2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sedefim kırmızı ve pembeye bayıldım,gerçekten o fiyata çok güzeller...:KK16::KK16:
sağol monam :KK16: aynen

ay sedefim ne güzellermiş güle güle kullan :KK16:
yalnız ben hepsini aynı model aldın sanmıstım farklılarmış. pembe mi şarap mı rengi sonuncu oana bayıldımmm :KK12:
o kısa sanırım kuzum dimi
sağol kuzum :KK16: yok daha farklı modeller de vardı kendimi zor tuttum almamak için. annem de 3 tane aldı, krem, yeşil ve oranj. diceksiniz ki mont kıtlığından mı çıktınız :KK52: ama bu fiyata bu güzel renkleri bulamazdık. bunlar bizi bi hayli götürür artık :KK53:
kuzum pembe değil, daha çok şarap renginde. fotoda tam net çıkmamış rengi. evet o kısa. giyince ceket gibi duruyo, onu o yüzden seçtim :KK31: diğerleri de soğukta daha çok ısıtır diye uzun seçtim. sarı vardı bi tane. ay sarı mont beğeniceğim aklıma gelmezdi, ama o kadar tatlı bi sarıydı ki. ama sarıyı pek kombinleyemem diye almadım :KK31:
Hoş geldin canım.:KK3:

Kuzum yeni cicilerin hayırlı olsun.Güle güle giy tatlım.:KK16:Ben pembe olanı çok sevdim.

sağol kuzum :KK16:

sağol monam :KK16: aynen

sağol kuzum :KK16: yok daha farklı modeller de vardı kendimi zor tuttum almamak için. annem de 3 tane aldı, krem, yeşil ve oranj. diceksiniz ki mont kıtlığından mı çıktınız :KK52: ama bu fiyata bu güzel renkleri bulamazdık. bunlar bizi bi hayli götürür artık :KK53:
kuzum pembe değil, daha çok şarap renginde. fotoda tam net çıkmamış rengi. evet o kısa. giyince ceket gibi duruyo, onu o yüzden seçtim :KK31: diğerleri de soğukta daha çok ısıtır diye uzun seçtim. sarı vardı bi tane. ay sarı mont beğeniceğim aklıma gelmezdi, ama o kadar tatlı bi sarıydı ki. ama sarıyı pek kombinleyemem diye almadım :KK31:

sağol kuzum :KK16:

hmm lsun kuzum ya kaşenin modası mı gecer. her zaman giyilir ne güzel iyi ki almışsın :21:
sarı rengini ben hiçbir şeyde sevmiyorum kuzum nedense antipatim var kendilerine :KK53:
gerci iyimserlik rengidir ama ben cok kötümserim zaar ki :KK52:

Sedefim bu arada ben sana çok kırgınım.:KK19::KK19:

O kadar öğretmenler günü geçti,sen bana bakteri tutmayan don almadın.:KK5::KK5:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK53::KK53: şekerim bakteri tutmayan şeyler onurun işi benim değil :KK23:
Sağ ol kuzum.:KK16:İnşallah onu da kısa sürede bitirebilirim.Gerçi coğrafyadan hala yanlışlarım çıkıyor.:KK14::KK14:Sürekli tekrar yapmam gerekecek konuları sindirmek için.:KK50:

Sana da maşallah kuzum.:nazar:Sen de eğitimi bitirmişsin.:KK6::KK8::nazar:Artık biraz rahatlamışsındır.Bundan sonra da rahatla genel kültür genel yetenek çalışırsın meleğim.:KK16:

coğrafya çok soru çözmeyi gerektiriyo kuzum. soru çözdükçe yanlışların azalıcak inşallah :KK31:
evet kuzum rahatladım. çok şükür bitti eğitim. :nazar: hatta daha ayın yarısında olduğumuz için ben bu aydan eğitim tekrarlarına başlıcam. ocakta da haftasonu eğitim tekrarı yapıcam. hafta içi de tarih-mat olarak götürmeyi düşünüyorum. şubatta da coğrafya-vatandaşlık çalışmayı düşünüyorum. martta da hepsinden genel tekrar inşallah

Ben yatıyorum kızlarım...:KK50::KK50:

Sabah dersim var,öğleden sonra da eğitim denemesi...:18::18:

Akşama anca gelirim.:KK22::KK22:

Öpüyorum kocaman.:KK16::KK16::KK16:

:KK53::KK53: şekerim bakteri tutmayan şeyler onurun işi benim değil :KK23:

coğrafya çok soru çözmeyi gerektiriyo kuzum. soru çözdükçe yanlışların azalıcak inşallah :KK31:
evet kuzum rahatladım. çok şükür bitti eğitim. :nazar: hatta daha ayın yarısında olduğumuz için ben bu aydan eğitim tekrarlarına başlıcam. ocakta da haftasonu eğitim tekrarı yapıcam. hafta içi de tarih-mat olarak götürmeyi düşünüyorum. şubatta da coğrafya-vatandaşlık çalışmayı düşünüyorum. martta da hepsinden genel tekrar inşallah

İnşallah kuzum.:KK16:Planın çok güzel olmuş kuzum.:KK16:İnşallah konuları erken bitirip sürekli soru-deneme-tekrar yapabiliriz.

he tamam kızcem gercek face acarsan o zaman haber verirsin ekleşiriz olma mı :KK19:

