2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar şu soruya bi bakar mısınız?

I. konularla ilgili nitelikli örnekler önemlidir.
II. tümevarımsal düşünme yöntemi kullanılır.
III. öğretmen-öğrenci etkileşimi sınırlıdır.
IV. anlamlı öğrenme gerçekleştirilmeye çalışılır.

yukarıdakilerden hangisi sunuş yoluyla öğretim stratejisi için doğrudur?

a) I-II
b) I-III
c) II-III
d) III-IV
e) I-IV

kızlar şu soruya bi bakar mısınız?

I. konularla ilgili nitelikli örnekler önemlidir.
II. tümevarımsal düşünme yöntemi kullanılır.
III. öğretmen-öğrenci etkileşimi sınırlıdır.
IV. anlamlı öğrenme gerçekleştirilmeye çalışılır.

yukarıdakilerden hangisi sunuş yoluyla öğretim stratejisi için doğrudur?

a) I-II
b) I-III
c) II-III
d) III-IV
e) I-IV

cevap B mi cnm 1 ve 3

SLM kızlar bir yazıyorum bir yazamıyorum bugün doğum günüm işyerinde bayan işçiler sevkiyat grubu doğum günüm için hediye almışlar çok sevindim ama yıllardır birlite çalışıp canım cicim dediğim insanların yüzünü bugün daha iyi gördüm kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar 2 tane pislik bayan var burda kalpleri kararmış fesatlıktan artık herneyse yaa anca fırsatım oldu yazmaya moralim çok bozuk ne istiyor bu insanlar benden anlamıyorum...

heee bu arada sedefim dersaneyi hafta içine aldırdım haberin olsun istedim..Sizlere de maşaallah yani...:nazar::nazar::nazar:Ben umutsuz vakayım...Lütfen dua edin sizler her zaman dualarımdasınız....:KK16::KK16:

kızlar suna bakın :KK9: nil facede paylaşmış:KK1: uyandın uyandın uyanmadın parayı kesiyor :KK60:
$1480612_491532544296972_341461680_n.jpg

SLM kızlar bir yazıyorum bir yazamıyorum bugün doğum günüm işyerinde bayan işçiler sevkiyat grubu doğum günüm için hediye almışlar çok sevindim ama yıllardır birlite çalışıp canım cicim dediğim insanların yüzünü bugün daha iyi gördüm kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar 2 tane pislik bayan var burda kalpleri kararmış fesatlıktan artık herneyse yaa anca fırsatım oldu yazmaya moralim çok bozuk ne istiyor bu insanlar benden anlamıyorum...

heee bu arada sedefim dersaneyi hafta içine aldırdım haberin olsun istedim..Sizlere de maşaallah yani...:nazar::nazar::nazar:Ben umutsuz vakayım...Lütfen dua edin sizler her zaman dualarımdasınız....:KK16::KK16:

sucum doğum günün kutlu olsun :KK16::KK16:
boşver fesatları canım görmezden gel. gerçi görmezden gelsen bile fesat yine fesatlıgını yapar ama :KK14:

X