2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Canımsın sen,uzun uzun konuşalım bi ara....

kızlar bugün deneme olduk gelir gelmez buraya sonucu yazdım ama bağlantıda sorun oldu yayınlanmadı mesajım

pegemin denemesiydi, bana çok kolay geldi ama 58,75 netim çıktı :18:
tarih ve anayasa dan daha önce çalışmışlıgım yoktu, anayasanın ilk tarihtende 2 konu bitirdim, bu yüzden genel kültürün yaklaşık 40 sorusuna bakamadım/baktım yapamadım
canım çok sıkıldı, ama eşim başlangıç için fena sayılmaz dedi
her denemede 5 net yükseltirsen sınava 9 ay var, fullersin diye diye bir beklentiye de girdi :18:

geçen hafta günde 4 saat çalışma sözüm hikaye oldu, bu hafta kesinlikle uyacağım !!!

Son düzenleme:

Canım yılbaşından sonra 70 i geçersin.Lisansta 80-90 arası yapmak gerçekten çok çok zor ama imkansız değil...Canını sıkma olacak inşallah.

Canım yılbaşından sonra 70 i geçersin.Lisansta 80-90 arası yapmak gerçekten çok çok zor ama imkansız değil...Canını sıkma olacak inşallah.
ben önlisansım canım, 80 net yapsam atanırım ama garantilemek için 85 en iyisi, 90 lada uçarım artık

bizimki aslında çokta zor değil ama konu eksiğim var işte. sınavda 9. ayda bizim, inşallah çok daha iyisi olur.

canım sıkma kendini daha konuların eksik konuları tamamladıkça artacak netlerimiz..

Bu arada dün morisiye yatakta çocuk mu var demişim bir daha okuyunca kendime güldüm

Safranım, kendine haksızlık etme

Monam,

bacılar ne yapmaktasınız

sağol rengişim ..inan kapris değil yaptığım ama ben sizi çok seviyorum yaa
clamim kapris olur mu hiç kıyamam ben sana sen sevdğinden üzüldün, insan sevdiklerine kırılır en cok, anlıyorum ben seni. kusurumuza bakma ne our. aklımızda olmadıgından değil ama bak inanki. ben senı cok sevıyorum

bölümümnün de faydası olmustur elif görevinde başarılar sana cok teşekkür ederiz

cupum niredesin balım sen:26: gel de anlat merak ettim :44:
safranım sizin daha 9 ay var. sen kac kez 90a cıkarsın o ayda hiç sıkma canını cidden bunu teselli diye söylemiyorum

Son düzenleme:
Biz bu hayatta hep koştuk ama yolumuz yokuştu

bu sözü söyleyenin elinden öpüyorum

Ben yatıyorum güzellerim...

Az ağlayayım emeklerime,harcadığım zamana,verdiğim değere...

Daha da ağlamam...

Öpüyorum hepinizi...

raporum canlar maşallah
gelişimden 96 soru çözerek 2. gelişim soru bankamı da bitirmiş bulunmaktayım
öytden grupla öğretim tekniklerini çalışıp 100 soru çözerek öyt yi de bitirmiş bulunmaktayım
geriye sadece son 1 eğitim dersim kaldı, program geliştirme :81:

maaşallah maaşallah

clemimm vallahi aklımdaydın; ama sen zaman zaman benim yorumlarımı beğendiğinden, ben de dedim herhalde çok ders çalışıyo, yorum yazmaya vakit bulamıyo da sadece beğeniyo sandım. nolur üzülme bak ben üzülürüm ailenle bol bol hasret gidermişsindir, onlar gittiyse artık çalışmalara aynı hız devam et kuzum
kuzum çok beğendim gelinlik modelini. inşallah giymek nasip olur.
hiç sorma benimki de miyop astigmat
çok geçmiş olsun, aman dikkat et kendine, o halsizliğinle bile elinden geleni yapmışsın kıyamam ben sana kuzummm
kızlar telefonu aldım

monam sen ne yaptın yapıldı mı:26:

çok güzelmiş canım. kraliçe gelinliği gibi
renginam telefonun hayırlı olsun güle güle kullan.
badem çok güzel ayrıntıları var gelinliğinin bayıldım bak ağzımdan gelinliğinin diye çıktı, bunu giymek nasip olucak herhalde kuzum inşallahhhhh :123:
kızlar evlilik nişanlılık hayallerine dalınmış, bende bu yollardan yeni geçmiş biri olarak giğdiğim elbiseyi paylaşayım dedim Eki Görüntüle 889177
safranımmm maşallah ne de güzel yakışmış yeşil sana darısı başıma inşallah arkadaşım
tatlım hoşgeldin bence durumun hiç de içler acısı değil. hele ilk bölümün çok güzel eğitim bi şekilde hallolur sıkma canını
Mona artık tek tabanca...
aaaaaaa ya emin misin monam? üzülme dicem ama insan elbet üzülür. içini dök ağla arkadaşım, acının dibine inmeden ayağı kalkmak zor oluyo. ama sen tanıdığım en güçlü insanlardan birisin. o yüzden bu süreci kolaylıkla atlatacağına inanıyorum
Ne zamandır rapor vermiyorum vereyim bari.
Tarım konusundan 130 soru çözdüm. Ebob ve ekok bitti soru çözdüm. Bu kadar.
Pek verilecek raporda değilmiş
oo maşallah kuzuma neden öyle diyosun ki rapor rapordur. hiç bişey yapmamak daha kötü, en azından böyle ipin ucu kaçmıyo
cupkekimmm vallahi gözüm seni arıyo ya nirdesinnnnnnnn
safranım daha yolun başındayız, artıcağına inanıyorum ben. eşine katılıyorum. başlangıç için gayet güzel bi net

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…