2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

o zaman D şıkkı
yok tatlım ya cevap e
oyy seni yerim:KK54:
sedefim d mi:26:

kuzucum benim çok sağol iyi ki varsınız:KK48:
cevap e kuzum
sedef ver kuzum cvbı daha yemek yapacam ya..çatlatma beni he he:KK9:
ayy çok özür dilerim. ben tamamen unutmuşum cevabı vermeden çıkmışım :KK17:
SLM kızlar bir yazıyorum bir yazamıyorum bugün doğum günüm işyerinde bayan işçiler sevkiyat grubu doğum günüm için hediye almışlar çok sevindim ama yıllardır birlite çalışıp canım cicim dediğim insanların yüzünü bugün daha iyi gördüm kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar 2 tane pislik bayan var burda kalpleri kararmış fesatlıktan artık herneyse yaa anca fırsatım oldu yazmaya moralim çok bozuk ne istiyor bu insanlar benden anlamıyorum...

heee bu arada sedefim dersaneyi hafta içine aldırdım haberin olsun istedim..Sizlere de maşaallah yani...:nazar::nazar::nazar:Ben umutsuz vakayım...Lütfen dua edin sizler her zaman dualarımdasınız....:KK16::KK16:
sucum doğum günün kutlu olsunnnn :KK16: nice mutlu yaşlara. yeni yaşın sana memurluk getirsin :KK16:
çok sevindim akşama almana. bak gör böyle sana daha çok vakit kalıcak. hem de haftaiçi işten dolayı yorgun olsan bile, dershane baskısından dolayı mecburen ders çalışmış olcaksın :KK8:
Cevap 3-4 mü sedefcim?
malesef tatlım. cevap e
kızlar suna bakın :KK9: nil facede paylaşmış:KK1: uyandın uyandın uyanmadın parayı kesiyor :KK60:
Eki Görüntüle 892516
ayyyy bundan bana kesin lazım :KK60:
kızlar alıntıları alamıyorum geçmişide çok okuyamadım sizdedemi bi sorun var bendemi sadece acaba :KK31:
canım benim ya biblo gibi bi çift olursunuz siz eminnim rabbim pişman etmesin çokkk mutlu olun onur kardeşimle :KK16:
evet demiştim hayatı erteleme diye bana kimse dememişti halada diyen yok sedefim mesela son durum bebiş istiyoruz ona dahi herkes 1 yıl daha ertele diyo sanki seneye senet imzaladım gelecek diye :KK19:

renginim ya bende bi ara 1 yıllık değilde 8 yıllık evli gibi hissediyodum kendimi inan dediğin gibi yeni çift başka çalışmaya başlayınca yüz göz olmadık kocacıkla ya şimdi cicim ayındayız sanki :nazar::nazar::nazar:

monacım hakkında hayırlı olan oysa döner gelir değilsede umarım Rabbim karşına öyle birini çıkarırki iyi ki olmamış senden öncekiler dersin :KK19:
kızlar dün alanı uzaktan egtmden izledim baya iyiydi bugünde ya program ya alan var ama çok yorgunum gribim üstünede nasıl başına geçicem bilmiyorum :KK31:
niloş ablam öncelikle uzaktan eğitimin hayırlı olsun :KK16: ve çok çok geçmiş olsun :KK16:
evet ben seni dinledim. ve bu kararı verdiğimden beri Rabbime şükürler olsun ki mutluyum. :nazar: 1,2 ya da 3 sene sonra bile atanıcağımın garantisi yok ki? olsa bekliyeyim. ben sana bebiş için dua ediyorum. kimse yanında olmasa da ben yanında olurum. inşallah küçük bıcırık en kısa zamanda gelir de evinizi şenlendirir :KK31:
Cevap E diyorum.:nazar:

Tümevarımsal değil tümdengelimsel vardır.

