:

günaydınlar canlarım bugün gec kaldım derse calısmak için ama odamı falan temizledim gecti vakit şimdi başlayayım inşallah hepinize kolay gelsin :KK55:maaşallah kuzum nazar değmesin daha cok çözersin inşallah :nazar::nazar:

ya o zaman almayım ben onu.:26: zaten aklımda yoktu daha elimdekiler bitmemişken yenisini almak ama sevdicek diyor benim de katkım olsun uğraşıyor falan ama işe yaramayacaksa bu kitap almamın anlamı yok:KK31:
günaydın canım geçmiş olsun. ya benim de bir başım ağrıyınca daha durduramıyorum. cok zor Allah şifa versin.:26:

maaşallah kuzum çalışmalarını Allah arttırsın:nazar:

sağ ol tatlısım:KK16: daha güzeli sizlerin olsun :KK19:

Sağ ol güzelim.:KK16:

zümrem..maşallah diyorum sana..:nazar::nazar::nazar: Allah arttırsın çalışmalarını..

canımm..dişlerin hayırlı olsun..çok doğal duruyor gerçekten..montunda hayırlı olsun kuzum güle güle eskit..senin gibi güzele ne yakışmaz:KK54:

maşallah zümrem çalışmalarına..:nazar::nazar:ha şöyle ya:KK16: zümrelerimi burda daha aktif görmek istioyorum..özletmeyin..:KK19: kuzum sorulara baktım bende madencilik ve yalnız 1 dedim şıklara ama..ikinci sorunun 1 ve 3 olması mantıklı..şöyle ki: doğum oranı az olupta ölüm oranı da az yani ömür uzun olursa nüfus durağanlaşır..nüfus artışı azalır böylece..

sedefim ne güzel bi haber bu..koca kitabı devirdin yürü kim tutarseni tatlım..maşallah diyorum sana da:nazar::nazar::nazar::nazar:

çalışmaların istikrarlı gidiyor mantarım:nazar::nazar:gıpta ediyorum sana...inşallah planladığın gibi gider çalışmaların kuzumm..bu filme de hasta oluyorum..izlerken sürekli yüzümde bi tebessüm..çok tatlılar ya..:KK54:

kızlar topicinizin tembel kuşu geldi..:KK17:kaç gündür çalışamıyodum..:KK14::KK14::KK14:ama şeytanı gene alt ettim şükür..:KK33:niye istikrarı sağlayamıyorum ya...biraz azarlayın beni kendime getirin ne olur...herşey o masaya oturana kadar aslında oturunca kalkmak istemiyorum biliyorum ama ahhh ahh:KK43::KK43:
raporum: öğrenmeden 3 ünite konu çalışıldı.76 soru çözüldü ve öğrenme bitti..türkçeden 40 soru çözüldü..:nazar:

Sağ ol güzelim.:KK16:İnşallah planıma göre gidebilirim.:KK16:Ben de çok seviyorum bu diziyi.:KK12::KK16::21:Aynen çooook tatlılar, çooook güzeller.:KK16:

ahh niloş ablam ya keşke daha önce gitseydin doktora. :KK50: o haplar uyutmuyo da daha çok sersemletiyo insanı. ama sen kullanmaya devam et bakalım. seninle güzelce bi dinlenmen lazım. dinlenmeden devam edersen daha kötü olursun ablam. biraz enerji topla, ondan sonra bomba gibi devam edersin :KK8:

maşallah kuzucuğuma :nazar::nazar: yine harikasın. :nazar::nazar:

katılıyorum kuzum. ben de gk de videoyla çalışıcam. videolar uzun ama gerçekten etkili oluyor. iyi birinden dinleyince daha bi kafasına giriyo insanın.
aynen rahatladım kuzum :KK31: ama çok rahatlamamam lazım :KK9: tekrarsız bütün çalıştıklarım bi hiç olur çünkü. şimdi cumartesiye kadar deneme çözücem. cumartesi pazar eğitim tekrarına başlıcam. pzt kısmetse tarih :KK6:
ayyy inşallah çıkmaz. ama çıkıcak galiba :18: ben grip olcam sandım. çenem ağrıdı, biraz da boğazlarıma vurdu. ateşim çıktı. ama çene ne alaka falan diyodum ki 20 likler geliyo sanırım :18: gelcekse de bir an önce gelsin, gelmicekse seneye çıksın :KK1:

