2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

benimki de çok erken yatıyo kuzum. hatta benim de, onunla uyuduğumu sanıyo laf aramızda :KK1:
ahh ya üzüldüm bak. oralar öyle tabii. bizim de bugün burda kar yağdı ama çok az.
üzüldüm ama yollar kapansa da, oralarda öğretmen olmak isterdim :KK50:

Öyle tabi kuzum,her ne kadar ne memurluğu olsa yaparım desem de öğretmenlik bi aşk...:KK31::KK31:

Hacı bence bizim muhabbet sarıyo,ondan geliyolar boyuna.:KK23::KK1:

baksana 7 ziyaretçi var şu saatte ya
ben hiç başka sitelere girip böyle şeyler okumuyorum mesela :KK20: hem bana ne yani düşünmüyorlar mı bunu ya

Son düzenleme:

aynen tuğbam katılıyorum sana fıstığım :13:

ohh maşallah Allah arttırsın badem :nazar: :21:

kolay gelsin tatlım :KK16:

ben de çalışıyodum ara veresim geldi :KK1: ben nişan hakkında git geller yaşayadurayım, kaynanamın bohçamı almış :KK60:
ayy heyecan yaptım :KK17: bohçaya konulcak şeyleri de beğenmemi istemiş. onlara bakınıp duruyorum :119:

saol canım :KK54: demek bohçan alındı, oy oy maşallah canım :nazar: :nazar:

canlarım dostlarım bugün ne oldu biliyor musunuz :KK5:
10 15 yaş arası birkaç çocuk bizim mahallenin internet kablsunu kesmiş satsınlar diye :KK53:
internet kablosu yerde olurmuş. adamlar da arıza var diye kablonun bir kısmını çıkarmışlar yapmak için.
çocuklar da fırsattan istifade kabloyu kesmişler:KK53: onu yakıp bakırı çıkınca satıyorlarmış aldıkları para da 10 20 lira bile etmiyormuş
ne cesaret böyle bir şey yapmışar hayret ettim. tüm mahallenin internet ve telefonu çalışmıyordu bu saate kadar :KK50:

tabiki de aras kuzu :KK14:

aynı kuzum nasıl olsun :KK6:
sevdicekin dayısı vefat etti onunla ilgilendim 2 gündür:KK50:

başınız sağolsun canım...

küçük çocukların böyle şeyler yapmasına çok üzülüyorum ya :KK50: bu şekilde alışırlarsa öyle de gider :KK31:

kargo şirketiyle ilgili de şunu diyim canım, benim kargomu da geciktirmişlerdi onlar. ben şikayetvara şikayet ettim merkezden aramışlardı hemen ertesi gün :KK1: o kargo için de çok ilgilenmişlerdi. 6 günde alabilmiştim ama sonuçta :KK53:

raporum :111:
maşallah :nazar: öyt den düşünme becerilerini çalıştım ve konu sonu 20 soru çözdüm
yine öyt den öğretim yöntemlerini çalıştım ve konu sonu 57 soru çözdüm
gelişimden karma 47 soru çözdüm
öğrenmeden karma 43 soru çözdüm
ölçmeden karma 60 soru çözdüm
rehberlikten karma 44 soru çözdüm
türkçeden 30 ales sorusu çözdüm
tarihten dağılma ve gerileme dönemini tekrar ettim.

laa bak gözü olanın gözü çıksın, yarın da böyle bi rapora sahip olmak istiyorum :KK47: bıktım artık bi gün çalışıp bi gün çalışmamaktan. hep sistem tam sistem :122:

maşallah canım bugün olmuş devamı da gelir inş :nazar: :nazar:

ben 76 türkçe, 54 coğrafya, 80 tarih çözdüm. bide tarihten dağılmaya tekrar çalıştım.

rapor verme olayında kararsız kaldım şimdi, siz vermeyince ben sivrilmiyim arada :KK53:

küçük çocukların böyle şeyler yapmasına çok üzülüyorum ya :KK50: bu şekilde alışırlarsa öyle de gider :KK31:

kargo şirketiyle ilgili de şunu diyim canım, benim kargomu da geciktirmişlerdi onlar. ben şikayetvara şikayet ettim merkezden aramışlardı hemen ertesi gün :KK1: o kargo için de çok ilgilenmişlerdi. 6 günde alabilmiştim ama sonuçta :KK53:

ben 76 türkçe, 54 coğrafya, 80 tarih çözdüm. bide tarihten dağılmaya tekrar çalıştım.

