2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kuzum ben de senin gibi düşündüm bu sorunun cevabını.Tam ortada kalıyor 4.sü.Dediğin doğru İzmit 30, Iğdır 45 boylamında tatlım:KK31:.Ayrıca eğer bir soruda hangi enlemi ortak saat aldığını söylemeyip sadece ortak saat demişse o zaman 30 İzmit'i alacağız kızlar.Ben Nihan Hocadan öyle öğrendim.

Kuzular cumartesi günü Habertürk gazeteyle bedava Kpss denemesi veriyormuş Yargı'nın.İsteyenler alıp çözebilir en azından deneme setleri piyasaya çıkana kadar.Hıı birden unutmadan bundan emin değilim ama galiba Milliyet de çarşambaları Başarı'nın denemelerini veriyormuş.Haberiniz olsun kuzularım.:KK34:

Yukarıda yanlış yazmışım.:KK17:Boylam diyeceğime enlem demişim.:KK17::KK37:Kusuruma bakmayın e mi?:KK34:Dalgınlık böyle bir şey işte.:KK17:

yok kuzucum suan gitmiyorum ama birgün gitmiş olarak görürseniz şaşırmayın diye dedm
uzun mevzular :KK19:

Sevindim kuzum gitmemene.:KK1:Ben seni çok seviyorum kuzum.:KK54::KK19: Ben senin hiçbir zaman gitmeni istemem ki.İnşallah problemini çözersin de hiç gitmek zorunda kalmazsın güzelim.:KK16:

:KK19: ben şaşkınım dersler konusunda kuzum, hepsine aynı anda çalışmak istiyorum :KK9: olmuyo ama :KK9:

başla çalışmaya canım bakma öyle yabancı gibi :KK1:

ay bu da eski bi şarkıydı aklıma geldi :KK52:

hepsine aynı anda olmuyor da kuzum hepsi ancak 3 günde calısılabiliyor :KK53:
sonra basa döndüğünde kafa böyle oluyor:111::111:

Sevindim kuzum gitmemene.:KK1:Ben seni çok seviyorum kuzum.:KK54::KK19: Ben senin hiçbir zaman gitmeni istemem ki.İnşallah problemini çözersin de hiç gitmek zorunda kalmazsın güzelim.:KK16:

sağol fındıgım :KK48: ben de seni cok seviyorum biliyorsun :KK16:
calıstın mi bugün?:KK6:

nereye gidiyomuşun ki sen ? sizden biri bile gitsin ben girmem kk ya bidaa kimin gelcem :KK19:

Son düzenleme:

sağol fındıgım :KK48: ben de seni cok seviyorum biliyorsun :KK16:
calıstın mi bugün?:KK6:

Başladım şimdi canım.İklim videolarımı izliyorum.:126:Akşam da sorularını çözeceğim inşallah.

Seni çok iyi anlıyorum güzelim.Alan senin de kafanı kurcalıyor.Nasıl çalışacağım diye ben de kara kara düşünüyorum :KK50:ama ben şimdilik onu en sona bırakıp rahat rahat çalışmaya karar verdim.İstersen sen de öyle yapabilirsin.

Kargon geldi mi tatlım?

Başladım şimdi canım.İklim videolarımı izliyorum.:126:Akşam da sorularını çözeceğim inşallah.

Seni çok iyi anlıyorum güzelim.Alan senin de kafanı kurcalıyor.Nasıl çalışacağım diye ben de kara kara düşünüyorum :KK50:ama ben şimdilik onu en sona bırakıp rahat rahat çalışmaya karar verdim.İstersen sen de öyle yapabilirsin.

Kargon geldi mi tatlım?
kargo başımın belası kuzum ya :KK19: tekrar yönlendirdim adresime ama hala teslimatta diyor
heves denen şey kalmadı artık

Son düzenleme:
kargo başımın belası kuzum ya :KK19: tekrar yönlendirdim adresime ama hala teslimatta diyor
heves denen şey kalmadı artık

Ay kıyamam kuzum.Bu kargolar insanın ömründen ömür götürüyor.:KK50:Benim de son kargo biraz sorunlu olmuştu ama neyse getirmişlerdi.İnşallah seninki de yarın eline geçmiş olur.:KK16:

hadi güzellerim derse :KK20: gece sohbetimizi ederiz inşallah:KK16:
ben de yemek yiyeyim artık ölecem yoksa :KK52:

Ay kıyamam kuzum.Bu kargolar insanın ömründen ömür götürüyor.:KK50:Benim de son kargo biraz sorunlu olmuştu ama neyse getirmişlerdi.İnşallah seninki de yarın eline geçmiş olur.:KK16:

kuzum benim kitapsecten yollattıgım siparişler hep gec geliyor rutin yani benim için:KK14:
inşallah kuzum :KK16:
hadi derse kızcem ya ben üzülüyorum calısamazsanız :26:

X