2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

öyt den 69 soru çözdüm.
coğrafyadan nüfus ve yerleşmeyi bitirdim 36 soru çözdüm :KK6:
devam edecektim ama çalıkuşu başlayacak birazdan :KK17:
yarın dershaneye sabahtan gidip ders çalışmayı planlıyorum :KK55:

şu soruları yanlış yaptım :78:

1.Türkiyede nüfusun dağılışı üzerinde birçok faktör etkili olmaktadır.
buna göre Türkiye de nüfusun dağılışında aşağıda verilenlerden hangisinin payı diğerlerine göre
daha azdır ?
a)iklim
b)su kaynakları
c)sanayi
d)ulaşım
e)madencilik

2.Türkiyede son yıllarda nüfus artışının düşmesinde
1)doğurğanlığın azalması
2)ülke içi göçler
3)ortalama ömrün uzaması

durumlarından hangileri etkilidir?

A)yalnız 1
B)yalnız 2
C)yalnız 3
D)1-2
E)1-3

cevapları gece vericem kızlar çok öpüyorum :KK54:

Yalnız 1 ? :26::26:

Pöfff.:KK37::KK37: Bugün karizma paspas...:KK14::KK14:

Ben çıkayım kuzular,yarın iş çok.:KK31:

Bakarsınız hamaratlığımdan biri etkilenir de birilerinin kulağına kar suyu akar.:KK53::KK9:

Öpüyorum hepinizi,Allah rahatlık versin.

iyi geceler fıstıgım :KK8:
rüyanda kimi görecegini biliyorsun :KK14:

Pöfff.:KK37::KK37: Bugün karizma paspas...:KK14::KK14:

Ben çıkayım kuzular,yarın iş çok.:KK31:

Bakarsınız hamaratlığımdan biri etkilenir de birilerinin kulağına kar suyu akar.:KK53::KK9:

Öpüyorum hepinizi,Allah rahatlık versin.

iyi geceler tatlı rüyalar bebişime :KK16::KK54:

maşallah :nazar: pg den 448 soru çözerek yargı 5555 soru bankamı bitirmiş bulunmaktayım :92::109::119::118::116::114::124::123::125::126::128::KK19::KK66::KK64:

2.5 saatlik uzaktan eğitim dersinden çıktım,alan dersi.:KK37::KK37: Neyse.:KK6:

Reng,dişlerin çok güzel olmuş bebikom.:KK23:
o kadar saat dersten sonra kafa kalır mı kuzucum ya :KK14:

:KK1::KK1:
kuzum ya sevdicek beyaz kalemın gkgy soru bankasını alim diyor
ben emin olamadım nasıl acaba :26:

kuzum daha önce joker vardı ya, o matçıydı sanırım. o diyodu ki ben matçı olmama rağmen beyaz kalemin mat sorularını çözemiyorum diyodu. :26:

günaydın kızlar bugün okula gitmedim topikin ilk günaydınıda benden olsun dedim :KK54:
dün doktora gittim 7 gündür devam ediyodu , çok agırlaşmış migrenin dedi agrı kesici kas gevşetici bi de depresyon hapı verdi yogun stres altındaysan kullanmalısın dedi ama sabaha kadar ilaç uyutmadı gözüm kapalıydı ama beynim sürekli çalıştı hala da sanki beynim donuk :KK31: ben bu okulu bırakıp düzenli derse başlamadanda geçmicek sanırım :KK50:
neyse sabah sabah içinizi daraltmayayım gelirim yine :KK34:

günaydın kızlar bugün okula gitmedim topikin ilk günaydınıda benden olsun dedim :KK54:
dün doktora gittim 7 gündür devam ediyodu , çok agırlaşmış migrenin dedi agrı kesici kas gevşetici bi de depresyon hapı verdi yogun stres altındaysan kullanmalısın dedi ama sabaha kadar ilaç uyutmadı gözüm kapalıydı ama beynim sürekli çalıştı hala da sanki beynim donuk :KK31: ben bu okulu bırakıp düzenli derse başlamadanda geçmicek sanırım :KK50:
neyse sabah sabah içinizi daraltmayayım gelirim yine :KK34:

Günaydın:KK3: canım.Çok geçmiş olsun tatlım.:KK71:

Hepinize günaydın kuzularım.:KK3:Bugün güzel bir gün olur inşallah.:KK16:Dün raporumu vermeye gelemedim.:KK50:Bari bugün yazayım.:KK6:Dün yasamadan kalan 1 soru bankamdaki soruları çözdüm.:KK8:Yürütme videosu izledim.:126:Sonra da yürütmenin özetini çıkardım.:nazar::KK6:Malesef sorularını çözmeye vaktim kalmadı.:KK14:Çalıkuşu'nu izlediğim için.:KK17::KK16:

