2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bugün dersanede matematik hocasıyla program yapayım dedim,hoca da pek ilgilenemedi,bakalım kendim bir program yapcam ve uymaya çalışcam....

ben bi yeri kaçırdım bulamıyorum sevinirim canım
Şimdi bu soruda öncelikle paydaları eşitle pay=3a-2b payda=a.b çıkacak
Bunlarda aralarında asalmış ya hani sorunun başında öyle diyor.
O yüzden direkt 3a-2b=37 ab=60 diyoruz.
buradan denediğimiz zaman a=15 b=4 çıkıyor..

kızlar alıntıları alamıyorum geçmişide çok okuyamadım sizdedemi bi sorun var bendemi sadece acaba canım benim ya biblo gibi bi çift olursunuz siz eminnim rabbim pişman etmesin çokkk mutlu olun onur kardeşimle
evet demiştim hayatı erteleme diye bana kimse dememişti halada diyen yok sedefim mesela son durum bebiş istiyoruz ona dahi herkes 1 yıl daha ertele diyo sanki seneye senet imzaladım gelecek diye

ben yeni aşıklara daha cok özeniyorum ama biliyor musun
daha yeni heyecanlar mutluluklar falan. bizim uzun zaman oldugu için nineyle dedeye bağladık nerdeyse
renginim ya bende bi ara 1 yıllık değilde 8 yıllık evli gibi hissediyodum kendimi inan dediğin gibi yeni çift başka çalışmaya başlayınca yüz göz olmadık kocacıkla ya şimdi cicim ayındayız sanki

Hayat çok garip...Allaha emanet ediyosun önce,sonra yine ona havale...

Sedefim,Rengim maşallah size...Adam gibi adamlarla berabersiniz.

Benim aşk hayatım resmen deneme tahtasına döndü.
monacım hakkında hayırlı olan oysa döner gelir değilsede umarım Rabbim karşına öyle birini çıkarırki iyi ki olmamış senden öncekiler dersin
kızlar dün alanı uzaktan egtmden izledim baya iyiydi bugünde ya program ya alan var ama çok yorgunum gribim üstünede nasıl başına geçicem bilmiyorum

maaşallah size nikom Allah bozmasın. cocugu da ertelemeyın bence canım daha doğrusu sen ne zaman hazırsan o zaman olsun. milleti boşver
cok gecmiş olsun ayrıca kuzum ya:26: ben de hemen ilk belrtileri varken etkili bir ilaç içtim. şimdi iyim şükür.
nane limon kaynat kızcem kendine

Cevap E diyorum.

Tümevarımsal değil tümdengelimsel vardır.

Etkileşim sınırlı diyemeyiz tam olarak soru sorma,dönüt varma vs.var çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…