2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

pg yi bitirdim :KK8: 130 soru çözdüm
stake fln çalışmadım. çalışsam da unuturum onları, zaten sınavda çıkıcağını da sanmıyorum. sınava yakın bi zaman bakarım
maşallah eğitim bilimleri bitti :nazar::81:

sedefim güle güle kullan :KK16:
ben uzun zamandır kafama uygun kaşe bulamıyorum :KK43: tuhaf tuhaf modeller var
:26:
sağol kuzum, ben de istiyodum ne zamandır. mağazalarda da bulamıyorum. pazarda denk geldi. normalde pazarda da olmazdı böyle şeyler. adam toptancıymış, elinde bunlar fazla kalmış. o da bi kereliğine gelmiş. şansıma işte.. zaten pazar dönüşünde tüm kabanlar satılmıştı. o kadar ucuza o kadar kaliteliyi bulunca millet kaçırmamış. herkes 4 er 4 er alıyodu. :KK30: bi de adamda hem her renk var. hem de modelleri de farklıydı. vallahi bilsem sana alır kargoyla gönderirdim kuzum ya, bizim bedenlerimiz aynıdır zaten en küçüğü tam oldu bana
Hayırlı olsun canım,güle güle giy:KK19:

Bugün çalıştım kızlar maşallah:nazar::nazar:Raporum artık böyle:KK52:Beyaz Show'u bekliyorum.:KK47:

maşallah güzelime :nazar::nazar:

inşallah hayallerin gerçek olur sedefim benim :KK16::KK16:

aynen kuzum ocak sonuna bitireyim diyee planladım gygk ve eğitimi
ondan sonra alan çalışmaya başlıcam :KK6:
çok iyi düşünmüşsün kuzum. ondan sonra rahat rahat alana çalışırsın
kızlar size bişey dicem, ben evleneceğim kişiyi göreyim diye bazen böyle dua filan okuyorum bazende istihareye yatıyorum
ve hep aynı kişiyi görüyorum. bu kişiyi tanıyorum ama uzaktan hiçbir muhabbetimiz yok
aslında bakarsak hiç olma ihtimali de yok :26:
ayy kız var ya imkansız deme. hiç belli olmuyo böyle şeyler. bak bizim yıllar önce onurla barışmamız imkansız ötesi bişeydi. ama oldu. kader işte..
bu arada ben de istihareye yattığımda onuru görmüştüm ama senin gibi çıkmadan tanışmadan önce yatmamıştım. senin tanımadan görmen bence güzel bi işaret olabilir :KK69:

sedefim ben o kitabı okumadım ama ismi hep çok ayrıdır bende :KK69: fırsatım oldugu an okuyacagım inşallah :KK12:

badem ben lisedeyken büyüklerimiz derdi 3 gün oruc tutuyorsun sonra tuz yiyip yatıyorsun o gece rüyanda evlenecegin insanı görürsün diye.:KK1:(ama bunun beli bir zamanı vardı hangi ayda hatırlamıyorum)ben de yapmıstım bunu:KK53: ve aynı suan sevdiceke benzer birini üni koridorunda görmüştüm. ama sadece bir anlık görüntü.
belki doğrudur bilemiyorum:KK6:

senin de olabilir nasıl biri peki o?
ayy mutlaka okumalısın. zaten 1 günde bitirirsin. ben canan tanın bütün kitaplarını okudum. :KK69: en güzeli piraye :nazar:
iyi geceler kızlar :KK3:

Bade canını sıkmışlar yavrum ama şükür ki sonuç iyi çıkmış sevindim.. :KK9:

Rengina miden nasıl oldu? :KK5:

Sedef
sıkılma kuzum derslerin bittikçe sevin bi süre sonra eğitim sıkıyor hele pg ama yapacak bir şey son gaz devam canım.. programın çok güzel.. kızların da dediği gibi gk çalışırken unutmamış olursun eğitimi.. :nazar:

Sedulu ne yapacaksın kuzum sen bu sınavları :KK1:

kızlar bu gün ben hiçbir şey yapamadım.. Allah izin verirse şidi başlayacağım sizlere bir bakayım dedim.. Öpüyorum canlarım.. İyi geceler hoş sohbetler..
sağol morisim. sana da kolay gelsin :KK16:
selamlar canlarım :KK16: ben de azılı düşmanım alanla başlasam mı başlamasam mı kararsızım :KK5:
anam lahana hazırlamış sanırım bana sardıracak :KK53: oradan da gidecek zamanım :KK14:

kolay gelsin hepinizeee:KK55:
kuzum bence gygk yi de bitirdikten sonra alana başla. en azından kafan rahat olur. alandan başka derdin olmaz bi daha
Günaydın canlarım:KK3:

Sabah kalktığımda kar yağdığını görünce çok mutlu oldum.Şaşırabilirsiniz belki ama ben güneydeyim ve üniden beri kar görmüyordum:KK1:
Yemekten sonra karışık soru çözücem.

Kolay gelsin bebişler:KK54:
ayy bi tek benim bulunduğum ilde yapmadı sanırım ya :KK25:
slm güzeller...herkesin keyfi yerindedir inş..karın yağışıyla bi nostaljik oldum...bi huzur doldum da Allah dışarda kalanların yardımcısı olsun valla..:KK31:günlerdir süren rehavetten sonra artık çalışmaya başladım raporum çok parlak olmasada şöyle:
maşallah 90 gelişim soru çözüldü:nazar:
öğrenme konu çalışıldı 40 soru çözüldü:nazar:
bukadarcıkta olsa şeytanın bacağını kırdım ya şükür..

cnm üniyi ben erzurumda okudum..bi arkadaşımla fakülteye gidiyorduk..kar yağdı şaşırdı böyle çok sevindi..kendisi osmaniyeliydi..ee ne olmuş niye böyle şaşırdınki kara dedim..ben ilk defa görüyorum dedi..onu hatırlattın bana..:KK34: ahh ahh o günler..:KK31:kolay gelsin sanada cnm..

maşallah clemim :nazar::nazar: tabii hemen uçucak değilsin ya, yavaş yavaş olucak. yeterli aksatma. her gün az da olsa bakmaya çalış :KK34:

Merhaba kızlarım.:KK3::KK3:

Sedefim maşallah ve güle güle giy diyorum...:nazar::21::21:

Ben de bu sitedeki bit pazarından alıcam öteki ay kaşe mont.Kırmızı 40 tl...:KK52::KK52:

dersanem alıntı yapamamışım senden maaşallah kuzum :KK19:

pg yi bitirdim :KK8: 130 soru çözdüm
stake fln çalışmadım. çalışsam da unuturum onları, zaten sınavda çıkıcağını da sanmıyorum. sınava yakın bi zaman bakarım
maşallah eğitim bilimleri bitti :nazar::81:

sağol kuzum, ben de istiyodum ne zamandır. mağazalarda da bulamıyorum. pazarda denk geldi. normalde pazarda da olmazdı böyle şeyler. adam toptancıymış, elinde bunlar fazla kalmış. o da bi kereliğine gelmiş. şansıma işte.. zaten pazar dönüşünde tüm kabanlar satılmıştı. o kadar ucuza o kadar kaliteliyi bulunca millet kaçırmamış. herkes 4 er 4 er alıyodu. :KK30: bi de adamda hem her renk var. hem de modelleri de farklıydı. vallahi bilsem sana alır kargoyla gönderirdim kuzum ya, bizim bedenlerimiz aynıdır zaten en küçüğü tam oldu bana

maşallah güzelime :nazar::nazar:
ay sedefim senin kalbinin güzelliği yeter bana :KK31:
aklından geçirmiş olman dahi yeter kzum sağolasın :KK19:

resimlerini ekleyebilir misin kuzum zahmet olmayacaksa :KK30: benim aklımda da model oluşsun ya:26:

eğitim de bitmiş maaşallah kuzumaa:nazar::nazar::nazar::KK19::KK19:

Son düzenleme:
Hele birisi yataktan fırlamış gelmiş bak abartmıyorum. saçlar fora yüzünü yıkamamış mahmur mahmur bir garip
Annemin mamografi sonucunu alıcaz sıra bize geldi. Annemin kimlikte yazan isminin yazılışı ile söylenişi farklı.
Kadına kimliği uzatıyoruz baksın diye bakmıyor annemde söyledi adını bu gitti aramış bulamamış tekrarladık bak dedik isim farklı yazılıyo e niye demiyosunuz bilmem ne diye azarladı bizi :KK53: Bende dedim kimliği gösterdik kaç kere bakaydın gözüne bişey mi soktuk! arkasını dönüyo bana zorlamı getirdim ben seni buraya dedim hiçbişey demedi. Gerçekten mal kelimesi iyiki var!:KK14:

laa badem harbiden insan değiller ya, umurlarında bile değilsin yani devlet hastanelerinde. öyle takılmaya geliyolar sanki oraya
ben de bi kere idrar tahlili yaptırmıştım, tuvaletler leş gibi zaten
neyse, sonra tahlili vericeğimiz yere bırakıcam, kimse yok. görevliyi bekledim baya bi. bu sırada millet ellerinde tahlil çoğaldı. hanfendiyi bekliyoruz.
aheste aheste geldi. koyun oraya bekmenize gerek yoktu dedi.
ee karışçak ya dedik
aman alt tarafı idrar tahlili dedi :KK47:
o sırada bi adam gebe çıkarsam şaşırmam dedi :KK1:

bi kere de postanede fatura ödicem.
sıra bana geldi. faturayı uzattım. aldı koydu kenara. çantasından el kremini çıkardı. bi güzel kremledi kendini. kremi yedirdi, ellerini ovalaştırdı. ben hala bekliyorum ama. sanki gel benimle kavga et diyodu :KK47: en sonunda dayanamayıp dedim ki, bakımınızı bıraksanız da işinizle uğraşsanız azcık dedim. sanane benim bakımımdan dedi. şu anda bunu süremezsiniz dedim. sürerim dedi. saat 12 ile 1.30 arasında ne sürersen sür ama şu anda bunu süremezsin, işin benim işimi yapmak dedim. :KK47: ama çok sinirlenmiştim. onur beni sakinleştirmeye falan çalışıyo. en son seni şikayet edicem diye bağırarak çıkmıştım postaneden :KK9: herkes de bana helal olsun hiç ilgilenmiyo bunlar diye destek çıkmıştı :KK23:

Merhaba kızlarım.:KK3::KK3:

Sedefim maşallah ve güle güle giy diyorum...:nazar::21::21:

Ben de bu sitedeki bit pazarından alıcam öteki ay kaşe mont.Kırmızı 40 tl...:KK52::KK52:
sağol benim güzelime kırmızı çok yakışırrrr :KK69:
dersanem alıntı yapamamışım senden maaşallah kuzum :KK19:

ay sedefim senin kalbinin güzelliği yeter bana :KK31:
aklından geçirmiş olman dahi yeter kzum sağolasın :KK19:

resimlerini ekleyebilir misin kuzum zahmet olmayacaksa :KK30: benim aklımda da model oluşsun ya:26:

eğitim de bitmiş maaşallah kuzumaa:nazar::nazar::nazar::KK19::KK19:

eklerim rengoşum. dur foto çekeyim. bi bak sen, eğer beğenirsen ben sana haftaya alırım. gerçi adam 1 kereliğine geldiğini söyledi, ama belli olmaz. eğer haftaya da gelirse ben alır sana gönderirim. sonuçta 40 tl nereye vermiyoruz ki, kitaplara bile 100 tlyi bayılıyoruz artık :KK31:

monusum sen nasılsın kızcem :KK54:

sağol benim güzelime kırmızı çok yakışırrrr :KK69:

eklerim rengoşum. dur foto çekeyim. bi bak sen, eğer beğenirsen ben sana haftaya alırım. gerçi adam 1 kereliğine geldiğini söyledi, ama belli olmaz. eğer haftaya da gelirse ben alır sana gönderirim. sonuçta 40 tl nereye vermiyoruz ki, kitaplara bile 100 tlyi bayılıyoruz artık :KK31:

ay sedefim ya hayatta kabul edemem :KK30:
olur mu kuzum hiç öyle şey. sadece modeline bakma istedim :KK30:atanırsak alırız birbirmize :KK54:

Son düzenleme:
Sedefim tişikkür ederimm...:KK17::KK17: O satıcılar hep aynı yalanı atıyo,abla bu hafta son diye...:KK53::KK53:

İyiyim Rengim ya napim...:KK14:

Çalıştım,müzik dinledim hepsi o...:KK31::KK31:

Sedefim tişikkür ederimm...:KK17::KK17: O satıcılar hep aynı yalanı atıyo,abla bu hafta son diye...:KK53::KK53:

İyiyim Rengim ya napim...:KK14:

Çalıştım,müzik dinledim hepsi o...:KK31::KK31:

daha ne olsun bebekim:KK6:
faceden clamentaine ile arkadas olduk bugün ya ben onu o kadar beğendim ki :KK16: hani insanın hanımefendiliği yüzüne yansır ya aynı öyle:KK19:

kızlar size bişey dicem, ben evleneceğim kişiyi göreyim diye bazen böyle dua filan okuyorum bazende istihareye yatıyorum
ve hep aynı kişiyi görüyorum. bu kişiyi tanıyorum ama uzaktan hiçbir muhabbetimiz yok
aslında bakarsak hiç olma ihtimali de yok :26:

Kuzum bazen gördüğün rüyalara inanmak gerek.Rüyan gerçek çıkabilir canım.Çünkü nette okuduğum kadarıyla böyle olan çok kişi var.Ben de seninle aynı durumdayım biliyor musun?Ben de geçen seneden beri bu tarz rüyalar görüyorum ama ben özel olarak bir dua yapmadım.Ben de gördüğüm kişiyi tanıyorum ama sadece merhaba merhabamız vardı.Şu an olma ihtimali de çok uzak.Çünkü bir iletişimimiz yok.O yüzden ben pek çıkacağına inanmıyorum.

Geçen sene gördüğüm kişiyi tanımıyordum ama geçenlerde gördüğüm tanıdığım kişiye çok benziyordu.Ben de senin gibi onunla ilgili önceden bilmediğim ama rüyamda gördüğüm bazı şeylerin gerçek olduğunu öğrendim sonradan.Aslında şaşırmamın sebebi de bu.Aman neyse zaman gösterecek hepimize neler olacağını...

Canlar bugünkü raporuma geleyim.:KK42:Türkiye'de nüfus ve yerleşmeden iki video izledim.:126:KK70:ata'dan özet çıkardım.:KK6:2 soru bankasından 247 soru çözdüm.:KK8::nazar:1 tane de tekrar amaçlı bir dil bilgisi testi çözdüm.:nazar: :KK6:

Kuzum bazen gördüğün rüyalara inanmak gerek.Rüyan gerçek çıkabilir canım.Çünkü nette okuduğum kadarıyla böyle olan çok kişi var.Ben de seninle aynı durumdayım biliyor musun?Ben de geçen seneden beri bu tarz rüyalar görüyorum ama ben özel olarak bir dua yapmadım.Ben de gördüğüm kişiyi tanıyorum ama sadece merhaba merhabamız vardı.Şu an olma ihtimali de çok uzak.Çünkü bir iletişimimiz yok.O yüzden ben pek çıkacağına inanmıyorum.

Geçen sene gördüğüm kişiyi tanımıyordum ama geçenlerde gördüğüm tanıdığım kişiye çok benziyordu.Ben de senin gibi onunla ilgili önceden bilmediğim ama rüyamda gördüğüm bazı şeylerin gerçek olduğunu öğrendim sonradan.Aslında şaşırmamın sebebi de bu.Aman neyse zaman gösterecek hepimize neler olacağını...

Canlar bugünkü raporuma geleyim.:KK42:Türkiye'de nüfus ve yerleşmeden iki video izledim.:126:KK70:ata'dan özet çıkardım.:KK6:2 soru bankasından 247 soru çözdüm.:KK8::nazar:1 tane de tekrar amaçlı bir dil bilgisi testi çözdüm.:nazar: :KK6:
maşallah istikrarlı kuzuma :KK16:

Tek rakibimsin zümrem.:KK1::KK1:

X