Etkileşim sınırlı diyemeyiz tam olarak soru sorma,dönüt varma vs.var çünkü.
ayy monam sağolasın ya, evet cevap e. ben etkileşimi sınırlı düşündüğüm için yanlış yaptım. doğru ya sınırlı olmuyo, onda da kullanılan yöntemler var çünkü. :KK6:
sedom bak beğendiğin gelinliği sormustun kuzum bu işte :124:
birden karsıma cıktı facede :KK1: sade ama ben gelinliğin sadesini seviyorum :KK17:

Eki Görüntüle 892630

soldan ilki :21: yani yerde ip olan karedeki:KK1:
ayyy inanmıyorummm :KK69: ama bu harikaaa. sen bununla peri kızı gibi olursun. sana çok yakışıcak kuzum, şimdi birden gözümde canlandı da gerçekten harika :KK69:
teşekkür ederim canlarım :KK16:

canım e mi?

Su doğum günün kutlu olsun..
Rengina hayırdır nereye gidiyorsun? Herkese topuğundan fururum deyip topuklamak olur mu kuzummm

e tatlım, sağolasın anladım :KK16:

sedom bak beğendiğin gelinliği sormustun kuzum bu işte :124:
birden karsıma cıktı facede :KK1: sade ama ben gelinliğin sadesini seviyorum :KK17:

Eki Görüntüle 892630

soldan ilki :21: yani yerde ip olan karedeki:KK1:

Üst kısımı fevkalade.. lakin etek kısmındaki o büzgü çok basit gösteriyor. Eteği o model yerine hafif parça dantelle bezenseydi ballı lokma olabilirmiş :123:

fıstıklarım raporum :KK6: maşallah :nazar:
pg den eğitim programı tasarım yaklaşımları ve modellerini çalıştım, 30 soru çözdüm
öytden 63
öğrenmeden 54
ölçmeden 45
rehberlikten 43 soru çözdüm
daha da çalışmam, çay koydum, börek yaptık annemle, merhameti izlicez :125:

maşallah kuzum raporuna :nazar: :KK16: afiyet olsun iyi seyirler size :87:

morim evet zorundayım :KK5:

yok tatlım ya cevap e

ayyyy bundan bana kesin lazım :KK60:

niloş ablam öncelikle uzaktan eğitimin hayırlı olsun :KK16: ve çok çok geçmiş olsun :KK16:
evet ben seni dinledim. ve bu kararı verdiğimden beri Rabbime şükürler olsun ki mutluyum. :nazar: 1,2 ya da 3 sene sonra bile atanıcağımın garantisi yok ki? olsa bekliyeyim. ben sana bebiş için dua ediyorum. kimse yanında olmasa da ben yanında olurum. inşallah küçük bıcırık en kısa zamanda gelir de evinizi şenlendirir :KK31:

ayy monam sağolasın ya, evet cevap e. ben etkileşimi sınırlı düşündüğüm için yanlış yaptım. doğru ya sınırlı olmuyo, onda da kullanılan yöntemler var çünkü. :KK6:

ayyy inanmıyorummm :KK69: ama bu harikaaa. sen bununla peri kızı gibi olursun. sana çok yakışıcak kuzum, şimdi birden gözümde canlandı da gerçekten harika :KK69:

e tatlım, sağolasın anladım :KK16:
sağol güzel yüreklim :KK16:maaşallah raporuna da:21:

Üst kısımı fevkalade.. lakin etek kısmındaki o büzgü çok basit gösteriyor. Eteği o model yerine hafif parça dantelle bezenseydi ballı lokma olabilirmiş :123:

evet badem etek kısmına oynamalar gerek. o üstündeki tül mü ne ise gereksiz durmuş:KK31: ama üstüne aşıgım :KK69:

Son düzenleme:
Birgün uı olursam beni özleyin :KK52:
gidemezsin bir yere :KK19:

SLM kızlar bir yazıyorum bir yazamıyorum bugün doğum günüm işyerinde bayan işçiler sevkiyat grubu doğum günüm için hediye almışlar çok sevindim ama yıllardır birlite çalışıp canım cicim dediğim insanların yüzünü bugün daha iyi gördüm kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar 2 tane pislik bayan var burda kalpleri kararmış fesatlıktan artık herneyse yaa anca fırsatım oldu yazmaya moralim çok bozuk ne istiyor bu insanlar benden anlamıyorum...

heee bu arada sedefim dersaneyi hafta içine aldırdım haberin olsun istedim..Sizlere de maşaallah yani...:nazar::nazar::nazar:Ben umutsuz vakayım...Lütfen dua edin sizler her zaman dualarımdasınız....:KK16::KK16:

doğum günün kutlu olsun canım :KK16:

X