2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

yaşlandıkça her şeye söylenmeye başladı tubam, hiç öyle bir kadın değildir halbuki
öyle olunca da benim sinir katsayım artıyor sonra birbirimize giriyoruz

benim annem de temizlik hastası bir de
her şey yerli yerinde olsun ister.bazen bana söylenir
ben de artık işi şakaya vuruyorum ortalık yumuşuyo böylece

Son düzenleme:
Düşünsenize düğünde adamlar anons ediyormuş...

Gelin hanımın topikten arkadaşları buyrun piste.

takı töreninde de şöyle diyolarmış
gelinin topikteki arkadaşlarından bir pro üyelik
ahaha alemsiniz kızlar çok güldürdünüz beni ayol siz olmadan düğünün tadı çıkar mı hiç

Ben de bugünkü plana başlayayım,vira bismillah.
kolay gelsin meleğim
başım ağrıyor kuzum gözerime de vuruyor ağrısı sabahtır kitaba bön bön bakıyorum

hadi bismillah
noldu kuzuma ya kıyamam
ben da kaptım şifayı kuzum şu meşhur zencefilimden
içme vaktim geldi
kuzum geçmiş olsun. senin şu meşhur çayından lipton yapmış, zencefilliydi. gerçi doğalını içmek daha sağlıklıdır; ama tadı acı dedin ya sanırım bunda o kadar acı değildir. grip olduğumda bu çaydan temin edicem

geçmiş olsun kuzum :26: çok pis kar yağdı bu gece
etraf gelinlik giymiş gibi
zati şu gelinliği bir ben giyemedim
oyy kıyamam
bizi burda çok azcık yağdı, ben karı çok severim ama sadece yağdığı ilk günü, sonrası berbat oluyo
yaşlandıkça her şeye söylenmeye başladı tubam, hiç öyle bir kadın değildir halbuki
öyle olunca da benim sinir katsayım artıyor sonra birbirimize giriyoruz
kuzum bazen bizim de annemle öyle oluyo. bak mesela bugün annem köye anneannemi görmeye gitti, gerçi kalmıcak, sabahtan gitti, akşamüstü dönücek ama ben de onunla gelmedim diye sitemli. az önce aradım napıyosunuz diye. telefonda bana diyo ki gelmedin çok şey kaçırdın yok soba üstünde köy ekmeğini kızartmışlarda vs ya sanki ben istemezdim gitmeyi. ama ders çalışmam lazım işte. 1 günden bişey olmaz desek de oluyo

slm kızlar

dün temizlik alışveriş akşam da misafirlikteydik hiç ders çalışamadım bugünde kahvaltıya misafirlerim vardı, onlar gittikten sonra ders çalışmaya başladım.

dersi boşladım bu hafta diye canım sıkılıyordu ama haftalık proğramıma baktım ki hepsini yapmışım nerdeyse. akşam da anayasa tekrarı yaparsam bitiyor proğramım. çokta stres edecek bir durumum yokmuş meğer

Mona kaptan bizi diskoya götür

Disko bizi bozar hacı,kebapçıya neyim gideriz...

Renginam, başın sağolsun.

Rapor verenlere

Tubamın sorduğu sorulardan menzil teşkilatını sanırım sınavda sormuşlardı :26:

Benimde canım sıkkın ders mers yalan oldu şu saate kadar

Delinin biri bana mesaj atmış, " annene sor bakayım damat lazım mıymış?" hahaha ipini koparan bana mesaj atıyor.
mesajları kapatmakta istemiyorum

La sorma bana da manyak manyak mesajlar geliyo,bi tane yakışıklı adam mesaj atmaz mı yav.

Yok be Safranım,bazen gereğinden fazla kasıyoz kendimizi,haklısın....

Ben de alana bakacağım birazdan inşallah.

Ben geldim kızlar :)
Dün çalıştığım konuları tekrar ettim. Ve yeni bir konu çalıştım. Bugün aha hiç başlamadım :)
Geçmiş sayfaları okumadım henüz direkt yazdım buraya.
Şimdi onları okuyayım :)

aahh aah gelinlik bile beğendim ama iş atanmakta

teşekkür ederim kuzum bu arada
ay tuğbim ben de geçen bir gelinlik gördüm tam benlik ya sanki bana sorup yapmışlar
ben zati evlenene kadar o gelinlik modeli kaç kere demode olur

Renginam, başın sağolsun.