kuzum alma istersen. ben beyaz kalemin eğitim soru bankasını aldım; ama eğitimde değişik kavramlar çıkıyo diye aldım. ama gy de pek kasmıyolar. o kadar zor türkçe-mat soruları gelmez. gelse gelse ales tarzı çok düşündürcek sorular gelir. boşu boşuna da o kadar zor mat sorularıyla vakit kaybetmenin anlamı yok. ama gk için bişey diyemem yine de :26:
ben de bugün 2 aydır silinmeyen camlarımı sildim :KK1: ohh rahatladım valla silince :KK9:

sağol cloşum :KK48: harbiden çok ağırdı. bazen kucağımda çözüyodum, karnım içine çöküyodu :KK30: yeni aldığım kitaplar modülermiş, ince ince, çok sevindim bu yüzden :KK9:
kuzum aslında gayet güzel çalışmışsın. maşallah :nazar: ee öğrenme bitmiş zaten, çok şükür. rahatlamışsındır. gelişim de bitmişti sanki senin. türkçeden soru çözmek de çok önemli. onu hep boşluyorum ben.
masadan bi kere kalkınca bi daha tekrar oturmak çok zor oluyo. bence gündüz kahvaltıdan sonra önce yapılcak bi işin varsa onu yap. en son masaya otur. hem kafan rahat olur, hem de masadan kalkmaya bi sebebin olmaz. kalkana kadar çalışırsın. :KK34: bi de mesela benim belirli bi planım yok ama kalkınca ''bugün şunu şunu çalışayım'' diyorum. sen de öyle de ve dediğin şeye uymadan masadan kalkma :nazar:

Sağ ol fıstığım.:KK16:Video gerçekten çok etkili oluyor dediğin gibi.Planın da maşallah çok güzel.İnşallah yirmilik dişlerin çıkmaz kuzum.Bence çıkmayabilir.Mesela benim bazen ağrır ama dişlerde bir icraat yok geçen seneden beri.

Günaydın ballı kaymaklar.:KK16::KK16::KK16:

Birazdan anneanneme gideceğiz annemle.:KK53: Şu hatun her gün bi terane çıkarıyor,geçenlerde dedim her gün bi şey buluyon diye.:KK31::KK9: Gerçi dün rüyamda dedemin vefat ettiğini gördüm,Rabbim gecinden versin,hayattayken bol bol vakit geçirmek lazım.:KK39:

İnşallah çalışabilirim.:KK25: Akşama görüşürüz.:KK55:

Kuzum Allah uzun ömür versin dedeciğine.:KK16:Gelince çalışırsın sen de.:KK34:

Dünkü raporum:KK42:
Dün 256 yürütme sorusu çözdüm.:nazar::KK6:Bir de yargı videosu izledim.:126:Başka da bir şey yapmadım.:KK50:Canım dün pek çalışmak istemedi.:KK50:Ben de biraz kendime izin verdim.:KK34:

Bugün yargının özetini çıkaracağım ve sorularını çözeceğim.Hadi ben şimdi kaçayım.:KK55:Sonra yine gelirim.Öptüm her birinizi.:KK54:

Son düzenleme:
günaydınlar fıstıklı lokumlarım :KK8:
boynum tutulmuş dünden beri yanlara dönemiyorum :KK25: robot misali dolanıyorum :KK53:
hadi kolay gelsin canlarım :KK55:

ahh niloş ablam ya keşke daha önce gitseydin doktora. :KK50: o haplar uyutmuyo da daha çok sersemletiyo insanı. ama sen kullanmaya devam et bakalım. seninle güzelce bi dinlenmen lazım. dinlenmeden devam edersen daha kötü olursun ablam. biraz enerji topla, ondan sonra bomba gibi devam edersin :KK8:

maşallah kuzucuğuma :nazar::nazar: yine harikasın. :nazar::nazar:

katılıyorum kuzum. ben de gk de videoyla çalışıcam. videolar uzun ama gerçekten etkili oluyor. iyi birinden dinleyince daha bi kafasına giriyo insanın.
aynen rahatladım kuzum :KK31: ama çok rahatlamamam lazım :KK9: tekrarsız bütün çalıştıklarım bi hiç olur çünkü. şimdi cumartesiye kadar deneme çözücem. cumartesi pazar eğitim tekrarına başlıcam. pzt kısmetse tarih :KK6:
ayyy inşallah çıkmaz. ama çıkıcak galiba :18: ben grip olcam sandım. çenem ağrıdı, biraz da boğazlarıma vurdu. ateşim çıktı. ama çene ne alaka falan diyodum ki 20 likler geliyo sanırım :18: gelcekse de bir an önce gelsin, gelmicekse seneye çıksın :KK1:

kuzum alma istersen. ben beyaz kalemin eğitim soru bankasını aldım; ama eğitimde değişik kavramlar çıkıyo diye aldım. ama gy de pek kasmıyolar. o kadar zor türkçe-mat soruları gelmez. gelse gelse ales tarzı çok düşündürcek sorular gelir. boşu boşuna da o kadar zor mat sorularıyla vakit kaybetmenin anlamı yok. ama gk için bişey diyemem yine de :26:
ben de bugün 2 aydır silinmeyen camlarımı sildim :KK1: ohh rahatladım valla silince :KK9:

sağol cloşum :KK48: harbiden çok ağırdı. bazen kucağımda çözüyodum, karnım içine çöküyodu :KK30: yeni aldığım kitaplar modülermiş, ince ince, çok sevindim bu yüzden :KK9:
kuzum aslında gayet güzel çalışmışsın. maşallah :nazar: ee öğrenme bitmiş zaten, çok şükür. rahatlamışsındır. gelişim de bitmişti sanki senin. türkçeden soru çözmek de çok önemli. onu hep boşluyorum ben.
masadan bi kere kalkınca bi daha tekrar oturmak çok zor oluyo. bence gündüz kahvaltıdan sonra önce yapılcak bi işin varsa onu yap. en son masaya otur. hem kafan rahat olur, hem de masadan kalkmaya bi sebebin olmaz. kalkana kadar çalışırsın. :KK34: bi de mesela benim belirli bi planım yok ama kalkınca ''bugün şunu şunu çalışayım'' diyorum. sen de öyle de ve dediğin şeye uymadan masadan kalkma :nazar:

sağol cnm benim..tavsiyelrini dikkate alıcam.. pegem in 5000 soru bankası var bende onu bitiririm umarım..gelişimi ve öğrenmesi bitti..sorularıda güzel bence...aslında ben kendime şundan kızıyorum eğitimi istesem ocak ayının ortasına kadar bitiririm..çünkü hatırlamak için bakıyorum..senelerdir aynı şeyleri çalıştığımız için temelim var..ama tembellik işte..kendimi size şikayet edeyim de benliğim utansın:KK1::KK1::KK1:

günaydınlar fıstıklı lokumlarım :KK8:
boynum tutulmuş dünden beri yanlara dönemiyorum :KK25: robot misali dolanıyorum :KK53:
hadi kolay gelsin canlarım :KK55:

geçmiş olsun tatlım..sıcak havlu koy boynuna ..
bende dün misafir vardı sadece 100 öğrenme sorusu çözebildim:nazar:
hepinizi öptüm güzeller.iyi çalışmalar:KK54:

selam fıstıklar :KK3:
dün kuzenim bizde kaldı. onun facekolikliği yüzünden kkya giremedim. :KK9:
dünkü raporum :KK42: 2 tane deneme çözdüm, ihtiyaç 2011 den..
biri 116 doğru 4 yanlış, diğeri 112 doğru 7 yanlış 1 boş
bugün de deneme çözücem. hepimize kolay gelsin :KK16:

Selam kızlar
Geç uyandım, sonra temizlik yaptım yeni bitti işim. ellerimi kıremleyip:KK12: kahvemi alıp :KK68: hemen dersin başına geçiyorum

selam fıstıklar :KK3:
dün kuzenim bizde kaldı. onun facekolikliği yüzünden kkya giremedim. :KK9:
dünkü raporum :KK42: 2 tane deneme çözdüm, ihtiyaç 2011 den..
biri 116 doğru 4 yanlış, diğeri 112 doğru 7 yanlış 1 boş
bugün de deneme çözücem. hepimize kolay gelsin :KK16:

gk gy mi bu kuzum?

X