2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

olsun canım şimdiden ayarlamak en iyisi o tür şeyleri tatlı bir heyecan da olur hem sana

saol canım cidden çok sıkıntı ya bide 4 soru gelmiş bu yıl ondan
evet en azından şimdiden geçicek biticek kuzum
tarih başlı başına sıkıntı zaten. ama bizim elimizden kaçmıcak artık bunca emeğe rağmen inşallah
pes yani pes

başınız sağolsun kuzum..

Eki Görüntüle 887115

inşallah kısmet olur sedefim
çok isterim gelmeyi

sağol tuğbam valla ben de çok isterim gelmenizi. onur sizi tanıyo sayılır zaten siz de onuru tanıyo sayılırsınız. yabancılık çekmezsiniz

kaçar mız bizden ooo

kızlar ben yatmaya gidiyorum iyi geceler size öpüldünüz

sedeffim yaa yazmayı unuttum kuzum bohça mı hazırlıyorsun :124: ay ben cok severim o işleri keşke yanında olsaydım birlikte yapardık
kaçar mız bizden ooo

kızlar ben yatmaya gidiyorum iyi geceler size öpüldünüz

iyi geceler fıstıgım

sedeffim yaa yazmayı unuttum kuzum bohça mı hazırlıyorsun :124: ay ben cok severim o işleri keşke yanında olsaydım birlikte yapardık

iyi geceler fıstıgım

ayy birilerine öyle ihtiyacım var ki çok yalnızım, bi cacıktan da anladığım yok
atla otobüse gelllllll

ayy birilerine öyle ihtiyacım var ki çok yalnızım, bi cacıktan da anladığım yok
atla otobüse gelllllll

oy ben seni yerim
ay ben de anlamıyorum ki ama sırf ilgimden oturup bakarım nasıl diye falan
keşke gelebilsem kuzum

kız gel şahidim ol balımmm
üzülme nolur, ama olsaydı çok güzel olurdu be renginam :97:

olmaz mıydı kuzum tabi güzel olurdu belli mi olur bakarsın şahidin de olurum :124:
hayat bizi nereye savurursa artık

Kuzular merhaba. İki gündür giremedim.Cuma günü Türkiye'nin yeryüzü şekillerini Data'dan özet çıkardım.1 soru bankasından maşallah 139 soru çözdüm.Nihan hocanın videolarından 2 video izledim.:126aha da 5 videom var.1 soru bankasından da soru çözmem gerekiyor.

Dün dedemin sene mevlidi vardı.Hiç çalışamadım.Bugün de teyzemler bizde. Bugün de ders çalışamayacağım.Artık yarın planımı yeniden düzenleyip ders çalışmaya başlyacağım.

Hadi öptüm hepinizi.Akşama gelirim yine.

maaşallah mantarım
arada calısamadıgımız da olacak kuzum, yeter ki ipin ucu kaçmasın

Selam canlarım

Sedefim sen nişanlanıyor musun bebeğim?Allahım tamamına erdirsin
Nazar konusuna dikkat edin kızlar bence de.Keşke gerçek hayatımızda da tanışıyor olsaydık.Yani canlı canlı..Hepinize maşallah diyorumYarın dershanede Pegem denemesi var.Optik vermesem mi acaba,bilemedim

Kolay gelsin ,öpüyorum hepinizii

merhaba canlarım
dün çözdüğüm testlerdeki bazı soruları paylaşayım sizlerle

1)Osmanlı devletinde ticaret yolları üzerinde taşımacılığı meslek edinen gruba
verilen isim aşağıdakilerden hangisidir?
A)derbentçiler
B)ihtisap ağaları
C)menzil teşkilatı
D)lonca teşkilatı
E)mekkari taifesi

2)Aşağıdakilerden hangisi Osmanlı devletinde Şehülislamlık makamına verilen addır ?
A)babıali
B)darülkurra
C)darülaceze
D)babüssaade
E)babımeşihat

Düşünsenize düğünde adamlar anons ediyormuş...

Gelin hanımın topikten arkadaşları buyrun piste.

olsun kuzum. arada böyle ufak tefek şeyler çıkabiliyo. bende de oluyo öyle. çalıştıklarına maşallah
kalan 5 videoyu da yarın halledersin sen
benim de annemle teyzem bugün köye anneannemi ziyarete gittiler. ben sırf ders çalışmak için kaldım ama dur bakalım hayırlısı

selam tatlışım. gir bence denemeye insanı çok pis kendine getiriyo
evet kuzum Allah kısmet ederse nişanlanıyorum ama daha çok var, sınav geçsin de hele bi sağolasın iyi dileklerin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…