Sizlerle de paylaşayım dün akşamdan beri bu şarkı dilimde.Fahriye gerçekten çok güzel söylemiş.:KK16:

[video=youtube;I-HUbYkE_xg]http://www.youtube.com/watch?v=I-HUbYkE_xg[/video]:nazar:

Bugün inşallah yürütmeden 2 soru bankasından sorularımı çözüp yargıya başlayacağım.:KK16::KK6:
Geçmişi okuyamamıştım ben şimdi bir onları okuyayım.:KK6:

ayy rengoşum çok sevindimmm :KK16: ne mutlu, güle güle gül artık :KK60:
montun da hayırlı olsun, güle güle giy :KK12: kuzum ben de bi kere denk geldim o fiyata zaten. normalde pahalı her yerde. olsun en azından içine yatmış.
benim de 3 gündür damaklarım ağrıyo, akşam ateşim çıkınca birden aydınlanma yaşadım :KK28: ve sanırım 20 lik dişlerim çıkıyo :KK30:

maşallah fıstığım :nazar::nazar::nazar: kuzum sen elinden geleni yapıyosun zaten. video izliyosun, en iyi yayından çalışıyosun. bol soru çözüyosun. yanlışların elbet çıkıcaktır, vatandaşlık neticede :KK1: ama bu şekilde ilerlemeye devam et, ben yanlışlarının azalıcağına inanıyorum :KK31:

canlar bugün de pg yi bitirmeye çalışıcam :KK8: eğitim tekrarlarım için ocak ayını beklemicem, bu cumartesi tekrarlarıma başlıcam :KK6: cumartesi pazar eğitim tekrarı, haftaiçi tarih ve mat olucak. :KK31:

Sağ ol kuzum.:KK16:Şimdi biraz daha az yanlışım çıkıyor.:21:Size bir tavsiye vereyim kızlar.Video izleyip de soru çözün.Ben ne zaman video izlemeden soru çözsem çok yanlışım çıkıyor.:KK5:Video ile çalışınca yanlışlarım azalıyor.Gerçekten faydası oluyor vatandaşlıkta videoların.

maşallah mantarım çok iyi gidiyosun :nazar::nazar:
azmine hayranım senin :KK16:

maşallah kuzuma :nazar::KK16:

zümrem maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar::KK16:
hangi kitaptan çalışıyorsun kuzum :26:
bize dershane verdi alan kitabını ihtiyacın
ama yüzeysel diyorlar.yargı çıkarmış bir de ne yapsam ki:26:

kuzuuuumm hayırlı olsun dişlerin :118:
seni böyle mutlu görünce ben de çok mutlu oldum :KK16:
montun da hayırlı olsun bebişim güle güle kullan :21:

geçmiş olsun sedefim inşallah çıkmaz yirmiliklerin seneye atanınca çıksın :KK1:
şaka bir yana git doktora kuzum ne olur ne olmaz :26:
benim de doktora gitmem lazım senelerdir her kan tahlili yaptırmama troid bezlerinde bir oran fazla
diyolar :18: araştırdım sanırım hipertroid hastalığı var bende.belirtiler onu gösteriyo.
kısırlık yapıyomuş :KK31: artık farz oldu gitmem :44:

Sağ ol güzelim.:KK16:Kuzum geçmiş olsun.:KK71:Doktora git, ihmal etme.

canlarım sizi yerim hepinize ayrı ayrı teşekkürler :KK16::KK16:
bakın resim koyayım yapay duruyor mu objektif yorum yapın ama tamam :KK17: önceki halini görseniz daha iyi anlardınız ama napalım :KK1::KK1: öncekinde ön dört dişimde ayrıklık falan vardı :18:

Eki Görüntüle 907122

Maşallah kuzuma.:nazar:Çok güzel olmuş dişlerin.:KK16:Hayırlı olsun şekerparem.:KK16:

Kızlar nasılsınız?
Benim iki gündür kulağım tıkalı, çok rahatsız ediyor beni, hiç ders çalışamıyorum
:KK14:

Geçmiş olsun safranım.:KK71:İhmal etme, doktora görün.:KK34:Kulağını yıkatırsan daha iyi hissedersin kendini bence.:KK34:

maşallah :nazar: pg den 448 soru çözerek yargı 5555 soru bankamı bitirmiş bulunmaktayım :92::109::119::118::116::114::124::123::125::126::128::KK19::KK66::KK64:

Maşallah fıstığıma.:nazar:Oh ne güzel eğitimi bitirdin.Artık rahatla genel kültür çalışabilirsin kuzum.:KK16:Sana da geçmiş olsun güzelim.:KK71::KK16:İnşallah yirmilik dişlerin bu sene çıkmaz da sen de rahat edersin.:KK16:

Son düzenleme:
X