2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

derhaneden geldim muhteşem yüzyılı izlemedim ders çalıştım :KK25:
ölçmeden bir ünite bitirdim 130 soru çözdüm :nazar: :KK6:

SLM kızlar bir yazıyorum bir yazamıyorum bugün doğum günüm işyerinde bayan işçiler sevkiyat grubu doğum günüm için hediye almışlar çok sevindim ama yıllardır birlite çalışıp canım cicim dediğim insanların yüzünü bugün daha iyi gördüm kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar 2 tane pislik bayan var burda kalpleri kararmış fesatlıktan artık herneyse yaa anca fırsatım oldu yazmaya moralim çok bozuk ne istiyor bu insanlar benden anlamıyorum...

heee bu arada sedefim dersaneyi hafta içine aldırdım haberin olsun istedim..Sizlere de maşaallah yani...:nazar::nazar::nazar:Ben umutsuz vakayım...Lütfen dua edin sizler her zaman dualarımdasınız....:KK16::KK16:

Doğum günün kutlu olsun kuzum.Nice mutlu senelere inşallah sevdiklerinle beraber.:KK16:

Kuzular bugün 2 uzaktan eğitim videosu izledim iklim ve bitki örtüsüyle ilgili.:126:Sonra da 2 soru bankasından maşallah 315 soru çözdüm.:nazar::nazar::KK6:

Öptüm kuzularım:KK54: hepinize iyi uykular.:KK16:Ben de gideyim hemen uyumaya.:KK55::KK55:

Günaydın ballı böreklerim...:KK16::KK16:

Dün akşam exle...Artık ex oldu.:KK53: Son konuşmamızı yaptık.Memleket de memleket diye diretti,isteklerimi yok saydı,gelmiş bir de bana mağdur edebiyatı yapıyor,sen beni hiç sevmedin diye...:KK37: La dedim bi yürü git,günaha sokma adamı...:KK19: Yok o erkek çocukmuş da,evin direği oymuş da...Babası yalı kazığı sanki,te Allahım...:KK37:

Velhasıl kelam,alsın anasının dizinin dibinden bir gacı,açtırsın hamurları,baklavaları...:KK24: Sürekli anasına temizliğe,yemeğe götürsün onun bunun kölesi yapsın ama çok sevsin...:KK37:

Sinirlerim bozuldu akşam çok fena ama kendini çok iyi belli etti,artık hiç üzülmüyorum.:KK19: Terbiyesizliğe kadar vardırdı işi,ne hali varsa görsün artık,zerre umrumda değil...:KK4::KK4:

Velhasıl kelam : Yorgan gitti,kavga bitti...:KK53::KK53:

Bugün tüm gün anneannemdeyim,akşama geleceğim...:KK55::KK55:

Uslu durun,ban yicek bi şey yapmayın ve güzel güzel çalışın...:KK19::KK19:

Allaha emanetsiniz bacılarım...:KK16:

Günaydın ballı böreklerim...:KK16::KK16:

Dün akşam exle...Artık ex oldu.:KK53: Son konuşmamızı yaptık.Memleket de memleket diye diretti,isteklerimi yok saydı,gelmiş bir de bana mağdur edebiyatı yapıyor,sen beni hiç sevmedin diye...:KK37: La dedim bi yürü git,günaha sokma adamı...:KK19: Yok o erkek çocukmuş da,evin direği oymuş da...Babası yalı kazığı sanki,te Allahım...:KK37:

Velhasıl kelam,alsın anasının dizinin dibinden bir gacı,açtırsın hamurları,baklavaları...:KK24: Sürekli anasına temizliğe,yemeğe götürsün onun bunun kölesi yapsın ama çok sevsin...:KK37:

Sinirlerim bozuldu akşam çok fena ama kendini çok iyi belli etti,artık hiç üzülmüyorum.:KK19: Terbiyesizliğe kadar vardırdı işi,ne hali varsa görsün artık,zerre umrumda değil...:KK4::KK4:

Velhasıl kelam : Yorgan gitti,kavga bitti...:KK53::KK53:

Bugün tüm gün anneannemdeyim,akşama geleceğim...:KK55::KK55:

Uslu durun,ban yicek bi şey yapmayın ve güzel güzel çalışın...:KK19::KK19:

Allaha emanetsiniz bacılarım...:KK16:

canım Allah her şeyin hayırlısını versin.. Her zaman derim bazı şeyleri geç olunca anlamaktansa başında anlamak başında üzülmek daha iyi diye.. Seninki de öyle olmuş.. Daha geç olmasındansa böylesi daha iyi.. Sıkma canını yavrum.. Allahım daha iyilerini karşına çıkarır inşallah.. Sende Allah'a emanet ol.. :KK16:

Tünaydın canlarım:KK16:
bugün odamı temizledim :KK53:
monam hayırlısı olsun kuzum sana erkek mi yok :KK14:
badem dün elektrik gitti dedğin konuyu okuyamadım :KK1:

Allah'ım ne olur bugün alana çalışabileyim :KK43:

Tünaydın canlarım:KK16:
bugün odamı temizledim :KK53:
monam hayırlısı olsun kuzum sana erkek mi yok :KK14:
badem dün elektrik gitti dedğin konuyu okuyamadım :KK1:

Allah'ım ne olur bugün alana çalışabileyim :KK43:

Alan da beni gerim gerim geriyor arkadaşım ya Allah kolaylık versinn...
Ama tabi ki alan bizi çok etkiliyor ve çalışmamız lazım:)

X