2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Günaydın kuzucuklarım.:KK3:Bugün erkenciyim birazdan ders çalışmaya başlayacağım.:KK6:İnşallah bugün nüfus ve yerleşmeyi bitirebilirim.:KK16:

Herkese kolay gelsin deyip kaçıyorum.:KK55::KK55:Öptüm her birinizi.:KK54::KK34:

selamlar canlarım :KK16: ben de azılı düşmanım alanla başlasam mı başlamasam mı kararsızım :KK5:
anam lahana hazırlamış sanırım bana sardıracak :KK53: oradan da gidecek zamanım :KK14:

kolay gelsin hepinizeee:KK55:

Günaydın canlarım:KK3:

Sabah kalktığımda kar yağdığını görünce çok mutlu oldum.Şaşırabilirsiniz belki ama ben güneydeyim ve üniden beri kar görmüyordum:KK1:
Yemekten sonra karışık soru çözücem.

Kolay gelsin bebişler:KK54:

Günaydın kuzucuklarım.:KK3:Bugün erkenciyim birazdan ders çalışmaya başlayacağım.:KK6:İnşallah bugün nüfus ve yerleşmeyi bitirebilirim.:KK16:

Herkese kolay gelsin deyip kaçıyorum.:KK55::KK55:Öptüm her birinizi.:KK54::KK34:

selamlar canlarım :KK16: ben de azılı düşmanım alanla başlasam mı başlamasam mı kararsızım :KK5:
anam lahana hazırlamış sanırım bana sardıracak :KK53: oradan da gidecek zamanım :KK14:

kolay gelsin hepinizeee:KK55:

Sabah kalktığımda kar yağdığını görünce çok mutlu oldum.Şaşırabilirsiniz belki ama ben güneydeyim ve üniden beri kar görmüyordum:KK1:

kolay gelsin kızlar :KK16::KK16::KK16:

ben de dershaneye gidecektim hazırlandım evden çıkacaktım ki
kar yağışı sebebiyle dersler iptal olmuş :KK31:
bugün güzel bir raporla gelirim inşallah :KK6:

slm güzeller...herkesin keyfi yerindedir inş..karın yağışıyla bi nostaljik oldum...bi huzur doldum da Allah dışarda kalanların yardımcısı olsun valla..:KK31:günlerdir süren rehavetten sonra artık çalışmaya başladım raporum çok parlak olmasada şöyle:
maşallah 90 gelişim soru çözüldü:nazar:
öğrenme konu çalışıldı 40 soru çözüldü:nazar:
bukadarcıkta olsa şeytanın bacağını kırdım ya şükür..

cnm üniyi ben erzurumda okudum..bi arkadaşımla fakülteye gidiyorduk..kar yağdı şaşırdı böyle çok sevindi..kendisi osmaniyeliydi..ee ne olmuş niye böyle şaşırdınki kara dedim..ben ilk defa görüyorum dedi..onu hatırlattın bana..:KK34: ahh ahh o günler..:KK31:kolay gelsin sanada cnm..

kolay gelsin kızlar :KK16::KK16::KK16:

ben de dershaneye gidecektim hazırlandım evden çıkacaktım ki
kar yağışı sebebiyle dersler iptal olmuş :KK31:
bugün güzel bir raporla gelirim inşallah :KK6:

tuğbacım ya çok soğuk dışarısıevimin üst sokağında spor salonuna yazılmıştım çok yakın ama gidemiyorum..buzz :18:
neyse artık bugün evde çalışırsın sıcacık..:KK14:

Hayırlı Cumalar bebeklerim...:KK61::KK61:

Günlerin yorgunluğunu çıkardım ve bugün 12'de uyandım...:KK14::KK14:

Rengim Aralık çıkıyor,hala neyi bekliyorsun alana başlamak için ? :KK50: Zaten diğerlerinde temelimiz var.:nazar::nazar:

Ben de başlarım inşallah birazdan,öptüm hepinizi....:KK70:

cumanız hayrolsun kuzular :KK16:

çalışanlara maşallah :nazar:

ben öğlen vatndaşlıktan anayasalar konusuna çalıştım birazdan sorularını çözecem :112:

lahanayı sardım kızlar şimdi bitti :KK43: tabi bende de bel denen şey kalmadı :KK25:

kızlar size bişey dicem, ben evleneceğim kişiyi göreyim diye bazen böyle dua filan okuyorum bazende istihareye yatıyorum
ve hep aynı kişiyi görüyorum. bu kişiyi tanıyorum ama uzaktan hiçbir muhabbetimiz yok
aslında bakarsak hiç olma ihtimali de yok :26:

olmaz olmaz deme, olmaz olur.

