2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

evet kuzum çok soğuk ya :KK50:

ooo marifetlim benim ellerine sağlık :KK48:

hayırlı olsun sedefim güle güle kullan :21:
valla bayıldım hepsine o fiyata çok iyi :KK8:

maşallah kuzuma :nazar::nazar::119:

kuzum çok iyi gdiyosun maşallah :nazar::nazar::KK16:

hoş geldin mdn :KK3:

senin yanında lafım olmaz kızcem :KK19: maaşallah ayrıca :KK24:

hmm lsun kuzum ya kaşenin modası mı gecer. her zaman giyilir ne güzel iyi ki almışsın :21:
sarı rengini ben hiçbir şeyde sevmiyorum kuzum nedense antipatim var kendilerine :KK53:
gerci iyimserlik rengidir ama ben cok kötümserim zaar ki :KK52:
aynen kuzum sarıyı ben de hiç sevmem. nedense o renk bana hep itici gelir. :KK1: ama siyaha bayılırım :KK53:
Ben yatıyorum kızlarım...:KK50::KK50:

Sabah dersim var,öğleden sonra da eğitim denemesi...:18::18:

Akşama anca gelirim.:KK22::KK22:

Öpüyorum kocaman.:KK16::KK16::KK16:
iyi geceler tatlışkom. inşallah denemen çok iyi geçer :KK16:
İnşallah kuzum.:KK16:Planın çok güzel olmuş kuzum.:KK16:İnşallah konuları erken bitirip sürekli soru-deneme-tekrar yapabiliriz.
inşallah mantarım ya, tekrarlar da çok önemli çünkü. deneme de çok vakit alan bişey. inşallah konularımız çabuk biter de rahat rahat deneme çözeriz :KK8:
Tamam kuzum o zaman haber veririm.Ekleşiriz tabi kuzum.:KK19::KK19:Ama ben face açarsam atandıktan sonra açmayı düşünüyorum.Çünkü etraftan gördüğüm kadarıyla face çok zaman alıyor.Bu sıralar hem onla vakit kaybetmek istemem hem de millete kpss ile ilgili hesap vermekten bıktığım için bir de oradan millete açıklama yapmak zorunda kalmak istemiyorum.:KK50:

Canlar ben artık yatayım.:KK55:Artık sabahları erken kalkıp çalışıyorum.:KK6:
iyi geceler tatlı rüyalar kuzum :KK16:
bugün öğrenmeden dört ünite bitirdim 100 soru çözdüm :nazar::KK6:

maşallah tuğbammm :nazar::nazar::nazar::nazar: ee öğrenme bitmiştir zaten :KK8:

senin yanında lafım olmaz kızcem :KK19: maaşallah ayrıca :KK24:

sağol kuzum :KK16:
sen çalıştın mı bugün alana ?

aynen kuzum sarıyı ben de hiç sevmem. nedense o renk bana hep itici gelir. :KK1: ama siyaha bayılırım :KK53:

iyi geceler tatlışkom. inşallah denemen çok iyi geçer :KK16:

inşallah mantarım ya, tekrarlar da çok önemli çünkü. deneme de çok vakit alan bişey. inşallah konularımız çabuk biter de rahat rahat deneme çözeriz :KK8:

iyi geceler tatlı rüyalar kuzum :KK16:

maşallah tuğbammm :nazar::nazar::nazar::nazar: ee öğrenme bitmiştir zaten :KK8:

sağol sedefim :KK16::KK16: çok az kaldı kuzum yarın biter :KK8:
eğer ihtiyaçtan çalışsaydım bir haftada eğitimi bitirirdim :KK1:
kitapları görseniz çok ince üstün körü her şey :KK19:

yok tugbim:KK5: sanırım alana daha hazır değilim :KK30: zaman da gecıyor offf:KK43:

gidiyorum maalesef. çok verimli olmasa da. staj okul dersane derken ders çalışmaya vakit bulamıyorum ben :KK43: sen _?

bilmez miyim kuzum, 2013 leri var bende. o inceliğin içinde bile bişey yok, adı gibi sürekli sohbet havası :KK1: aslında güzel bişey düşünmüşler, eğlenceli gibi ama yeterli olmuyo işte kpss için.
tuğbam ben sadece rehberliği ihtiyaçtan çalıştım. o güzeldi. hem zaten rehberlik soruyla öğreniliyo bence. ben sorularda çok yanlış yapıyorum. mesela bi eğitsel ve mesleki rehberliğin tanımını biliyorum. ama sorularda ikisini birbirine karıştırdığım oluyo. ancak soruyla oturur rehberlik bence :KK31:

gidiyorum maalesef. çok verimli olmasa da. staj okul dersane derken ders çalışmaya vakit bulamıyorum ben :KK43: sen _?

gitmiyorum canım. geçen yıl ihtiyaca gittim. hem senin gibi staj-okul-dershane 3 lüsü arasında olmaktan pek verimli olmadı. hem de ihtiyaçtan hiç memnun kalmadım. eğitim hocaları dışında.. bu sene bi ara feme yazılmayı düşündüm; ama vazgeçtim. hem bu yıl okul derdim de olmayınca evde çalışayım dedim
aman bu yıl okulu pek boşlama. bizim hocaların son sene bile ne yapıcakları hiç belli olmuyor :nazar: sen vizelerine finallerine güzel güzel çalış. onlar bitince yine tam gaz kpss çalışırsın :KK34:

Son düzenleme:
evet tatlım ben de ihtiyaçtayım suan. eğitim hocaları ankaradan gelıyo gayet iyiler ancak gk gy hocalarından hiç memnun değilim :KK43: nasıl hallederim bu problemi hiç bilmiyorum..

bilmez miyim kuzum, 2013 leri var bende. o inceliğin içinde bile bişey yok, adı gibi sürekli sohbet havası :KK1: aslında güzel bişey düşünmüşler, eğlenceli gibi ama yeterli olmuyo işte kpss için.
tuğbam ben sadece rehberliği ihtiyaçtan çalıştım. o güzeldi. hem zaten rehberlik soruyla öğreniliyo bence. ben sorularda çok yanlış yapıyorum. mesela bi eğitsel ve mesleki rehberliğin tanımını biliyorum. ama sorularda ikisini birbirine karıştırdığım oluyo. ancak soruyla oturur rehberlik bence :KK31:

aynen kuzum rehberllik anca soruyla oturuyo :KK31:
çok basitmiş gibi duran aslında hiç öyle olmayan bir ders rehberlik:KK14:
ben de sadece öyt yi ihtiyaçtan çalışıcam yeni konular eklendi ya
geçen senenin yediiklim kitapları var bende onda da yok bazı konular..

cdt matematik baslamadım ve vatandaslıktan biraz kaldı kuzum:KK5:
ınsalah 9da kalkcam artık :KK43:
bir an düşündüm de aralıgın ortasına geldik yaa

kuzum daha vakit var sakin ol.
ama bence önce çtd ile matı hallet.
şimdi alana başlarsan bu 2 ders kafana takılır gibime geliyo. yani ben senin yerinde olsaydım, alana kafam rahat bi şekilde çalışmak isterdim. çünkü sizin için çok önemli.

kuzum daha vakit var sakin ol.
ama bence önce çtd ile matı hallet.
şimdi alana başlarsan bu 2 ders kafana takılır gibime geliyo. yani ben senin yerinde olsaydım, alana kafam rahat bi şekilde çalışmak isterdim. çünkü sizin için çok önemli.

şun çok stres oldum düşününce kuzum yaa :KK5:
Allahım bu kez kazanmak nasip etsın hepimize aminn
ocak gelmesini mi beklesem sedefim yaa:KK43:

cdt matematik baslamadım ve vatandaslıktan biraz kaldı kuzum:KK5:
ınsalah 9da kalkcam artık :KK43:
bir an düşündüm de aralıgın ortasına geldik yaa

zaman hızla geçiyo ya :18:
inşallah erken kalkarsın kuzum bundan sonra
ben o alışkanlığı hiç edinemedim :KK50:
kendini alıştırabilirsen çok güzel olur :KK8:

ben bu vatandaşlığı 15 günde bir tekrar etmem gerek onu
anladım :KK24:
yok oturmuyo bir türlü mecbur tekrar edicem :KK31:

çdt ye bir başla iki üçgüne bitirirsin kuzum :KK6:

zaman hızla geçiyo ya :18:
inşallah erken kalkarsın kuzum bundan sonra
ben o alışkanlığı hiç edinemedim :KK50:
kendini alıştırabilirsen çok güzel olur :KK8:

ben bu vatandaşlığı 15 günde bir tekrar etmem gerek onu
anladım :KK24:
yok oturmuyo bir türlü mecbur tekrar edicem :KK31:

çdt ye bir başla iki üçgüne bitirirsin kuzum :KK6:

kuzum cdt öyle kolay bitiyor mu ki :KK5: Allahım hangisine çalışacagımızı şaşırdık artık yaa:KK50:

evet tatlım ben de ihtiyaçtayım suan. eğitim hocaları ankaradan gelıyo gayet iyiler ancak gk gy hocalarından hiç memnun değilim :KK43: nasıl hallederim bu problemi hiç bilmiyorum..
istersen gygk için ordan kaydını sildirip feme yazdırabilirsin kendini. bizden bi kaç kişi öyle yapmıştı. femin gygk si iyi diyolar. femin de eğitim hocaları kötüymüş mesela
bi türkçeci vardı ihtiyaçta, bi onu severdim. adını hatırlamıyorum ama çooookkk şeker tatlı konuşkan bi kadın. onu çok severdim. eğer o dersinize giriyosa türkçe diye önemsememezlik yapma, çok güzel püf noktalar veriyo.
eğitimde özgür ulaş hoca, fatih hoca, yarali hoca 1 numara. bunların üstüne hoca tanımam :KK31:
aynen kuzum rehberllik anca soruyla oturuyo :KK31:
çok basitmiş gibi duran aslında hiç öyle olmayan bir ders rehberlik:KK14:
ben de sadece öyt yi ihtiyaçtan çalışıcam yeni konular eklendi ya
geçen senenin yediiklim kitapları var bende onda da yok bazı konular..

evet kuzum en çok yanlışım rehberlikten çıkıyo benim. bu rehberliğe gıcık oluyorum :KK51: ayrıca bize sorulması da gereksiz. pdr psikoloji okuyanlara sorulsun yani. ben psikolojik danışman değilim ki nerden bileyim ayol :KK30:
evet kuzum öyt de bu yıl değişik kavramlar sordular baya, yeni kavramları bilmek lazım :KK31:

X