2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar alıntıları alamıyorum geçmişide çok okuyamadım sizdedemi bi sorun var bendemi sadece acaba :KK31:
canım benim ya biblo gibi bi çift olursunuz siz eminnim rabbim pişman etmesin çokkk mutlu olun onur kardeşimle :KK16:
evet demiştim hayatı erteleme diye bana kimse dememişti halada diyen yok sedefim mesela son durum bebiş istiyoruz ona dahi herkes 1 yıl daha ertele diyo sanki seneye senet imzaladım gelecek diye :KK19:

renginim ya bende bi ara 1 yıllık değilde 8 yıllık evli gibi hissediyodum kendimi inan dediğin gibi yeni çift başka çalışmaya başlayınca yüz göz olmadık kocacıkla ya şimdi cicim ayındayız sanki :nazar::nazar::nazar:

monacım hakkında hayırlı olan oysa döner gelir değilsede umarım Rabbim karşına öyle birini çıkarırki iyi ki olmamış senden öncekiler dersin :KK19:
kızlar dün alanı uzaktan egtmden izledim baya iyiydi bugünde ya program ya alan var ama çok yorgunum gribim üstünede nasıl başına geçicem bilmiyorum :KK31:

Niloşum güzel yüreklim Allah razı olsun.:KK16::KK16:

SLM kızlar bir yazıyorum bir yazamıyorum bugün doğum günüm işyerinde bayan işçiler sevkiyat grubu doğum günüm için hediye almışlar çok sevindim ama yıllardır birlite çalışıp canım cicim dediğim insanların yüzünü bugün daha iyi gördüm kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar 2 tane pislik bayan var burda kalpleri kararmış fesatlıktan artık herneyse yaa anca fırsatım oldu yazmaya moralim çok bozuk ne istiyor bu insanlar benden anlamıyorum...

heee bu arada sedefim dersaneyi hafta içine aldırdım haberin olsun istedim..Sizlere de maşaallah yani...:nazar::nazar::nazar:Ben umutsuz vakayım...Lütfen dua edin sizler her zaman dualarımdasınız....:KK16::KK16:

doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelerin olur inşallah :KK16:
o arkadaşların da gerçek yüzlerini göstermişler, gördüğün iyi olmuş canım bozma moralini hepimizin çevresinde var onlardan :KK47:

kızlar alıntıları alamıyorum geçmişide çok okuyamadım sizdedemi bi sorun var bendemi sadece acaba :KK31:
canım benim ya biblo gibi bi çift olursunuz siz eminnim rabbim pişman etmesin çokkk mutlu olun onur kardeşimle :KK16:
evet demiştim hayatı erteleme diye bana kimse dememişti halada diyen yok sedefim mesela son durum bebiş istiyoruz ona dahi herkes 1 yıl daha ertele diyo sanki seneye senet imzaladım gelecek diye :KK19:

renginim ya bende bi ara 1 yıllık değilde 8 yıllık evli gibi hissediyodum kendimi inan dediğin gibi yeni çift başka çalışmaya başlayınca yüz göz olmadık kocacıkla ya şimdi cicim ayındayız sanki :nazar::nazar::nazar:

monacım hakkında hayırlı olan oysa döner gelir değilsede umarım Rabbim karşına öyle birini çıkarırki iyi ki olmamış senden öncekiler dersin :KK19:
kızlar dün alanı uzaktan egtmden izledim baya iyiydi bugünde ya program ya alan var ama çok yorgunum gribim üstünede nasıl başına geçicem bilmiyorum :KK31:

geçmiş olsun, nedir bu gripten çektiğimiz :2:

sedom bak beğendiğin gelinliği sormustun kuzum bu işte :124:
birden karsıma cıktı facede :KK1: sade ama ben gelinliğin sadesini seviyorum :KK17:

$1463314_10151782476197021_1182535429_n.jpg

soldan ilki :21: yani yerde ip olan karedeki:KK1:

Son düzenleme:
morisi, enlem boylam haritasına baktım da IV. bölgede Sivas varmış. Sivasın farkı daha azmış demek ki doğru o şık. :KK31:

canım kışın izmit 30. yazın da ığdır boylamı 45. boylamları ortak saat alınıyor ya, o yüzden iki boylama da hemen hemen yakın olduğu için D şıkkı doğru diyorum ben.

bu arada izmit ve ığdırın boylamlarını yazdım ama tam 30 ve 45 mi emin değilim, kitaptan bakmak gerek

teşekkür ederim canlarım :KK16:

kızlar şu soruya bi bakar mısınız?

