2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Teşekkür ederim canım anladım..:nazar: çalışmalarına da maşallah :nazar::nazar:

ölçmenin ilk sorusunu çözdüm mutlak değerlendirme yapıyor ama hatasını bulamadım..

Sedefcim sen yeterki mutlu ol işlerini hallet canım
Bade :KK19:

Rica ederim canım.:KK16:Çok sağ ol.:KK16:

maşallah mantarıma :nazar::nazar::nazar: coğrafyanın en uzun konusunu bitirmişsin, gerisi daha kolay olur şimdi kuzum :KK34: bugünkü çalışman için kolay gelsin :KK16:

Çok sağ ol canım.:KK16:İnşallah bu ay bitirebilirim coğrafyayı.:KK16:

canım cok sıkkın kızlar
2 sene önce dayımı kanserden kaybettik, 1 hafta önce de diğer dayımda süpheler gorundu, bugun sonuç geldi ki oda kanser. annemin bir amcasını ve 2 dayısını da kanserden kaybetmiştik
doktor ırsi demek tüm aile kontrolden geçmeli demiş.
ablamın da göğsünde kist var, kandere çevirme tehlikesi var, doktor ısrarlar doğum yapması gerektiğini söyledi, 3 aylık evli henüz

kaybettiğimiz dayımız baba yarısıydı benim için, çok yıkıcı oldu bize. rabbim birdaha o acıyı yaşattırma bize diye dua ediyoruz, 3 yaşında oglu vardı daha.

Çok üzüldüm kuzum başın sağ olsun.İnşallah dayın ve ablan tez vakitte iyileşir.Rabbim şifa verir inşallah.:KK16:

Canlar bugün Türkiye'nin iklim ve bitki örtüsünü Data'dan özet çıkardım.:KK6:Başka da bir şey yapamadım akşam Çalıkuşu izleyince.:126::KK50:Yarın videosunu izleyip sorularını çözeceğim kısmet olursa.

Son düzenleme:

Rica ederim canım.:KK16:Çok sağ ol.:KK16:

Çok sağ ol canım.:KK16:İnşallah bu ay bitirebilirim coğrafyayı.:KK16:

Çok üzüldüm kuzum başın sağ olsun.İnşallah dayın ve ablan tez vakitte iyileşir.Rabbim şifa verir inşallah.:KK16:

Canlar bugün Türkiye'nin iklim ve bitki örtüsünü Data'dan özet çıkardım.:KK6:Başka da bir şey yapamadım akşam Çalıkuşu izleyince.:126::KK50:Yarın videosunu izleyip sorularını çözeceğim kısmet olursa.

maşallah canım :nazar: ama çalıkuşu da bakılmayacak gibi değildi :KK6:
kızlar size bi sorum daha var :KK9:

$1467452_705411242825358_1174701548_n.jpg

Eki Görüntüle 891797

Ben bu soruya B derdim.
21 Haziran tarihinde kuzeye gidildikçe ( yengeç dönencesi) gündüz süresi uzar, yaz başlangıcı olduğu için

pardon doğru olan şıkkı istemiş :KK1: E mi?

Son düzenleme:
Ben bu soruya B derdim.
21 Haziran tarihinde kuzeye gidildikçe ( yengeç dönencesi) gündüz süresi uzar, yaz başlangıcı olduğu için

pardon doğru olan şıkkı istemiş :KK1: E mi?

hayır canım.. yengeç dönencesinden uzaklaştığı için 4. bölgedeki gölge boyu 5. bölgeden daha uzun olur..

hangi yayından bu :26: yok ben işaretlememişsin ya ondan e mi gösteriyo anlamında sordum:44:

fotokopici 8 kaynaktan derleme soru bankası hazırladı.. her konudan en az 800 soru var toplamda 6800 sorudan oluşuyor bu yüzden yayını hatırlamıyorum canım çözerken fotosunu çekmiştim..

yok canım doğru cevabı D olarak gösteriyor ama bana hepsi yanlış geldi..

Ben o şıkkı düşündüm ama soruda neye göre olduğunu vermemiş ki. Yaz saati mi kış saati mi?
İkisini baz alırsak tam ortada olanı seçmemiz gerekir. Garip bir soruymuş :KK1:

Son düzenleme:
morisi, enlem boylam haritasına baktım da IV. bölgede Sivas varmış. Sivasın farkı daha azmış demek ki doğru o şık. :KK31:

kızlar selam neler kaynatmışsınız öyle maşallah :KK16:

sarfancım başınız sağolsun canım allah sabrını versin...

sedefcim tatlım saolasın :KK16: raporlarına maşallah :nazar:

mona üzülme canım inşallah hakkında hayırlısı olur..

dün sadece tarih sorusu çözdüm 170 tane, başka yok :KK19: yine ne yapcamı şaşırdım ya, konuları çabuk bitirip öyle mi çözsem ne yapsam. çalışma ilerlemiyor deli olacam :KK43:

Eki Görüntüle 891797

canım kışın izmit 30. yazın da ığdır boylamı 45. boylamları ortak saat alınıyor ya, o yüzden iki boylama da hemen hemen yakın olduğu için D şıkkı doğru diyorum ben.

bu arada izmit ve ığdırın boylamlarını yazdım ama tam 30 ve 45 mi emin değilim, kitaptan bakmak gerek

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 891797

canım kışın izmit 30. yazın da ığdır boylamı 45. boylamları ortak saat alınıyor ya, o yüzden iki boylama da hemen hemen yakın olduğu için D şıkkı doğru diyorum ben.

bu arada izmit ve ığdırın boylamlarını yazdım ama tam 30 ve 45 mi emin değilim, kitaptan bakmak gerek

Kuzum ben de senin gibi düşündüm bu sorunun cevabını.Tam ortada kalıyor 4.sü.Dediğin doğru İzmit 30, Iğdır 45 boylamında tatlım:KK31:.Ayrıca eğer bir soruda hangi enlemi ortak saat aldığını söylemeyip sadece ortak saat demişse o zaman 30 İzmit'i alacağız kızlar.Ben Nihan Hocadan öyle öğrendim.

Kuzular cumartesi günü Habertürk gazeteyle bedava Kpss denemesi veriyormuş Yargı'nın.İsteyenler alıp çözebilir en azından deneme setleri piyasaya çıkana kadar.Hıı birden unutmadan bundan emin değilim ama galiba Milliyet de çarşambaları Başarı'nın denemelerini veriyormuş.Haberiniz olsun kuzularım.:KK34:

X