2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bende derse uçuyorum inkılaplardan soru çözeceğim 10 testim var sanırım 15 er soru idi. Sonra da mutlak değer çalışacağım. Problemlere son 2 konum kaldı :KK61:

hadi hepinizi öptüm :KK55:

sağol cnm benim..tavsiyelrini dikkate alıcam.. pegem in 5000 soru bankası var bende onu bitiririm umarım..gelişimi ve öğrenmesi bitti..sorularıda güzel bence...aslında ben kendime şundan kızıyorum eğitimi istesem ocak ayının ortasına kadar bitiririm..çünkü hatırlamak için bakıyorum..senelerdir aynı şeyleri çalıştığımız için temelim var..ama tembellik işte..kendimi size şikayet edeyim de benliğim utansın:KK1::KK1::KK1:

geçmiş olsun tatlım..sıcak havlu koy boynuna ..
bende dün misafir vardı sadece 100 öğrenme sorusu çözebildim:nazar:
hepinizi öptüm güzeller.iyi çalışmalar:KK54:

geçmiş olsun kuzu evde birileri masaj yapsın :KK19:
sağ olun canlarım:KK16:
selam fıstıklar :KK3:
dün kuzenim bizde kaldı. onun facekolikliği yüzünden kkya giremedim. :KK9:
dünkü raporum :KK42: 2 tane deneme çözdüm, ihtiyaç 2011 den..
biri 116 doğru 4 yanlış, diğeri 112 doğru 7 yanlış 1 boş
bugün de deneme çözücem. hepimize kolay gelsin :KK16:
maaşallah kuzum :nazar:

örgün eğitim programları meb tarafından hazırlanırmış
ben ttk sanıyodum ya :44:
acaba soru mu yanlış? sizce hangisi hazırlıyo

Son düzenleme:
mona ve bade efenim sizin dersiniz yok mu kkda geziniyorsunuz
üstelik banlanacak biri neredeyse :KK53:

Ya bebekim af edersin ama.:26: İğrenç durumdayım. Sapsarı dişlerim,ağzımı açıp gülemiyorum;gülerken elimi ağzıma kapatıp öyle gülüyorum.Düzenli fırçalıyorum,her türlü bakımı yapıyorum ama yok.:KK50::KK50: Sigara da içmiyorum.

kuzum normaldir. diş taşın var mı temızlet onları. ama sık temızletmek dişlerin direncini kırıyor.
yılda 1 kez iyidir sanırım yani
ben de sürekli fırçalıyorum ama istediğim gibi beyaz olmuyor:KK14:

kuzum normaldir. diş taşın var mı temızlet onları. ama sık temızletmek dişlerin direncini kırıyor.
yılda 1 kez iyidir sanırım yani
ben de sürekli fırçalıyorum ama istediğim gibi beyaz olmuyor:KK14:

Var canım.:KK31: Eylül ayında temizletmiştim ama 3 ay oldu cidden feci durumda.:KK14: Evet,temizletmek de çözüm değil malesef.:KK14:

X