2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ula bu siteye üye ettirdiğimiz kadar hangi topik üye ettirdi bee :KK9:

tabi hemen :KK1:

23yaşında aslen Balıkesirli olduğum halde doğma büyüme İzmirliyim. Edirnede son sınıf öğrencisiyim.. okul öncesi branşım bu arada :)

$DSCF1653.jpg $DSCF1677.jpg $DSCF1686.jpg
bunlar rengoşum. :KK12: aa lafı bile olmaz kuzum :KK8:

Sedefim tişikkür ederimm...:KK17::KK17: O satıcılar hep aynı yalanı atıyo,abla bu hafta son diye...:KK53::KK53:

İyiyim Rengim ya napim...:KK14:

Çalıştım,müzik dinledim hepsi o...:KK31::KK31:
aferin kuzucuğuma :nazar::nazar:
yok kuzu ya bu adamı ilk kez görüyorum bende. ama belli olmaz tabii :KK1:
bak mesela bugün bi de polar pijama aldım. adama diyorum ki haftaya yenileri gelcek mi? yok abla gelmez artık yazlık kombinlere başlıyolar dedi :KK53: hee yeni kışa girdik ve yazlık kombin. ben de yedim :KK1:

Kuzum bazen gördüğün rüyalara inanmak gerek.Rüyan gerçek çıkabilir canım.Çünkü nette okuduğum kadarıyla böyle olan çok kişi var.Ben de seninle aynı durumdayım biliyor musun?Ben de geçen seneden beri bu tarz rüyalar görüyorum ama ben özel olarak bir dua yapmadım.Ben de gördüğüm kişiyi tanıyorum ama sadece merhaba merhabamız vardı.Şu an olma ihtimali de çok uzak.Çünkü bir iletişimimiz yok.O yüzden ben pek çıkacağına inanmıyorum.

Geçen sene gördüğüm kişiyi tanımıyordum ama geçenlerde gördüğüm tanıdığım kişiye çok benziyordu.Ben de senin gibi onunla ilgili önceden bilmediğim ama rüyamda gördüğüm bazı şeylerin gerçek olduğunu öğrendim sonradan.Aslında şaşırmamın sebebi de bu.Aman neyse zaman gösterecek hepimize neler olacağını...

Canlar bugünkü raporuma geleyim.:KK42:Türkiye'de nüfus ve yerleşmeden iki video izledim.:126:KK70:ata'dan özet çıkardım.:KK6:2 soru bankasından 247 soru çözdüm.:KK8::nazar:1 tane de tekrar amaçlı bir dil bilgisi testi çözdüm.:nazar: :KK6:
aferin benim maşallah düzenli fıstığıma :nazar: çok sistemlisin kuzum. helal sana valla :nazar::nazar::nazar: coğrafyanın da bitmesi yakındır ohhh :21:
forumun yeni üyesi olaraktan ben de aranızdayım:KK1:

hoşgeldin tatlım :KK16:
merak etme doğru topiktesin. biz bazen böyle konu dışına çıkabiliyoruz :KK9:

Sedefim bu arada ben sana çok kırgınım.:KK19::KK19:

O kadar öğretmenler günü geçti,sen bana bakteri tutmayan don almadın.:KK5::KK5:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Bumerang misali...:KK1::KK1:

Fır dönüyor...:KK31: Ben de yazıyorum ama öyle çok içten gelerek değil...Yüzüğü de attım,fotoğrafını da yırttım dedim,ki yaptım...:KK14::KK14: Onu söyleyince hepten kötü oldu.:KK24::KK24:
anladım kızcem. bakalım akısına bırak :KK6:

bazen mi :KK9:

aferin kuzucuğuma :nazar::nazar:
yok kuzu ya bu adamı ilk kez görüyorum bende. ama belli olmaz tabii :KK1:
bak mesela bugün bi de polar pijama aldım. adama diyorum ki haftaya yenileri gelcek mi? yok abla gelmez artık yazlık kombinlere başlıyolar dedi :KK53: hee yeni kışa girdik ve yazlık kombin. ben de yedim :KK1:

aferin benim maşallah düzenli fıstığıma :nazar: çok sistemlisin kuzum. helal sana valla :nazar::nazar::nazar: coğrafyanın da bitmesi yakındır ohhh :21:

Sağ ol kuzum.:KK16:İnşallah onu da kısa sürede bitirebilirim.Gerçi coğrafyadan hala yanlışlarım çıkıyor.:KK14::KK14:Sürekli tekrar yapmam gerekecek konuları sindirmek için.:KK50:

Sana da maşallah kuzum.:nazar:Sen de eğitimi bitirmişsin.:KK6::KK8::nazar:Artık biraz rahatlamışsındır.Bundan sonra da rahatla genel kültür genel yetenek çalışırsın meleğim.:KK16:

X