2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

o zaman D şıkkı
yok tatlım ya cevap e
oyy seni yerim
sedefim d mi:26:

kuzucum benim çok sağol iyi ki varsınız
cevap e kuzum
sedef ver kuzum cvbı daha yemek yapacam ya..çatlatma beni he he
ayy çok özür dilerim. ben tamamen unutmuşum cevabı vermeden çıkmışım
sucum doğum günün kutlu olsunnnn nice mutlu yaşlara. yeni yaşın sana memurluk getirsin
çok sevindim akşama almana. bak gör böyle sana daha çok vakit kalıcak. hem de haftaiçi işten dolayı yorgun olsan bile, dershane baskısından dolayı mecburen ders çalışmış olcaksın
Cevap 3-4 mü sedefcim?
malesef tatlım. cevap e
kızlar suna bakın nil facede paylaşmış uyandın uyandın uyanmadın parayı kesiyor
Eki Görüntüle 892516
ayyyy bundan bana kesin lazım
niloş ablam öncelikle uzaktan eğitimin hayırlı olsun ve çok çok geçmiş olsun
evet ben seni dinledim. ve bu kararı verdiğimden beri Rabbime şükürler olsun ki mutluyum. 1,2 ya da 3 sene sonra bile atanıcağımın garantisi yok ki? olsa bekliyeyim. ben sana bebiş için dua ediyorum. kimse yanında olmasa da ben yanında olurum. inşallah küçük bıcırık en kısa zamanda gelir de evinizi şenlendirir
Cevap E diyorum.

Tümevarımsal değil tümdengelimsel vardır.

Etkileşim sınırlı diyemeyiz tam olarak soru sorma,dönüt varma vs.var çünkü.
ayy monam sağolasın ya, evet cevap e. ben etkileşimi sınırlı düşündüğüm için yanlış yaptım. doğru ya sınırlı olmuyo, onda da kullanılan yöntemler var çünkü.
sedom bak beğendiğin gelinliği sormustun kuzum bu işte :124:
birden karsıma cıktı facede sade ama ben gelinliğin sadesini seviyorum

Eki Görüntüle 892630

soldan ilki yani yerde ip olan karedeki
ayyy inanmıyorummm ama bu harikaaa. sen bununla peri kızı gibi olursun. sana çok yakışıcak kuzum, şimdi birden gözümde canlandı da gerçekten harika
teşekkür ederim canlarım

canım e mi?

Su doğum günün kutlu olsun..
Rengina hayırdır nereye gidiyorsun? Herkese topuğundan fururum deyip topuklamak olur mu kuzummm

e tatlım, sağolasın anladım

sedom bak beğendiğin gelinliği sormustun kuzum bu işte :124:
birden karsıma cıktı facede sade ama ben gelinliğin sadesini seviyorum

Eki Görüntüle 892630

soldan ilki yani yerde ip olan karedeki

Üst kısımı fevkalade.. lakin etek kısmındaki o büzgü çok basit gösteriyor. Eteği o model yerine hafif parça dantelle bezenseydi ballı lokma olabilirmiş :123:

maşallah kuzum raporuna afiyet olsun iyi seyirler size :87:

morim evet zorundayım
sağol güzel yüreklim maaşallah raporuna da

Üst kısımı fevkalade.. lakin etek kısmındaki o büzgü çok basit gösteriyor. Eteği o model yerine hafif parça dantelle bezenseydi ballı lokma olabilirmiş :123:

evet badem etek kısmına oynamalar gerek. o üstündeki tül mü ne ise gereksiz durmuş ama üstüne aşıgım

Son düzenleme:
Birgün uı olursam beni özleyin
gidemezsin bir yere

doğum günün kutlu olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…