2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Günaydın ballı böreklerim...:KK16::KK16:

Dün akşam exle...Artık ex oldu.:KK53: Son konuşmamızı yaptık.Memleket de memleket diye diretti,isteklerimi yok saydı,gelmiş bir de bana mağdur edebiyatı yapıyor,sen beni hiç sevmedin diye...:KK37: La dedim bi yürü git,günaha sokma adamı...:KK19: Yok o erkek çocukmuş da,evin direği oymuş da...Babası yalı kazığı sanki,te Allahım...:KK37:

Velhasıl kelam,alsın anasının dizinin dibinden bir gacı,açtırsın hamurları,baklavaları...:KK24: Sürekli anasına temizliğe,yemeğe götürsün onun bunun kölesi yapsın ama çok sevsin...:KK37:

Sinirlerim bozuldu akşam çok fena ama kendini çok iyi belli etti,artık hiç üzülmüyorum.:KK19: Terbiyesizliğe kadar vardırdı işi,ne hali varsa görsün artık,zerre umrumda değil...:KK4::KK4:

Velhasıl kelam : Yorgan gitti,kavga bitti...:KK53::KK53:

Bugün tüm gün anneannemdeyim,akşama geleceğim...:KK55::KK55:

Uslu durun,ban yicek bi şey yapmayın ve güzel güzel çalışın...:KK19::KK19:

Allaha emanetsiniz bacılarım...:KK16:

Hiç geriye dönüp bakma yani üzüntüyü bırak yaşamaya bak:)
Bizim kpssmiz var gül gibi:)
Baştan bitmesi de daha iyi...
Üzül üzül nereye kadar ya:)

tünaydın kızlar

öğleden önce 1,5 saat ders çalışıp kahvaltı molası verdim, şimdi tekrar dersin başına geçiyorum, 2 saat ders çalışıp akşam yemeği hazırlamak için mola veririm artık:KK56:

Dün akşam exle...Artık ex oldu.:KK53: Son konuşmamızı yaptık.Memleket de memleket diye diretti,isteklerimi yok saydı,gelmiş bir de bana mağdur edebiyatı yapıyor,sen beni hiç sevmedin diye...:KK37: La dedim bi yürü git,günaha sokma adamı...:KK19: Yok o erkek çocukmuş da,evin direği oymuş da...Babası yalı kazığı sanki,te Allahım...:KK37:

Velhasıl kelam,alsın anasının dizinin dibinden bir gacı,açtırsın hamurları,baklavaları...:KK24: Sürekli anasına temizliğe,yemeğe götürsün onun bunun kölesi yapsın ama çok sevsin...:KK37:

Sinirlerim bozuldu akşam çok fena ama kendini çok iyi belli etti,artık hiç üzülmüyorum.:KK19: Terbiyesizliğe kadar vardırdı işi,ne hali varsa görsün artık,zerre umrumda değil...:KK4::KK4:

Kuzum hakkında hayırlısı böyleymiş demek ki.İnşallah rabbim karşına gönlündekine göre hayırlı birini çıkarır.:KK16:

Canlar ben çıkıyorum :KK55: daha nüfus ve yerleşme çalışacağım.:KK6:Hadi güzellerim kendinize iyi bakın.İyi çalışmalar hepinize.:KK16:

monam hakkında kayırlısı olsun. morisimin dediği gibi ilerde bunu anlamak senin için daha kötü üzüntülere yol açardı, vazgeçmek zorlaşırdı vs. ama en azından şimdiden anladın onun düşüncelerini. seni kandırabilirdi de.. ailesini boşvermiş gibi de yapabilirdi. ama en azından o da dürüstmüş ki baştan söylemiş şartları. uymuyosa yol vercen gidicek. bu kadar basit yani.. şimdi daha iyisindir umarım. :KK16:

Selam bebişlerim:KK16:

Sizi çook özledim,yeni arkadaşlar gördüm,hoş geldiniz diyorum:nazar:
Yazdıklarınızı okumadım daha ama hepsini okuyacam inş :KK55:Çalışmaya akşam başlıyorum.

Hepinize kolaylıklar diliyorum.:KK54:

Selam bebişlerim:KK16:

Sizi çook özledim,yeni arkadaşlar gördüm,hoş geldiniz diyorum:nazar:
Yazdıklarınızı okumadım daha ama hepsini okuyacam inş :KK55:Çalışmaya akşam başlıyorum.

Hepinize kolaylıklar diliyorum.:KK54:

canım bir sorun mu var :26: eskiden hep uğrardın :44:

kuzum kızların dediği bişeye ben de aynen katılıyorum, baştan öğrenmen iyi oldu. şimdi üzülürsün ama inan ki zaman ilerledikten sonra bitse daha kötü olurdu. ilişkide önemli olan anlaşabilmek değil midir zaten. o da yoksa ne anlamı var. o yüzden her şeyin hayırlısı, allah çok daha iyilerini karşına çıkarsın canım benim :KK54:

kızlar coğrafya sorularım var, bakabilir misiniz :KK17:

$0018-vert.jpg $0017-crop.jpg

1. soruda cevap E. ama rüzgar yönünde basınç düştüğünden sıcaklığın artması gerekmiyo mu ?