Tamam kuzum o zaman haber veririm.Ekleşiriz tabi kuzum.:KK19::KK19:Ama ben face açarsam atandıktan sonra açmayı düşünüyorum.Çünkü etraftan gördüğüm kadarıyla face çok zaman alıyor.Bu sıralar hem onla vakit kaybetmek istemem hem de millete kpss ile ilgili hesap vermekten bıktığım için bir de oradan millete açıklama yapmak zorunda kalmak istemiyorum.:KK50:

Canlar ben artık yatayım.:KK55:Artık sabahları erken kalkıp çalışıyorum.:KK6:

Tamam kuzum o zaman haber veririm.Ekleşiriz tabi kuzum.:KK19::KK19:Ama ben face açarsam atandıktan sonra açmayı düşünüyorum.Çünkü etraftan gördüğüm kadarıyla face çok zaman alıyor.Bu sıralar hem onla vakit kaybetmek istemem hem de millete kpss ile ilgili hesap vermekten bıktığım için bir de oradan millete açıklama yapmak zorunda kalmak istemiyorum.:KK50:

Canlar ben artık yatayım.:KK55:Artık sabahları erken kalkıp çalışıyorum.:KK6:

tamam kuzum atandıktan sonra acarsın sen de:KK48:
benım de var ama ben hiç kullanmıyrum sadece arkadaslarla mesajlasmak için başka bir etkinliğim olmuyor:KK1: ha bir de arada kitapsece kızgın yorumlar yapıyorum kargom gelmediğinde :KK9:

iyi geceler fıstıgım:KK54:

merhaba:KK3: ön lisansım sormak istediğim bi soru var. atama dönemleri her sene aynı mı? aynıysa hangi aylarda oluyor?

tamam kuzum atandıktan sonra acarsın sen de:KK48:
benım de var ama ben hiç kullanmıyrum sadece arkadaslarla mesajlasmak için başka bir etkinliğim olmuyor:KK1: ha bir de arada kitapsece kızgın yorumlar yapıyorum kargom gelmediğinde :KK9:

iyi geceler fıstıgım:KK54:

Sana da iyi geceler rengişim benim güzel kuzum.:KK16:Öptüm canım.:KK54::KK54::KK54:

tuğbacım ya çok soğuk dışarısıevimin üst sokağında spor salonuna yazılmıştım çok yakın ama gidemiyorum..buzz :18:
neyse artık bugün evde çalışırsın sıcacık..:KK14:

evet kuzum çok soğuk ya :KK50:

lahanayı sardım kızlar şimdi bitti :KK43: tabi bende de bel denen şey kalmadı :KK25:

ooo marifetlim benim ellerine sağlık :KK48:
canlarım bugün annemin bütün ısrarlarına rağmen pazara gitmeye hayır, ders çalışmaya evet dedim :KK1:
sonra o pazara gitti, ben güzel güzel çalışırken aradı. çok güzel kaşe montlar var gel gel dedi. dayanamadım gittim :KK55:
ay kızlar renk renk çok da ucuz tanesi 40 tl :KK53: iyi ki gitmişim. 120 tl ye 3 tane aldım. biri bordo, biri mor, biri şerabi :KK1: mağazadan 1 tanesini 120 tl ye alamazdım. :KK31:
sonracığıma eve gelince üşüdüm azcık ısınayım dedim, yemek yedim, azcık esra erol baktım :KK53:
şimdi pg yi bitirmeye gidiyorum, geçmişi okuyamadım. sonra görüşürüz canlar :KK3:

hayırlı olsun sedefim güle güle kullan :21:
valla bayıldım hepsine o fiyata çok iyi :KK8:

pg yi bitirdim :KK8: 130 soru çözdüm
stake fln çalışmadım. çalışsam da unuturum onları, zaten sınavda çıkıcağını da sanmıyorum. sınava yakın bi zaman bakarım
maşallah eğitim bilimleri bitti :nazar::81:

maşallah kuzuma :nazar::nazar::119:

Kuzum bazen gördüğün rüyalara inanmak gerek.Rüyan gerçek çıkabilir canım.Çünkü nette okuduğum kadarıyla böyle olan çok kişi var.Ben de seninle aynı durumdayım biliyor musun?Ben de geçen seneden beri bu tarz rüyalar görüyorum ama ben özel olarak bir dua yapmadım.Ben de gördüğüm kişiyi tanıyorum ama sadece merhaba merhabamız vardı.Şu an olma ihtimali de çok uzak.Çünkü bir iletişimimiz yok.O yüzden ben pek çıkacağına inanmıyorum.

Geçen sene gördüğüm kişiyi tanımıyordum ama geçenlerde gördüğüm tanıdığım kişiye çok benziyordu.Ben de senin gibi onunla ilgili önceden bilmediğim ama rüyamda gördüğüm bazı şeylerin gerçek olduğunu öğrendim sonradan.Aslında şaşırmamın sebebi de bu.Aman neyse zaman gösterecek hepimize neler olacağını...

Canlar bugünkü raporuma geleyim.:KK42:Türkiye'de nüfus ve yerleşmeden iki video izledim.:126:KK70:ata'dan özet çıkardım.:KK6:2 soru bankasından 247 soru çözdüm.:KK8::nazar:1 tane de tekrar amaçlı bir dil bilgisi testi çözdüm.:nazar: :KK6:

kuzum çok iyi gdiyosun maşallah :nazar::nazar::KK16:

forumun yeni üyesi olaraktan ben de aranızdayım:KK1:

hoş geldin mdn :KK3:

X