I. konularla ilgili nitelikli örnekler önemlidir.
II. tümevarımsal düşünme yöntemi kullanılır.
III. öğretmen-öğrenci etkileşimi sınırlıdır.
IV. anlamlı öğrenme gerçekleştirilmeye çalışılır.

yukarıdakilerden hangisi sunuş yoluyla öğretim stratejisi için doğrudur?

a) I-II
b) I-III
c) II-III
d) III-IV
e) I-IV

canım e mi?

Su doğum günün kutlu olsun..
Rengina hayırdır nereye gidiyorsun? Herkese topuğundan fururum deyip topuklamak olur mu kuzummm

teşekkür ederim canlarım :KK16:

canım e mi?

Su doğum günün kutlu olsun..
Rengina hayırdır nereye gidiyorsun? Herkese topuğundan fururum deyip topuklamak olur mu kuzummm

kuzucum benimki biraz mecburiyetten olur olursa:KK1:

iyiyim canım şükür ders çalıştım yemek yaptım derken gün bitti :KK1: Sen ne yaptın nasılsın?

ya benim hiç ders calısasım yok
ne zaman alan dersinden baslasam güne, tüm motivemi götürüyor:KK5: sonra diğer dersler de kalıyor:KK5:

ya benim hiç ders calısasım yok
ne zaman alan dersinden baslasam güne, tüm motivemi götürüyor:KK5: sonra diğer dersler de kalıyor:KK5:

canım ben sevmediğim derslere çalışırken kendime ödül koyarım.. Mesela sen burayı ve bizleri seviyorsun ne yaptığımızı merak ediyorsun alan dersine çalıştıktan kendini ödüllendir ve o gün ara verdikten sonra diğer derslerine çalışırsan gece gel kk ya ama çalışmazsan ne olursa olsun açma.. (yani senin için etkili bi yöntem diye düşündüm :KK1:) benim ödüllerim bu biçimdedir kendime çikilota, tatlı. buraya gelme, dizi ödülü hatta sevdicekle nette görüşme ödülüm bile vardır :KK60:

canım ben sevmediğim derslere çalışırken kendime ödül koyarım.. Mesela sen burayı ve bizleri seviyorsun ne yaptığımızı merak ediyorsun alan dersine çalıştıktan kendini ödüllendir ve o gün ara verdikten sonra diğer derslerine çalışırsan gece gel kk ya ama çalışmazsan ne olursa olsun açma.. (yani senin için etkili bi yöntem diye düşündüm :KK1:) benim ödüllerim bu biçimdedir kendime çikilota, tatlı. buraya gelme, dizi ödülü hatta sevdicekle nette görüşme ödülüm bile vardır :KK60:

ben de öyle ödüller koyuyorum kendime kuzum. ama bu alan ödül mödül dinlemiyor:KK9:

selam baby:KK76:

ben de öyle ödüller koyuyorum kendime kuzum. ama bu alan ödül mödül dinlemiyor:KK9:

ama çalışmadığın iiçin cezaların da olacak canım.. farkındayım canım alan sıkıcı bi ders ve uykunuzu getiriyor sizin o kadar ezber ama çalışmak zorundasın canım.. Zo-run-da-sın :KK47:

Son düzenleme:
fıstıklarım raporum :KK6: maşallah :nazar:
pg den eğitim programı tasarım yaklaşımları ve modellerini çalıştım, 30 soru çözdüm
öytden 63
öğrenmeden 54
ölçmeden 45
rehberlikten 43 soru çözdüm
daha da çalışmam, çay koydum, börek yaptık annemle, merhameti izlicez :125:

pg den eğitim programı tasarım yaklaşımları ve modellerini çalıştım, 30 soru çözdüm
öytden 63
öğrenmeden 54
ölçmeden 45

Maşallah :nazar:
Afiyet olsun bende birazdan mısır patlatıcam film keyfi yapıcaz manitamla :KK1:

teşekkür ederim iyidir seni sormalı?

öytden 63
öğrenmeden 54
ölçmeden 45

oy maşallah maşallah afiyet bal şeker olsun kuzummm

Maşallah :nazar:
Afiyet olsun bende birazdan mısır patlatıcam film keyfi yapıcaz manitamla :KK1:
sağol sedulum :KK16: bu soğuk havada en güzelini düşünmüşsünüz kuzum :KK69:
teşekkür ederim iyidir seni sormalı?

oy maşallah maşallah afiyet bal şeker olsun kuzummm

sağol morisimmm :KK16: