2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar nişan hazırlıkları ve dersler arasında mekik dokuduğum için pek fazla uğrayamıyorum, kusuruma bakmayın e mi?

sağol rengişimm
kitapların gelmemiş, ben bile sinirlendim bu kadar da olmaz ya insanın bütün hevesini alt üst ediyolar.
inşallah yarın gelir :18:

yok kuzum ya yarın da gelmez. bıze haber bıle vermedıler geldik dıye. kargo takipte gün içinde teslim edilemedi dıyor.
kac kez aradım bugün. baya sinirlendim kızdım da hatta. mail de attım bu ne sorumsuzluk illa ki tüketici haklarına mı başvuralım dedim
kargo firmasıyla alakalı dediler hep
aras kargoyu aradım onlar da tekrar yönlendrdi kargoyu adrese. bakalım 1 haftada böyle sürer

Son düzenleme:
bu arada kızlar 6 şapka tekniğinden 2 çıkmış soruya baktım. sorular çok basit. zaten konu basit. ama ne yapıp ettiler, bu kadar basit bi konudan bile saçma sapan bi soru sordular bu yıl. ben mavi ile yeşil şapka arasında kalmıştım. cevap ne hatırlamıyorum şimdi ama, sınavda baya bi dakikamı yemişti o soru ve yanlış yapmıştım

doğru kuzum, sürebilir gerçekten. ben de senin gibi olmuştum ve bi süre sonra insan mal gibi bütün gün evde kitapları bekliyo, her kapı zili çaldığında kargo mu acaba diyo. ve ben kargoyu aradığımda bana ''biz geldik evde yoktunuz'' demişlerdi. ben evde deli gibi onları bekliyodum, utanmadan bi de yalan söylüyolar.

evet bana da öyle dediler. onlar gelmiştir siz görmemişsinizdir falan. hayır asla dedim ben hep evde bekledim, üstüne aramadılar bile durumu bildirmediler dedim.
cok sinirlendim ama daha neler dedim hatırlamıyorum valla

Son düzenleme:
haklısın kuzum çok haklısın. benim anlamadığım şey, bak bu topikte bile kaç kişi şikayetçi bu kargodan, hala neden onunla çalışıyolar ki? o zaman kitapseç de her yere ulaşımı olan başka bi kargoyla çalışsın. anlamadım yanii
Sen mutlu ol da kuzum

Bir de gelinliğin demişsin. Uzak ama imkansız olmasın yeter

sağol canım benim
evet ağzımdan öyle çıktı yazarken, sonra bilerek düzeltmedim, içimden öyle geçti kuzum
en doğru zamanda hayırlısıyla olsun inşallah badem :123:

Kuzum ölçme sorularını bilemeyeceğim ama türeme sırasında ünlü kaybına uğrayan sözcük "sıyrıklar" sözcüğüdür.Çünkü "sıyır-" kelimenin kökü ."-ık" türemiş ekiyle birleştiğinde kelimenin kökündeki "-ı" düşmüş tatlım.Umarım anlatabilmişimdir.

Monam sevdicekle ayrılmışsınız.Ne diyeceğimi bilemedim.Hakkında hayırlısı neyse o olsun, Rabbim karşına hayırlısını çıkarsın inşallah kuzum.

Kuzular bugün Türkiye'nin yeryüzü şekilleri bitti.Geçen gün yarım kalan Nihan hocanın videolarından 5 video izledim.:126:Maşallah 216 soru çözdüm.Bugünlük bu kadardı.

Hepiciğinizi öptüm kuzularım.İyi uykular.

Teşekkür ederim canım anladım.. çalışmalarına da maşallah

ölçmenin ilk sorusunu çözdüm mutlak değerlendirme yapıyor ama hatasını bulamadım..

Sedefcim sen yeterki mutlu ol işlerini hallet canım
Bade

Bu antremanlarla matematik öldürecek beni çöz çöz bitmiyor. İşe yarar inşallah.

pirayecim o kitapı geçen sene çözdüm..matematiği kötü olanlar için birebir..işlem yaparken hız kazandırıyor.mesela toplaya çarpa 11*11 görünce 121 yapıştırıveriyorsun ..eksi artı gibi toplamalarda da kolaylık..bide yapabilildiğin için özgüven veriyor. bi arkadaş ama kim adını hatırlayamadım burada birinci kitabı bulamadığını ama 2. kitabı bulduğunu yazmıştı .birinci kitabın konularını sormuştu yazıyorum

toplama-çıkarma işlemi----çarpma işlemi ve işlem önceliği-----eksi artı muhabbeti---parantezleri açma ve kapama---sadeleştirme ve sık yapılan sadeleştirme hataları---basit denklemlerin çözümü---rasyonel sayılar---ondalık sayılar---oranorantı ----rasyonel denklemlerin çözümü 1----rasyonel denklemlerin çözümü 2----iki bilinmeyenli denklemlerin çözümü---basit eşitsizliklerin çözümü---mutlak değer ve özellikleri---üstlü ifadeler----köklü ifadeler----çarpanlara ayırma---ikinci dereceden basit denklemlerin çözümü

Biz bu hayatta hep koştuk ama yolumuz yokuştu

bu sözü söyleyenin elinden öpüyorum

bende öpüyorum ne doğru söylemiş..kpss ye kadar hiç dershaneye gitmedim..lise bitti direk üniversiteye geçtim..üniversiteyi kazandığımda 18 bile değildi yaşım...kendimi bildim bileli hep çalıştım..ünide bile notları benden çoğaltırlardı...bunları övünmek için yazmıyorum sonuçta ne oldu koca bi hiççç..o koca yokuşlu kpss bitirdi beni..yokuşları batsııınnn lennn

maşallah kuzuma çok güzel çalışmışsın

''yalnızzz '' nickli üye günlerdir ne okuyorsun :44:

Son düzenleme:
''yalnızzz '' nickli üye günlerdir ne okuyorsun :44:

Ben de sordum takmadı beni.

Dersaneden geldim,yemek yedim... Aradı...Dün gece hiç uyumamış,her şeyi sinirle söyledim bla bla... Ruh gibi dolanıyorum,umarım uzun sürmez bu durum,en fazla 1 haftada atlatırım inşallah...

maşallah mantarıma coğrafyanın en uzun konusunu bitirmişsin, gerisi daha kolay olur şimdi kuzum bugünkü çalışman için kolay gelsin
morisim çok sağol kuzum. ay morisim benim kafa gitmiş ben akşam geçmişi alıntılayıp yorum yazdıktan sonra senin sorularına bakıcaktım. tamamen unutmuşum bugün bi ara bakıcam onlara kuzum tamam mı, çok geç kalktım bugün, önce biraz ders çalışayım, sonra bakıcam sorularına

Mona artık tek tabanca...

hayırlısı olsun kuzum sıkma canını

Eki Görüntüle 889052

tabi hatun prensle evlenmiş, prenses olmuş. prens bulmalıyım ben de

çok asil gelinlikler bunlar
kızlar evlilik nişanlılık hayallerine dalınmış, bende bu yollardan yeni geçmiş biri olarak giğdiğim elbiseyi paylaşayım dedim Eki Görüntüle 889177

maşallah canım çok yakışıyosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…