Rapor verenlere

Tubamın sorduğu sorulardan menzil teşkilatını sanırım sınavda sormuşlardı :26:

Benimde canım sıkkın ders mers yalan oldu şu saate kadar
sağoasın badem
annenle ilgili sorunun için de kuzum ya bence hiç cevap verme atışmayın yani.
ben önceden çok üzülürdüm kendimi anlatmaya çalışırdım anlatamazdım.
sonra düşündüm de aileme karşı haklı çıksam ne olacak, neyi kazanacağım?
artık vazgeçtim bu yüzden. söylenip susuyorlar ben cevap vermediğim için konu da kapanıyor hemen. sen de dediğim gibi dene bak kafan rahat olacak.

ben kaçtım kızlar
bir hasta çayı yapayım kendime
öpüyorum kocaman
hemen iyileş gel fıstığım

grip oluyorum galiba sedefim. ya hem de ne oluyorum ne olmuyorum böyle halsizlik baş ağrısı var dersimi engelliyor
programını tamamladıysan hiç üzülme safranım.
ben de 2 gündür düzgünce bakamıyorum 10undan sonra yeni programıma başlamayı düşünüyorum

maşallah falone. Allah devamını getirsin çalışmalarının.

İyi pazarlar kızlaar

selam heyaksi

Benimde genel felsefem susmak maalesef. ama bazen oluyor ki bende insanım sinirime yeniliyorum. şuan konuşmuyor benle gezmeye gitti geldi şimdide telde muhabbet ediyo. amaaaan tınn

poşet çayda o kadar acı olmaz bence de sedefim
mesela aktardan aldığın papatya çayıyla liptonunki çok farklı oluyo.

sakın stres olma panik yapma safranım rahat olunca daha verimli
çalışıyor insan

ayy çok güldüm ben buna yaa
benim beğendiğim gelinlik bu

açıp arada aahh çekiyorum işte
ayrıca sen hasta olunca bende hasta oldum bak ikizim

ne güzel gelinlikmiş bu kuşum
oyy benim ruh ikizim. sürekli yatış modundyım ben ya :26: ölçmeyi bitireyim dedim bir okuyorum 2 uyukluyorum

başım ağrıyor kuzum gözerime de vuruyor ağrısı sabahtır kitaba bön bön bakıyorum

hadi bismillah

Öncelikle başınız sağolsun kuzum Allah yakınlarına sabır versin.. kuzum gözlerin için bi doktora çıksan dinlendirici alsan rahat edersin.. sadece bilgisayara bakacağında ve ders çalışacağında kullanırsın olmaz mı?

Sedefim raporuna maşallah bohçan hazırlanmaya başlamış.. Allahım mutluluğunu daim etsin kuzum..

tüm geçmişi okudum kızlar okurken o kadar kaptırmışım ki kendimi sadece okumuşum alıntılamayı unutmuşum..Sıkıntılar yaşamışsınız Allah'a şükür ki aydınlığa çıkmışsınız..

yeni gelen kpssci kaderdaş arkadaşlarımız hoşgeldiniz..

Rapor konusu hakkında kızlar ben de uzundur rapor yazmıyorum sebebi ben uyumayı çok sevmem Çok şükür uykum da azdır ama buraya bir kaç kez rapor yazdıktan sonra farkettim ki oturduğum yerde bile uyumaya başlıyorum ve çok derin uyuyorum yani kafamı yastıktan kaldıramaz oldum ve bu durum bana sadece nazar değdiğinde olur bunu yaşantılarımdan biliyorum bu yüzden vazgeçtim

uzundur yoktum kızlar ama sanmayın aklımdan çkıyorsunuz aklım sizlerde.. Bilgisayar başına geçemiyorum.. Derslerime bakmaya çalışıyorum çalıştıktan sonra da teyzeme gidiyorum onun için gelemiyorum geceleri de malum gece erken yatarım kalamıyorum canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…