2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Var canım.:KK31: Eylül ayında temizletmiştim ama 3 ay oldu cidden feci durumda.:KK14: Evet,temizletmek de çözüm değil malesef.:KK14:

kuzum doktora söyle onu en son ne zamn temizlettiğini. çünkü sık temizletirsen sararma mı oluşuyormuş ne.
belki sebebi ondandır daha önce de erkenden temizlettiysen eğer:26:

abimde sürekli gargara yapıyor dişte ne var ne yok söküp atıyor. onlar da yararlı:KK6:

kuzum doktora söyle onu en son ne zamn temizlettiğini. çünkü sık temizletirsen sararma mı oluşuyormuş ne.
belki sebebi ondandır daha önce de erkenden temizlettiysen eğer:26:

abimde sürekli gargara yapıyor dişte ne var ne yok söküp atıyor. onlar da yararlı:KK6:

Ah bebeğim neler denedim.Gargara,karbonat...:KK50::KK50:

Bu arada size uyarı : İhtiyaç'ın 2014 modüler soru setini 2012 İhtiyaç'ı çözenler almasın.:KK19:

Sorular tıpa tıp aynı.:KK19:

Ah bebeğim neler denedim.Gargara,karbonat...:KK50::KK50:

Bu arada size uyarı : İhtiyaç'ın 2014 modüler soru setini 2012 İhtiyaç'ı çözenler almasın.:KK19:

Sorular tıpa tıp aynı.:KK19:

aaa bak ne dicem kknin facesnden okumustum sanırım :44:
muzun kabuk iç yüzeyini dişe sürürsen de beyazlatıyormus
tabi bu mevsimde muzu nerden bulcez :KK53:

şimdi baktım muzun iç kabugunu dişine sürüp biraz sonra macunla fırcalayacaksın rengi acıyormus

karbonatla balı karıstırmak da acıyormus bunu bir deneyeyim ben :KK6:

Yemin ediyom şu çilemize bak.:KK5: Sırf bu sebepten Esra Erol'a katılasım var.:KK53:

Her hafta birine komple bakım yapıyolar.:KK23::KK1:

Yemin ediyom şu çilemize bak.:KK5: Sırf bu sebepten Esra Erol'a katılasım var.:KK53:

Her hafta birine komple bakım yapıyolar.:KK23::KK1:

ya asında bak resmimi koydum ya dişlerimin.
cok sarı değiller ama istediğim gibi beyaz da değil:26:
bir de taşları temizletecektim gittiğimde doktor unuttu ben de canıma minnet dedim hatırlatmadım cok acıyormus bee:KK25:

ya asında bak resmimi koydum ya dişlerimin.
cok sarı değiller ama istediğim gibi beyaz da değil:26:
bir de taşları temizletecektim gittiğimde doktor unuttu ben de canıma minnet dedim hatırlatmadım cok acıyormus bee:KK25:

La o dişler beyaz değil mi ?:KK53: Benimkiler kahverengiye dönmeye başladı.:KK14::KK14: Babam sigara içiyor,onun o kadar değil ya.:KK5:

Evet,çok acıyor yaaa.:KK14:

La o dişler beyaz değil mi ?:KK53: Benimkiler kahverengiye dönmeye başladı.:KK14::KK14: Babam sigara içiyor,onun o kadar değil ya.:KK5:

Evet,çok acıyor yaaa.:KK14:

ay ne bilim belki resimden öyle cıktı benim gözüme hoş görünmüyor :26:
kıyamam kuzum sen doktordan ilaç falan iste özel gargaraları var onların kendi yaptıkları:KK31:

ben bugün anayasa yasama bitirip soru çözecektim güya, ama not alarak çalışmak çok uzun sürüyor, hala not çıkartıyorum saat kaç oldu. en iyisi bugün notu bitirip tarih tekrarı yapıp yatayım. yarın sabah deneme sınavım var, 2,5 luk tarih netimi yükseltmek için tekrar yapıcam :KK1: sonrada duş alır miss gibi :KK12: yatarım

Portakal'ı dinliyom hacı sen.:KK31:

ney o radyo mu :26:
ben bugün anayasa yasama bitirip soru çözecektim güya, ama not alarak çalışmak çok uzun sürüyor, hala not çıkartıyorum saat kaç oldu. en iyisi bugün notu bitirip tarih tekrarı yapıp yatayım. yarın sabah deneme sınavım var, 2,5 luk tarih netimi yükseltmek için tekrar yapıcam :KK1: sonrada duş alır miss gibi :KK12: yatarım

maşallah kuzuma, yarınki sınavında başarılar :KK16:

X