lahanayı sardım kızlar şimdi bitti :KK43: tabi bende de bel denen şey kalmadı :KK25:
ayyy çok severim ellerine sağlık, bende her pazara gittiğimde alsam diyorum gözüm kayıyor ama sararak çok zamanımı alır diye almıyorum. komsularımın biri hayrına yapsa da gönderse

olmaz olmaz deme, olmaz olur.

ayyy çok severim ellerine sağlık, bende her pazara gittiğimde alsam diyorum gözüm kayıyor ama sararak çok zamanımı alır diye almıyorum. komsularımın biri hayrına yapsa da gönderse

sağol tatlım göndereyim hemen size :KK55: ama benm kargo mimli oldugu için gelene kadar bozulur sarmalar :KK9:

bende bu saate kadar masa başına oturmadım daha
gece uzun zamandır izlemediğim yabancı bir dizinin 1 bölümünü izledim geç yattım
sabah geç kalktım
sonra komşuyla kahve keyfi
öğlen eşle kahvaltı temizlik dersken
şimdi oturuyorum inşallah. 2 saat sonra da kalkar yemek muhabbetine başlarım artık

eline sağlık kuzum..afiyetle yeyin inş..

bende bu saate kadar masa başına oturmadım daha
gece uzun zamandır izlemediğim yabancı bir dizinin 1 bölümünü izledim geç yattım
sabah geç kalktım
sonra komşuyla kahve keyfi
öğlen eşle kahvaltı temizlik dersken
şimdi oturuyorum inşallah. 2 saat sonra da kalkar yemek muhabbetine başlarım artık

inşallah çalışmaya başlayabilirsin cnm..bende kaç gündür bi rehavet vardı attım üstümden.devamı gelir umarım:44:

slm güzeller...herkesin keyfi yerindedir inş..karın yağışıyla bi nostaljik oldum...bi huzur doldum da Allah dışarda kalanların yardımcısı olsun valla..:KK31:günlerdir süren rehavetten sonra artık çalışmaya başladım raporum çok parlak olmasada şöyle:
maşallah 90 gelişim soru çözüldü:nazar:
öğrenme konu çalışıldı 40 soru çözüldü:nazar:
bukadarcıkta olsa şeytanın bacağını kırdım ya şükür..

cnm üniyi ben erzurumda okudum..bi arkadaşımla fakülteye gidiyorduk..kar yağdı şaşırdı böyle çok sevindi..kendisi osmaniyeliydi..ee ne olmuş niye böyle şaşırdınki kara dedim..ben ilk defa görüyorum dedi..onu hatırlattın bana..:KK34: ahh ahh o günler..:KK31:kolay gelsin sanada cnm..

Ben çok seviyorum kar'ı canım.Buzlanmadığı sürece her yer pamuk gibi oluyor.Ne yazık kı 2 saat yağdı,durdu.Buna da şükür diyorum:KK1:

canlarım bugün annemin bütün ısrarlarına rağmen pazara gitmeye hayır, ders çalışmaya evet dedim :KK1:
sonra o pazara gitti, ben güzel güzel çalışırken aradı. çok güzel kaşe montlar var gel gel dedi. dayanamadım gittim :KK55:
ay kızlar renk renk çok da ucuz tanesi 40 tl :KK53: iyi ki gitmişim. 120 tl ye 3 tane aldım. biri bordo, biri mor, biri şerabi :KK1: mağazadan 1 tanesini 120 tl ye alamazdım. :KK31:
sonracığıma eve gelince üşüdüm azcık ısınayım dedim, yemek yedim, azcık esra erol baktım :KK53:
şimdi pg yi bitirmeye gidiyorum, geçmişi okuyamadım. sonra görüşürüz canlar :KK3:

canlarım bugün annemin bütün ısrarlarına rağmen pazara gitmeye hayır, ders çalışmaya evet dedim :KK1:
sonra o pazara gitti, ben güzel güzel çalışırken aradı. çok güzel kaşe montlar var gel gel dedi. dayanamadım gittim :KK55:
ay kızlar renk renk çok da ucuz tanesi 40 tl :KK53: iyi ki gitmişim. 120 tl ye 3 tane aldım. biri bordo, biri mor, biri şerabi :KK1: mağazadan 1 tanesini 120 tl ye alamazdım. :KK31:
sonracığıma eve gelince üşüdüm azcık ısınayım dedim, yemek yedim, azcık esra erol baktım :KK53:
şimdi pg yi bitirmeye gidiyorum, geçmişi okuyamadım. sonra görüşürüz canlar :KK3:

sedefim güle güle kullan :KK16:
ben uzun zamandır kafama uygun kaşe bulamıyorum :KK43: tuhaf tuhaf modeller var
:26:

Hayırlı olsun canım,güle güle giy:KK19:

Bugün çalıştım kızlar maşallah:nazar::nazar:Raporum artık böyle:KK52:Beyaz Show'u bekliyorum.:KK47:

X