2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

öfkeyle kalkan zararla oturur. hakkında hayırlısı olsun bebeğim

KIZLAR 4 GİZLİ ELEMAN VE BEN GELDİM
DÜN DERS ÇALIŞMADIM KAFAM ALMADI PROGRAMDAN SON 5 KONUM VAR PEGEM MALA BAĞLAMIŞ 4 SORULUK PROGRAMI 9 ÜNİTEYE AYIRMIŞ ÇALIŞSAN Bİ DERT ÇALIŞMASAN BAŞKA Bİ DERT NEYSE BUGÜN YARIN BİTER İNŞ.
sınırsız net baglandı bugün alandan uzaktan egtme başlıcam:26:
sedefimmmm kuzum sen gelinmi oluyon kıyamam

hoş geldin canım
program geliştirmeye çalışırken ben de çok sıkılıcam ya koca kitap
4 soru

Selam kuzular Nasılsınız Dershaneden geldim
Tarih çalışıyorum sürekli ama yapamıyorum yarısı yanlış çıkıyor testin Yanlış mı çalışıyorum acaba
Dün gezmeye gittik yazamadım Şimdide başlıcam derse

selam kuzum
iyiyiz eftenim sen nasılsın ?
eğer ilk defa çalışıyorsan tarihe normal canım zamanla oturur ama

Kızlar ben hep dışardan okurdum kadınlar kulübünü,sporu düzenli yapamasam da çok seviyorum,leslie sansone diye biri var süper,sırf onun için kk'ye kaydolmuştum,sonra sizin de müdaviminiz oldum.
Alıntı yapmayı bile bilemiyorum:)
Acemiyim yani.
eften arkadaşım tarihe ezber gözüyle bakmayın,onu sevin,severek konuları birbirine bağlayarak anlamaya çalışın ve tuğba arkadaşın dediği gibi zamanla oturacak bir şey..
Kızlar bir de ben bu alan sınavından korkuyorum
İnsanlar bir de adamakıllı alanımızdan sorsalar.
Onca şeyi çalışmak zorundayım bir de alan
Mona arkadaşım üzülmeyin,hayatınıza bakın..
Sedef arkadaşım sizin de hayırlı olsun inşallah..

selam kuzum
iyiyiz eftenim sen nasılsın ?
eğer ilk defa çalışıyorsan tarihe normal canım zamanla oturur ama
Bende iyiyim canım2 aydır varım youm tarih canım:26: Ama konuları ilk defa çalışıyorum geçen yıldan yok temelim Hakan dedenin videolarını izlicem galiba:26:

Sağol canım Sevmeye çalışıyorum

Kızlar bir liste varsa binde ekleyebilirmisiniz ...
B'nde Türkçe'den sözcük anlamdan 110 soru çözüldü ..coğraf.dan dünyanın şekli hareketleri bitti soru çözücüm ..mat antreman mat ten ilk konu bitti
Kızlar bn bu antremanlarla mat ten çalışıyorum ama size yararı oldumu yav (kitap elinde olan ve çalışanlar )???
Kaplumbağa hızı ile başladık bakalım
Allah sonumuzu hayretsin inşallah ...

Cnm yeteri kadar çalışınca olmayacak şey yok ...derslere asıl ,6aykaldı ...Temmuz geldiğinde vicdanın rahat olsun ...ben üzeri me düşeni yaptım de...
Çalışalım arkadaşım ,insanın kendine verdiği zararı ,dünya biraraya gelse veremiyor İnan ,şuan bnm bir kardeşim olsa ben ona çalışması için öğüt veririm ,desteklerim ,çalışmazsa üzülürüm ....ammaaa konu kendin olunca insan kendine söz geçiremiyor işte
Zaman çok hızlı geçiyor arkadaşım ,şuan daha zamanın varken değerlendir (bütün yazdıklarım kendime ve bütün çalışmak isteyipte çalışamayan Yada erteleyenlere gelsin ))

Çok pis geyik yapasım vardı konuda
Yazdım yazdım sildim ya

Ekin, Avatar koymak için yukarıda ki isminin yazdığı hizada kullanıcı kontrol paneli var oraya gir. açılan sayfada solda avatarını değiştiri bulabilirsin. 100x100 ebatlarında olmalı.

Alıntı ise, alıntı yapmak istediğin mesajın hemen sağ altında beğen tuşunun altında

tablo yapmıyorum ferideei
sohbet havasında ders konuşuyoruz genelde

alan sınavından ben de korkuyorum canım :18:
benim bölümüm sosyal bilgiler nerden ne sorulacağını kestirmek çok güç
bir sürü ders var
senin bölüm neydi ?

hakan dedeyi hiç izlemedim güzel diyorlar anlatımına inşallah faydası olur izle canım bence

kızlar çok özür diliyorum konunuzu böldüğüm için ama sedefime başka türlü ulaşamadım..
sedefmm mesaj kutun doluuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…