2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bugün dersanede matematik hocasıyla program yapayım dedim,hoca da pek ilgilenemedi,bakalım kendim bir program yapcam ve uymaya çalışcam....

ben bi yeri kaçırdım bulamıyorum sevinirim canım :KK16:
Şimdi bu soruda öncelikle paydaları eşitle pay=3a-2b payda=a.b çıkacak
Bunlarda aralarında asalmış ya hani sorunun başında öyle diyor.
O yüzden direkt 3a-2b=37 ab=60 diyoruz.
buradan denediğimiz zaman a=15 b=4 çıkıyor..

$2013-12-11 19.27.47.jpg

başarabildim mi acaba foto yüklemeyi bilemiyorum bakalım :KK70:

kızlar alıntıları alamıyorum geçmişide çok okuyamadım sizdedemi bi sorun var bendemi sadece acaba :KK31:

evet niloş ablam :123: zamanında az derdimi dinlemedin, desteklerin için bir kez daha teşekkür ederim. sonunda kavuşuyoruz :KK8: atanmadan evlenmeyi hiç istemezdim, ama sen bana hayat kpss için ertelenmeye değmez demiştin, ben bekledim de ne değişti demiştin. bu konuda içimi rahattığın için de teşekkür ederim. ben de artık öyle düşünüyorum. çok sağol ablam
motive konusunda da kitaplardan ne kadar uzaklaşırsan o kadar motive düşüyo bence. ben ders çalışmayı hiç istemediğim zamanlarda zorla açıyorum kitabı, başlıyorum okumaya. zorla derken 1 ünite bitiyo. ardından soruları da ihmal etme, onları da bi çözüver, konu sonu testleri çok vakit almıyo zaten, az oluyo. onları da bitiriver. bu şekilde zorladıktan sonra gerisi isteyerek geliyo zaten.
pg yi 7iklim de 7 ünite almış. 4 soruya indiği için üstünkörü çalışıyorum ben. belirli konulara ağırlık vericem sadece. mesela bi örtük program sorusu gelebilir. :nazar: 1 tane felsefe akımlarından ya da eğitim felsefelerinden gelir, 1 tane program tasarım yaklaşımından gelir. 1 tane de hedeflerden gelir. o 4 soru içinden bu kadar önemli konular varken gidip de stake, eisner falan sorucaklarını hiç zannetmem :KK14:

sağol tatlışım :KK16:

oyy bebeğim ya kıyamam, hemen siliyorum

çok üzüldüm safranım, Allah acil şifalar versin. inşallah tekrar aynı acıyı yaşamazsınız. sağlık her şeyden önemli gerçekten. bazen şu sınavı çok önemli görüyoruz ya, aslında bi hiçten başka bişey değil. dualarım seninle..
canım benim ya biblo gibi bi çift olursunuz siz eminnim rabbim pişman etmesin çokkk mutlu olun onur kardeşimle :KK16:
evet demiştim hayatı erteleme diye bana kimse dememişti halada diyen yok sedefim mesela son durum bebiş istiyoruz ona dahi herkes 1 yıl daha ertele diyo sanki seneye senet imzaladım gelecek diye :KK19:

ben yeni aşıklara daha cok özeniyorum ama biliyor musun :KK17:
daha yeni heyecanlar mutluluklar falan.:KK8: bizim uzun zaman oldugu için nineyle dedeye bağladık nerdeyse :KK9:
renginim ya bende bi ara 1 yıllık değilde 8 yıllık evli gibi hissediyodum kendimi inan dediğin gibi yeni çift başka çalışmaya başlayınca yüz göz olmadık kocacıkla ya şimdi cicim ayındayız sanki :nazar::nazar::nazar:

Hayat çok garip...Allaha emanet ediyosun önce,sonra yine ona havale...:KK31:

Sedefim,Rengim maşallah size...Adam gibi adamlarla berabersiniz.:KK17::nazar:

Benim aşk hayatım resmen deneme tahtasına döndü.
monacım hakkında hayırlı olan oysa döner gelir değilsede umarım Rabbim karşına öyle birini çıkarırki iyi ki olmamış senden öncekiler dersin :KK19:
kızlar dün alanı uzaktan egtmden izledim baya iyiydi bugünde ya program ya alan var ama çok yorgunum gribim üstünede nasıl başına geçicem bilmiyorum :KK31:

kızlar alıntıları alamıyorum geçmişide çok okuyamadım sizdedemi bi sorun var bendemi sadece acaba :KK31:
canım benim ya biblo gibi bi çift olursunuz siz eminnim rabbim pişman etmesin çokkk mutlu olun onur kardeşimle :KK16:
evet demiştim hayatı erteleme diye bana kimse dememişti halada diyen yok sedefim mesela son durum bebiş istiyoruz ona dahi herkes 1 yıl daha ertele diyo sanki seneye senet imzaladım gelecek diye :KK19:

renginim ya bende bi ara 1 yıllık değilde 8 yıllık evli gibi hissediyodum kendimi inan dediğin gibi yeni çift başka çalışmaya başlayınca yüz göz olmadık kocacıkla ya şimdi cicim ayındayız sanki :nazar::nazar::nazar:

monacım hakkında hayırlı olan oysa döner gelir değilsede umarım Rabbim karşına öyle birini çıkarırki iyi ki olmamış senden öncekiler dersin :KK19:
kızlar dün alanı uzaktan egtmden izledim baya iyiydi bugünde ya program ya alan var ama çok yorgunum gribim üstünede nasıl başına geçicem bilmiyorum :KK31:

maaşallah size nikom Allah bozmasın.:nazar: cocugu da ertelemeyın bence canım daha doğrusu sen ne zaman hazırsan o zaman olsun. milleti boşver:KK19:
cok gecmiş olsun ayrıca kuzum ya:26: ben de hemen ilk belrtileri varken etkili bir ilaç içtim. şimdi iyim şükür.
nane limon kaynat kızcem kendine :KK6:

kızlar şu soruya bi bakar mısınız?

I. konularla ilgili nitelikli örnekler önemlidir.
II. tümevarımsal düşünme yöntemi kullanılır.
III. öğretmen-öğrenci etkileşimi sınırlıdır.
IV. anlamlı öğrenme gerçekleştirilmeye çalışılır.

yukarıdakilerden hangisi sunuş yoluyla öğretim stratejisi için doğrudur?

a) I-II
b) I-III
c) II-III
d) III-IV
e) I-IV

Cevap E diyorum.:nazar:

Tümevarımsal değil tümdengelimsel vardır.

Etkileşim sınırlı diyemeyiz tam olarak soru sorma,dönüt varma vs.var çünkü.

X