2. soruda cevap D. en düşük sıc. -4 görünüyo haritada

Son düzenleme:

canım bir sorun mu var :26: eskiden hep uğrardın :44:

Canım Sedefim ve Monam anlatsın sana:KK16:Gelmeye çalışıcam inş. sizleri bırakmam Renginam:KK34:
meleğim iyi misin :KK69:

İyiyim bebeğim sağ ol.Gerçi fazla değişen bir şey yok ama neyse:KK17::KK69:

Monam hayırlısı olsun canım.O kişi senin kısmetinde varsa yine barışırsınız ama yoksa Allahım en hayırlısını nasip etsin:KK54:

Eki Görüntüle 893555 Eki Görüntüle 893556

1. soruda cevap E. ama rüzgar yönünde basınç düştüğünden sıcaklığın artması gerekmiyo mu ?

canım 1. sorunu açıklayayım.. Rüzgar yüksek basınçtan alçak basınca doğru eser. Burada yüksek basınç alanı kuzey batı olduğu için kuzey batı sektörlü rüzgar eser ve kuzey sektörlü rüzgarlar sıcaklığı düşürür bunun için cevap E..
2. sorunu da D dedim çünkü sıcaklık eğrisinde gördüğümüz -4 bu demek değildir ki türkiye de en düşük sıcaklık -4 olsun.. Biz orada sadece sıcaklık eğrisinde -4'ü görüyoruz..

Son düzenleme:
canım Allah her şeyin hayırlısını versin.. Her zaman derim bazı şeyleri geç olunca anlamaktansa başında anlamak başında üzülmek daha iyi diye.. Seninki de öyle olmuş.. Daha geç olmasındansa böylesi daha iyi.. Sıkma canını yavrum.. Allahım daha iyilerini karşına çıkarır inşallah.. Sende Allah'a emanet ol.. :KK16:

Kuzum hakkında hayırlısı böyleymiş demek ki.İnşallah rabbim karşına gönlündekine göre hayırlı birini çıkarır.:KK16:

Canlar ben çıkıyorum :KK55: daha nüfus ve yerleşme çalışacağım.:KK6:Hadi güzellerim kendinize iyi bakın.İyi çalışmalar hepinize.:KK16:

monam hakkında kayırlısı olsun. morisimin dediği gibi ilerde bunu anlamak senin için daha kötü üzüntülere yol açardı, vazgeçmek zorlaşırdı vs. ama en azından şimdiden anladın onun düşüncelerini. seni kandırabilirdi de.. ailesini boşvermiş gibi de yapabilirdi. ama en azından o da dürüstmüş ki baştan söylemiş şartları. uymuyosa yol vercen gidicek. bu kadar basit yani.. şimdi daha iyisindir umarım. :KK16:

kuzum kızların dediği bişeye ben de aynen katılıyorum, baştan öğrenmen iyi oldu. şimdi üzülürsün ama inan ki zaman ilerledikten sonra bitse daha kötü olurdu. ilişkide önemli olan anlaşabilmek değil midir zaten. o da yoksa ne anlamı var. o yüzden her şeyin hayırlısı, allah çok daha iyilerini karşına çıkarsın canım benim :KK54:

Canlarım,bi tanelerim iyi ki varsınız...:KK16::KK16: Çok seviyom sizi,kafanızı şişiriyom ama hakkınızı helal edin.:KK30::nazar::nazar:

1.soru e...O bilgileri sırf uyuzluk olsun diye vermiş,dikkatli bak soruya,oklar kuzeyden geliyor,yani sıcaklığı düşüren rüzgarlar.:KK34:

2.soru da d... Çünkü haritada -4 ü göstermiş olması en düşük sıcaklığın o olduğu anlamına gelmez,belki az daha içerde -5 derece var ama çizgiler 2'şer derecelik çizildiğinden gösterilmedi.:KK34:

Canım Sedefim ve Monam anlatsın sana:KK16:Gelmeye çalışıcam inş. sizleri bırakmam Renginam:KK34:

İyiyim bebeğim sağ ol.Gerçi fazla değişen bir şey yok ama neyse:KK17::KK69:

Monam hayırlısı olsun canım.O kişi senin kısmetinde varsa yine barışırsınız ama yoksa Allahım en hayırlısını nasip etsin:KK54:

Kuzum benimm...:KK16::KK16:

Evet düşüncen mantıklı, çünkü sıcaklıkla basınç ters orantılı lakin rüzgarın esiş yönü kuzeyden geldiği için sıcaklık düşer.
2. sorunda doğru D. indirgenmiş haritalarda yükselti baz alınmaz o yüzden gerçek sıcaklık - 4 değildir :KK34:

bugün annemle hastanedeydik. 1 tane bile güler yüzlü çalışanı yok mudur bir hastanenin. En sonunda biriyle çok pis dalaşacaktımda neyse dedim. Sanki ben yaptım bunların tercihini ben atadım zorlamı getirdik sizi buraya dedim ya. Bugün katil olmadım ya ben daha olmam o kadar diyorum :KK14:

bugün annemle hastanedeydik. 1 tane bile güler yüzlü çalışanı yok mudur bir hastanenin. En sonunda biriyle çok pis dalaşacaktımda neyse dedim. Sanki ben yaptım bunların tercihini ben atadım zorlamı getirdik sizi buraya dedim ya. Bugün katil olmadım ya ben daha olmam o kadar diyorum :KK14:

öyleler kuzum ya. suratları sirke satıyor genelde :KK14:
maaşı alırken hiç o asık suratı göremezsin ama :KK51:

X