2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Öyle tabi kuzum,her ne kadar ne memurluğu olsa yaparım desem de öğretmenlik bi aşk...

Hacı bence bizim muhabbet sarıyo,ondan geliyolar boyuna.

baksana 7 ziyaretçi var şu saatte ya
ben hiç başka sitelere girip böyle şeyler okumuyorum mesela hem bana ne yani düşünmüyorlar mı bunu ya

Son düzenleme:

saol canım demek bohçan alındı, oy oy maşallah canım

tabiki de aras kuzu

aynı kuzum nasıl olsun
sevdicekin dayısı vefat etti onunla ilgilendim 2 gündür

başınız sağolsun canım...

küçük çocukların böyle şeyler yapmasına çok üzülüyorum ya bu şekilde alışırlarsa öyle de gider

kargo şirketiyle ilgili de şunu diyim canım, benim kargomu da geciktirmişlerdi onlar. ben şikayetvara şikayet ettim merkezden aramışlardı hemen ertesi gün o kargo için de çok ilgilenmişlerdi. 6 günde alabilmiştim ama sonuçta

maşallah canım bugün olmuş devamı da gelir inş

ben 76 türkçe, 54 coğrafya, 80 tarih çözdüm. bide tarihten dağılmaya tekrar çalıştım.

rapor verme olayında kararsız kaldım şimdi, siz vermeyince ben sivrilmiyim arada

teşekkürler cnım
sizler sağ olun inşallah
evet kuzum çocuklaraı iyi eğitmek gerekiyor
raporuna da maaşallah ama nazar olmuyorsa yazın kuzum siz

Hadi ben gittim çok konuşmayın.
iyi geceler tatlışkom

sağol kuzum bi ara bakıcaz içine bişeyler. aslında sınavdan sonra yaparız diye düşünüyodum ama benim kaynana biraz hızlı çıktı biraz araştırdım amma da çok şeyler konuluyomuş yav geceliği kaynanamla nasıl bakıcam diye düşünüyodum ki Allah'tan siz ikiniz bakıp ayırtın demiş

senin de raporuna maşallah kuzum şu dağılma çok sıkıntı konu.

Son düzenleme:

olsun canım şimdiden ayarlamak en iyisi o tür şeyleri tatlı bir heyecan da olur hem sana

saol canım cidden çok sıkıntı ya bide 4 soru gelmiş bu yıl ondan

pes yani pes

aynı kuzum nasıl olsun
sevdicekin dayısı vefat etti onunla ilgilendim 2 gündür
başınız sağolsun kuzum..

hepinizi nişanıma bekliyorum monada adresim var zati, 30 ağustosta bendesiniz
bak zafer bayramı her yer tatil, çalışanların bahanesi de yok

inşallah kısmet olur sedefim
çok isterim gelmeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…