rapor verme olayında kararsız kaldım şimdi, siz vermeyince ben sivrilmiyim arada :KK53:

teşekkürler cnım
sizler sağ olun inşallah :KK16:
evet kuzum çocuklaraı iyi eğitmek gerekiyor :KK50:
raporuna da maaşallah:nazar: ama nazar olmuyorsa yazın kuzum siz:KK6:

Hadi ben gittim çok konuşmayın.:KK20::KK53:
iyi geceler tatlışkom :KK19:

sağol kuzum :KK19: bi ara bakıcaz içine bişeyler. aslında sınavdan sonra yaparız diye düşünüyodum ama benim kaynana biraz hızlı çıktı :KK9: biraz araştırdım amma da çok şeyler konuluyomuş yav :KK30: geceliği kaynanamla nasıl bakıcam diye düşünüyodum ki Allah'tan siz ikiniz bakıp ayırtın demiş :KK17:

senin de raporuna maşallah kuzum :nazar: şu dağılma çok sıkıntı konu.

Son düzenleme:

iyi geceler tatlışkom :KK19:

sağol kuzum :KK19: bi ara bakıcaz içine bişeyler. aslında sınavdan sonra yaparız diye düşünüyodum ama benim kaynana biraz hızlı çıktı :KK9: biraz araştırdım amma da çok şeyler konuluyomuş yav :KK30: geceliği kaynanamla nasıl bakıcam diye düşünüyodum ki Allah'tan siz ikiniz bakıp ayırtın demiş :KK17:

senin de raporuna maşallah kuzum :nazar: şu dağılma çok sıkıntı konu.

olsun canım şimdiden ayarlamak en iyisi o tür şeyleri :KK9: tatlı bir heyecan da olur hem sana :21:

saol canım :KK54: cidden çok sıkıntı ya bide 4 soru gelmiş bu yıl ondan :KK31:

canlarım dostlarım bugün ne oldu biliyor musunuz :KK5:
10 15 yaş arası birkaç çocuk bizim mahallenin internet kablsunu kesmiş satsınlar diye :KK53:
internet kablosu yerde olurmuş. adamlar da arıza var diye kablonun bir kısmını çıkarmışlar yapmak için.
çocuklar da fırsattan istifade kabloyu kesmişler:KK53: onu yakıp bakırı çıkınca satıyorlarmış aldıkları para da 10 20 lira bile etmiyormuş
ne cesaret böyle bir şey yapmışar hayret ettim. tüm mahallenin internet ve telefonu çalışmıyordu bu saate kadar :KK50:

pes yani pes :KK14:

aynı kuzum nasıl olsun :KK6:
sevdicekin dayısı vefat etti onunla ilgilendim 2 gündür:KK50:
başınız sağolsun kuzum..
raporum :111:
maşallah :nazar: öyt den düşünme becerilerini çalıştım ve konu sonu 20 soru çözdüm
yine öyt den öğretim yöntemlerini çalıştım ve konu sonu 57 soru çözdüm
gelişimden karma 47 soru çözdüm
öğrenmeden karma 43 soru çözdüm
ölçmeden karma 60 soru çözdüm
rehberlikten karma 44 soru çözdüm
türkçeden 30 ales sorusu çözdüm
tarihten dağılma ve gerileme dönemini tekrar ettim.

laa bak gözü olanın gözü çıksın, yarın da böyle bi rapora sahip olmak istiyorum :KK47: bıktım artık bi gün çalışıp bi gün çalışmamaktan. hep sistem tam sistem :122:

$17_MASALLAH KILIÇ.jpg
:KK16::KK16:
hepinizi nişanıma bekliyorum :KK55: monada adresim var zati, 30 ağustosta bendesiniz :KK23:
bak zafer bayramı her yer tatil, çalışanların bahanesi de yok :KK53:

inşallah kısmet olur sedefim :21:
çok isterim gelmeyi :KK8:

X